2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

arsiş ilk 3 ay benimde alttan baktı sonra karnımdan bakmaya başladı 12. haftamdan sonra

kızlar merhaba , ikili test sonuçlarınızı aldınızmı değerleriniz kaç çıktı.Benim değerim 1:450 çıktı.doktor anormale çok yakın olduğunu söyledi.İçimi koca bi karanlık kapladı

canım rahat ol doktorun bence biraz abartmış yakın demiş zaten anormal dememişki hem o degerlere göre kesin anomali olacak diye bişeyde yok her ölçümde farklı çıkıyo sonuç kan degerleri ortalama istatisliklere göre saptanıyo üzme kendini de bebişinide ense kalınlığı filan kaç çıktı 3 ün altındaysa hele hiç dert etme derim.içini karanlık kaplamasın hep aydınlık kaplasın inşallah bundan sonra hep iyi şeyler duyarsın buda duydugun son (kötü deil aslında) kötü haber olur.sıkma canını iyi düşün iyi olsun allahın izniyle hiç birşey yok bebişinde

evet çok güzel bir duygu bide bebişin okıpır kıpır hallerini görüp birdahaki randevuyu beklemek varya çok kötüüü.ben bebişimi özledim eşim benimle dalga geçiyo ne özlemesi daha kucagına bile almadın diyo e tabi onlar erkek bizim gibi hissedemiyolar.sanırım kucaklarına alana kadarda hissetmicekler.doktor kontürollerim 3 haftada bir yapılmaya başladı kontrole son bir haftam kaldı iple çekiyorum bebişimi özledimmmmmm

arsiş ilk 3 ay benimde alttan baktı sonra karnımdan bakmaya başladı 12. haftamdan sonra

oh be benim gibi biri daha varmış kuzum sevindim
bizimki baştan demişti 16ya kadar alttan die
ama mesela şimdi 17sinde gidince arkası dönük cinsiyet göremiom diemez
istedimi arkasını önünü gösterio kadın hahahaah

benim bir sorunum var ..
geceleri bacaklarımı hareket ettiremiyorum.
eşim beni çevirmek zorunda kalıyor. ( uykusu çok ağır uyandırmakta zorlanıyorum :) )
gündüzleri sürekli hareket ettiğimden böyle bir sıkıntı olmuyor.
bunun bir çözümü var mı? yardım edin arkadaşlar.

hiç duymadım böle bişi
heleki bu kadar erken olması
doktoruna danışsan ?

ilk üç ay vajinal bakıldığını biliyorum ben. ilk muayenem 7. haftadaydı, vajinal baktı doktor. on gün sonra gittim, karından baktı. sordum, 8. haftadan sonra karından bakıyorum dedi.

Son düzenleme:

Canım bu etamin konusunda baya bilgilisin.Ben lisedeyken bir seccade işlemiştim.Baya zevk almıştım.Şimdi bebeğim içinde birşeyler yapak zevk verecek.Nereden başlamak lazım.?Mesela çok güzel bebek önlükleri yapmışlar.Başka neler yapılabilir?

evet ya bende biseyler yapmak istiyorum bakalım bende en son lisede yapmıştım heveslenip

3 aylık bebeği olan bi arkadaşım, bana mendil işlemeye başla dedi geçenlerde..

ilk üç ay vajinal bakıldığını biliyorum ben. ilk muayenem 7. haftadaydı, vajinal baktı doktor. on gün sonra gittim, karından baktı. sordum, 8. haftadan sonra karından bakıyorum dedi.

tmm şeker sağol

bilgi ve ilgiliyim :)
önlük, nevresim yada pike takımı, altın yastığı, battaniye, bez torbası
mesela hazır işleme yeri olan havlular var onlardan aldık annemle hastane için kendime işlicem bi el havlusu bi minik
önlükler kolay ilk etap için ama çok kullanışlı olmaz çünkü etamin çok yıkamaya gelmez ee önlükte zırt pırt kirlenir
bebişin önlük takmamasınıda göz önünde bulundurmalı :)
ben nevresim yda pike ile başladım bakalım bitince nolcek anneannesi ne olarak dikicek

ya kızlar çok belim ağrıyo kasıklarım karnım da ağrıyo normalmi

benimde belim

evet ya bende biseyler yapmak istiyorum bakalım bende en son lisede yapmıştım heveslenip

yaparsın yaparsın

Temmuz anneleri olrak el ele verip..Etamine başlayalım o zaman:)

bana uyar
en iyisi size işlediğim mininin resmini eklim görünce canınız iice çeksin D:
etamin işlemeyi aşerin

Canım direk etamin kumaşına işleyip,istediğimiz pike,önlük vs. nasıl uygulayacağız?Bide almamız gerekn neler var?Liste istiyoruz..:)

merhaba arkadaşlar bende Allah izin verirse temmuz annesi olucam. hergün bu siteye girip temmuz annelerine şöle bi bakıyorum ne konusuyorlar diye negüzel şeyler paylaşılıyor.biliyorum şuanda hepimizin aklında o aynı soru var acaba sağlıklı sıhatli güzel bi bebek getirebilecekmiyim dünyaya? aynen bende öyleyim çünkü.Allah hepimizin eline almayı nasip etsin inş sağlıklı sahatlı olsunlar.ben hergün bakmaya devam edicem takibimdesiniz....

Merhaba canım..
Hem takip et..Hemde takip edelim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…