2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bende aşermeyi falan bırakın hiç bulantı bile olmadı bu durumda ne düşünmem lazım allah aşkına herkesi düşünerek yazın zaten acayip derecede hassasız, valla çok üzüldüm yazıyı okuyunca .. çalıştığım yerden dolayı hergün birsürü bebeklerle ilgili öle kötü şeyler oluyor ki aklınıza bile gelmez zaten bundan dolayı hiç sağlıklı bir bebbeğim olabilecekmiş gibi gelmıyor zaten off nasıl geçecek bu dönem...

Hayırlı olsun canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

canım bu tarz konuları okuyupta uzulmeyın mıde bulantısı yapısal bır olaymıs bulanmıyor dıyede bebek kötu durumda demek deil kesinlikle cevremde hc bulantı yasamadan aserme yasamadan dogum yapan kısıler var maşallah hepsının bebeklerıde cok ıyı. doktorumlada konustum herkeste olacak dıye bırsey keısnlıkle sozkonusu deıl emıstu bosu bosuna uzulmeyın.

herkese merhaba bebek bekleyen arkadaşlarım ;
biz 11+ lardayız çok şükür karnımın alt kısmında belli olmaya başladı bile :) ama ben farkediyorum dışarıdan anlaşılacak kadar değil daha. Dün akşam ve bu sabah karnımı incelerken sağ tarafta böyle içine çekilme oldu gördükten sonra acaba benmi yaptım dedim denedim yapmaya ama yapamadım bebeğim mi yaptı sizce böyle birşey yaşayan oldu mu acaba çok merak ediyorum.sevgiler...

bEN ÖLDÜM BULANTIDAN GECE BİLE GÖZÜMÜ AÇTIĞIMDA KORKUNÇ MİDEM BULANIYORDU SON 10 GÜNDÜR BİR TIK AZALDI AMA HALA VAR KUZENİMSE BEN BULANTI NEDİR BİLMEDİMKİ HİÇ OLMADI NASIL BİŞEY DİYOR BÜNYEYLE İLGİLİ TAKILACAK BİRŞEY DEĞİL BENCE ÜZME KENDİNİ HATTA ŞANSLISIN DİYEBİLRİM ÇÜNKÜ FECİİİİ BİR BULANTIII TARİFİ YOK İNAN

benim ilk bebğim ama düşük riskim var 4 haftadan beri rpogestan kullanıyorum ayrıca 10. Haftada kesenin yerleşmesi esnasında birde kese etrafında kanama olmuş haftada bir iğneye başladık 15 gün sonra randevum var doktorun demesi 12. Hafta sonunda iğnenin de etkisiyle kanama ortadan kalkar riskimiz azalır diyor inşallah canım senin tabii kötü deneyimlerin var endişeni anlıyorum ama bu korkuyla yaşanmaz içini ferah tut stresten uzak kal çünkü streste düşükte en büyük neden bebğin seninle kalıcak inşallah öle düşün ben öle yapıyorum eğer bi aksilik olursada herşey allahtan üzme kendini güzel düşün güzeli çek ::))

kesinlikle öyle.. yaşayan bilir

Rabbim herkese sağlıklı hamilelik geçirtsin..
Benim mide bulantısından 1 bardak su içemediğim günler oldu..
İnternette okuduğumuz herşeye kafamıza takarsak..
Umarım hepimizin bebeği sağlıklıdır..

Benim 2 gündür göbeğim ağrıyor..
Azönce doktorumu aradım cumartesi gününe randevu almak için..
Göbek ağrımıda sordum..
Canınızı sıkmayın bol su ve istirahat dedi..

kızlar merhaba

aranıza yeni katılıyorum.ama buraya üye şeklinde değil:) sadece temmuz anne adayı olarak. kısmetse bizim bebeğimizde 16-20 temmuz arasında doğum gözüküyor. yarında doktorla randevumuz var 3 hafta önce gittiğimizde inanılmaz hareketliydi bakalım inş sorunsuz hamilelik ve sağlıklı hayırlı evlatlar dünyaya getirmek bizlerede nasip olur. aranızda ikili test yaptıran varmı? yarın ense kalınlığı yapılacak ve kan vereceğim. insan ister istemez strese giriyor umarım bişi olmaz diye sağlıklıdır diye.

13 haftalik minigim

niye ultrason resimlerini yukleyin dedin canim
cinsiyet tahmini icin mi

Son düzenleme:
selam kızlar ikili testimi yaptırdım bugün ölçümde ense kalınlığı normal çıktı 1,8 cm sanırım NT 1,8 yazıyor artık cm mi mm mi bilmiom. Kan sonucumu da pzt alacağım yine ufaklığım güç bela hareket etti ya pek seviyor uykuyu amuda kalkar gibi ayaklarını tepeye dikti artık ayda 1 görüşecekmişiz doktorumla da

maşallah annesi nasıl büyümüş vücudu da gelişmiş baya

saol canim senin miniginde buyumustur birak sakin sakin uyusun canim demeki cok
uslu olcak bebegin benim kizim ultrasonda durmazdi 2 saniye sonra karnimdan cikicak
gibidi karsidan annem karnimda ayagini gorurdu sonuc kipir kipir bii kizim var
gecen meyve suyu icttim doktora girmeden o kadar hareketlendiki bebek
kordonu ayaklarina dolamis durmuyodu yani sakin durmasi iyi annesi

sağol cnm iyi dileklerin için, inş isteyen herkes bebek sahibi olsun, allah herkese versin.. çok istiyoruz ama olmayınca olmuyo işte. bu sefer herşey yolunda gibi. bakalım artık kısmet. bende ilk haftalarda progestan kullandım sürekli. bunun yanında proluton diye iğne de kullanıyorum 3 gün arayla yaptırıyorum sürekli. ya siz nerelerde nasıl doktorlara gidiyorsunuz da bu kadar bilgi sahibi oluyorsunuz hayretle okuyorum. benim doktorun sağolsun ağzından kerpetenle laf alıyoruz. 11. hafta bitecek yarın, bu güne kadar kurduğu tek cümle daha riskin geçmedi, oh demek için çok erken.. yok yerleşmede kanama olmuş kese etrafındaymış nerden biliyosunuz bunları. çok şanslısınız walla, doktorlarınızın kıymetini bilin.. ne güzel sizi aydınlatıyorlar...

evet canim ilk olacak rabbim nasip ederse..doktorumda %50 sansimiz var istersen atayim kafadan tutarsa aaa walla bildi dersin dedi

beklemek en iyisi sanirim zaten yapacak baska da bi alternatifim yok..hayirlisi olsun hepimiz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…