2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim canım benim

Şimdi haberler de ızledım 8 aylık kadın evde dogurmus bebek olmüş bebeği dere kenarına atmıslar nasıl bır vıcdan nasıl bır anne sımdı gözaltına alınmıs anne baba hep alınsa ne olur kı allahım vıcdan allah korkusu versın ya

Günaydın cnm..
1 tatlı kaşık bala, 1 çay kaşığı zencefil koyup karıştır.
Bu karışımı yedikten sonra yarım saat su içme.
2 güne toplarsın kendini.
Geçmiş olsun.

Maleseffff ben de görüyorum o kadar ki bazen öyle korkuyorum ki uyuyamıyorum bile

Canım nette araştırdığıma göre oluyormuş bazı hamilelerde..
Ben hep kanamam oluyormuş, bebeğimi kaybediyormuşum

Okumadan da yatmam ama.

Çok fazla uyumakta kabus görmemize neden olurmuş.

bizde yok yani bence yok doktor sormadı hiç
dün sağlık ocağı sordu bişi demedi ikimizde pozitifiz biri pozitif diğeri negatifse oluo galiba
artık bu sorun deil diye biliyorum bi iğne yapılıyor çözülüyormuş

allah kolaylık versin doktorda güzel geçsin inş.

ay benimde baya baya belirgin artık yayvan bi şekilde
hatta ben şişkoluk dönemlerinden alışkanlık içime çekmeye çalışıyorum garip olyuo hahaha

kızlar ben sabah markafoni den bebedorun biberon düzenleyicisini birde meyve dilimini emniyetli bir şekilde emmesi için file gibi birşey var ucunda ondan aldım

ben yeğenime almıştım o fileden pek kullanılmadı :)

hadi gözün aydın annene ailene kavuşcaksın
ya kızın olmasını çok istion ama inş. değişmez fln deme hakkında hayırlısı neyse o olsun
insanlar çocuk sahibi olamazken şu olsun bu olsun bunu istiom demek çok yanlış bence

sonucarın ii olmasına sevindim
beim yeğenim bayadır hep öksürüo gece boğulcak gibi şrup fln fayda etmio ilaçta kullandı ı ıh geçmio
dün annem turp içine bal koymuş dene istersen

Öksürüğe iyi gelen ballı turp | Hafif Tarifler *** Resimli Yemek Tarifleri

kızlaaaar günaydııın, yeni bi site buldum güsel şeyler var kücükinsan diye bi site, testleri hoşuma gitti

günaydın kızlarrrrrrrr bende rüyamda hep bebek görüyorum doğurmuşum almışım kucağıma simsiyah saçlı mavi gözlü bembeyaz tenli çok güzel bi bebek ama cinsiyet bilmiyorumm Rabbim rüyamdaki bebeği nasip eder inşallah bana... öyle içime çekiyodum ki kokusunu ahh ahhhh

ben hep doğum kıyafetler bebek ffalan görüyorum valla ya

kızlar bide benim iştahım kesildi gibi göbeğimde indi zaten çok üzülüyorum yavrum iyidir inşallah büyüyodur besleniyodur

bikaç gündür başım ağrıyo böyle aç olmama rağmen az yiyebiliyorum hemen tıkanıyorum falan yani üzülüyorum yavrum inşallah iyidirrr

aynı yememe problemi bendede var ne gusel bulantılarm gecmstı bu sabah tekrar bulantım oldu kahvaltımı edemeden kalktım ama dün doktordaydım her seyı normalmiş miniğimin inş sennkide saglıklıdır iiiçini ferah tut

canım bennim bulantı problemim çok az olmuştu başlarda bayadır yok.. bu böyle iştahsızlık başka hemen doyuyorum garip yani böle değildim

Günaydın..

Evde olan anneler Trt1'de Gülben'in programında rahat hamilelk ve doğum konusu işlenecek.Faydalı olabilir.

hadi gözünaydın cnm darısı bizlere inşlh.Vakit geçmiyor sanki.miniklerimizi görmek için sabırsızlandığımızdan...iyi olsunlarda çok çabuk geçecek ... bu zamanlarda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…