2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Slm cnm bizdede kan uyuşmazlığı var benim ikinci bebeğim olacak kısmetse
eğer senin ilk hamileliğinse hiç bir problem yok bebeğin senin kan grubunu alırsa gene problem yok fakat babasının kan grubunu alırsa doğumdan sonra 72 saat sonra kan uyuşmazlık iğnesi vurunman gerekiyor.İlk bebeklerde sıkıntı olmuyor ikinci gebeliklerde takip edilmesi gerekiyor..

bu da ne şimdi ... onca sıkıntıdan dertten sonra hamileliği rahat geçiriyorum hiçbir sıkıntım yok derken şimdi de buna mı üzülcaz yaaa.....

bu da ne şimdi ... onca sıkıntıdan dertten sonra hamileliği rahat geçiriyorum hiçbir sıkıntım yok derken şimdi de buna mı üzülcaz yaaa.....

canım hıc kafana takma aserme olması gerekmıyor nedenı su aserme vucutaki vıtamın eksıklıgındne meydana gelıyor eksıklıgı kapatmak ıcın ıcınde o vıtamın bulunan yıyecekler aserılıyor. asermenın acıklaması bu asermıyorsan hıc uzulme.

kızlar lütfen bulantılardan şikayet etmeyin. bu bulantıları yaşayabilmek için herşeyini feda edebilecek kadınlar var..

günaydın cnmmm
bugün biraz kırgınlık var üzerimde bademciklerimde hafif bir yanma söz konusu korkuyorummmmmmmmmm
sen nasılsın_?

gecmis olsun canim insallah hemen gecer ben bademcik ameliyati oldugum icin
bademciklerim yok ama nasil agridigini bilirim cok kotu ama korkma sicak icme bademciklere iyi gelmez diye biliyorum ben doktor bademciklerimi aldiginda 3 gun boyunca boza dondurma yedirmislerdi sicak asla demislerdi

3 gunumuz kaldi allahin iznile gunleri iple cekiyorum allahtan yaramaz kizimla gunler hemen geciyo
cumartesi bakalim nasil suprizlerimiz olucak

Eee benim bulantım yok denecek kadar az oldu öle olunca illa bi problemmi oluyormuş hay allahım ya

kizlar mesela doktor bebegimizi bas popo olcuyoya diyelim 8 cm cikti bebek bas popo
uzunlugu 4 santimde ayaklarina koyunca 12 santim olur diyo video izledim nete
yani 5 cm cikan bebegimiz aslinda pas popo ve ayaklar eklendiginde 7 cm oluyo
bunu biliyomuydunuz

Eee benim bulantım yok denecek kadar az oldu öle olunca illa bi problemmi oluyormuş hay allahım ya

hayır ya ne alakası var, bünye meselesi bu. Annemde ve teyzemlerde hiç bulantı olmamış ama anneannemde bulantı olurmuş. hepsinin çocukları sağlıklı

benmde bebegmn baş ve popo uzunlugu 7 cm cıktı kilosuda 20 gr cıktı ayy ellerini ilk kez o şeklde gördm yaa bize elni kaldrdı geri indirdi boşa beklemeyın dönmicem yuzumu diee

az önce kocamla konuştum gelip doktora götüreyim mi diye sordu bende eğer kadın doğumcuya götüreceksen gel yoksa istemem dedim bana sen çok fenasın aklın fikrin bebişte ama önce kendine iyi bakman lazım ki bebeğimizde iyi olsun dedi 3 Günü nasıl geçiricem ben senin şu yaramazı bana göndersen beni de oyalasa azıcık

canım bennim bulantı problemim çok az olmuştu başlarda bayadır yok.. bu böyle iştahsızlık başka hemen doyuyorum garip yani böle değildim

merak etme cnım bunlar cok normalmiş hatta bu seklde sorunlu hamilelik süreci gecirenlrn bebegi daha iyi doguyomuss daha kilolu oluomus yiyebldgn kdr ye canm bebek senden zaten alıo vitamnni

günaydın kızlar aslında öğlen oldu ama ben hala yataktaym sabahın 4ünden 8e kadar devam eden mide bulantısı yaşadım sağosun bebişim bu hafta bulantı konusunda pek marifetliydi anne ben burdayım diyor akıllı bıdığım sizler naslsnız

gondereyim canim ama hemen geri gonderirsin kizimi aslinda usludur ama suyla
falan oynamayi cok sever bana siseye su koy icicem diyo sonra sehpalar heryer su olur
gecicek canim 3 gun neki allah saglik versin bebeklerimize 3 gunude geciririz

canım ben de sendenim. benim doktorumda daha belli olmaz dedi. bekliycez bakalım. iyi olsunlar da önemli değil.

slm arkadaşlar, en son ağustosta düşük yaptığımdan beri yazmamıştım hiç. 4. defa hamileyim. bu sefer 10+5e kadar ulaştık çok şükür herşey yolunda şimdilik.. cumartesi randevum var. bişey sormak istiyorum. düşük tehlikesi tamamen ne zaman geçer bilginiz var mı? 3 ay bitince düşük tehlikem geçecek mi artık.?? her an korkuyla yaşamaktan stresten ölecem galiba artık

canm allah saglıcakla kucagna almyı nasip etsın inş.sen gönlünü ferah tut olumsz kötü şeylr düşünmemeye calıs inş bu sefer bebegn sennle olacak ewet 3 ay bittikten sonra düşük riski gecer diolr ama tam bi bilgm yok

araamıza hg niz umarım hersey hayırlısı olsun bizde sizin gibi cinsiyeti ögrenmek için meraklanan anne adaylarındanız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…