2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Slm hapsuu listeye benide eklermisin..

2.bebek
sat 18/10
bdt 24/07
kilo 68
yaş 29
şehir/bursa

merhaba! bursayı görünce merak ettim hangi doktora gidiyorsun acaba? bende balıkesirliyim. bu hafta bursaya geleceğim jimere. tavsiye üzerine. balıkesirde memnun değilim hiç

Mrb cnm ben zübeyde ahnımın doktoru ziya çetine gitmeyi düşünüyordum sonra benim hamilleliğimin ilk haftalarında kanamam oldu ziya çetinin muyahanesindende randevu alamadım aynı güne bursada fsm bulvarının arkasında esentepe tıp merkezi var orasının başhekimi bizim aile dostumuz o bana ordan bi doktor önerdi ibrahim avcı mükemmmel bi doktor çok detaycı ve herşeyi en ince noktasına kadar anlatıyor çok ama çok memnunum doğumumuda o yaptıracak.Şimdi inanki diyorum her işte bi hayır var kanamam olmasaydı o doktoru bulamıcaktım.Düşünürsen kesinlikle tavsiye ederim.Detaycı bi doktor istersen...

Kizlar gunaydiinnnnnnn
Umarim herkes cookk iyidir bugun de.
Ben cok heyecanliyim, yakinda Turkiyeye gidiyorum.
Insallah 12 Ocakta Anneme kavusmus olacamm :)
Dun gece heyecandan hic uyuyamadim, zaman gecmiyor daha 9 gun varrrrrrrrrrr
6 ay oldu anneme sarilmayali, kokusunu icime cekmeyeli, kardesimle uyumayali...Nasil ozledim, nasil burnumda tutuyorlar..

Bubacim sen kavustun ailene, insallah sira bende.
Hayirlisiyla anneme kardesime kavusmayi nasip etsin insallah Allah`immm

Aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldnizzzzzz
Bebisinin cinsiyetini merak edenler umarim en kisa zamanda ogrenirsiniz.

Insallah benim bir kizim, prensesim olacak. Allah Gonlume gore verdi. Ben 12 haftalikken ogrendim.
Ama Turkiyeye geldigimde daha kesin olur. Insallah degismez cinsiyeti.
Kizim olmasini cok isteyorum, simdiden cicili bicili birseyler aldim, cok heveslendim yaaa...

Hadi bakalim, bu gun herkesden guzel haber alalim :) :)
canim cok sevindim tarihinin kesinlesmesine inan o ucaktan inince bile ucuyor oluyorsun..insallah sagsalim varirsiniz sizde cok güzel bi duygu..prensesinde hayirli olsun biz daha beklemedyiz bakalim

Eki Görüntüle 320973 9 haftalık 2.94 cm buda yaklaşık 19 aralıkta çekildi

ay çok belirgin ya 9. haftada bile maşallah ben albümüme koydum buraya koymuştum çoğunuz gördü diye
saol canim senin miniginde buyumustur birak sakin sakin uyusun canim demeki cok
uslu olcak bebegin benim kizim ultrasonda durmazdi 2 saniye sonra karnimdan cikicak
gibidi karsidan annem karnimda ayagini gorurdu sonuc kipir kipir bii kizim var
gecen meyve suyu icttim doktora girmeden o kadar hareketlendiki bebek
kordonu ayaklarina dolamis durmuyodu yani sakin durmasi iyi annesi

ay hadi inşallah sen tecrübelisin umarım öyle olur:emir_bebek:
sağol cnm iyi dileklerin için, inş isteyen herkes bebek sahibi olsun, allah herkese versin.. çok istiyoruz ama olmayınca olmuyo işte. bu sefer herşey yolunda gibi. bakalım artık kısmet. bende ilk haftalarda progestan kullandım sürekli. bunun yanında proluton diye iğne de kullanıyorum 3 gün arayla yaptırıyorum sürekli. ya siz nerelerde nasıl doktorlara gidiyorsunuz da bu kadar bilgi sahibi oluyorsunuz hayretle okuyorum. benim doktorun sağolsun ağzından kerpetenle laf alıyoruz. 11. hafta bitecek yarın, bu güne kadar kurduğu tek cümle daha riskin geçmedi, oh demek için çok erken.. yok yerleşmede kanama olmuş kese etrafındaymış nerden biliyosunuz bunları. çok şanslısınız walla, doktorlarınızın kıymetini bilin.. ne güzel sizi aydınlatıyorlar...

hoşgeldin canım umarım hakkında çok çok iyisi olur sağ salim alırsın bebeğini kucağına:KK19:
evet canim ilk olacak rabbim nasip ederse..doktorumda %50 sansimiz var istersen atayim kafadan tutarsa aaa walla bildi dersin dedi:KK19:

beklemek en iyisi sanirim zaten yapacak baska da bi alternatifim yok..hayirlisi olsun hepimiz icin

ayy bubacııım:KK8:naaptın kız Türkiyedemisin? nasıl geçti yolculuğun neyüm ne dedi doktor? ben kaçırdım gelmişsin bile

11artı 4, crl 5 cm
birinde totoyu dönmüş yatıyordu, doktor uğraştı biraz döndü :KK66:

Eklentiler

• $Görüntü1780.jpg
    $Görüntü1780.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 14
  • $Görüntü1783.jpg
    $Görüntü1783.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
ay çok belirgin ya 9. haftada bile maşallah ben albümüme koydum buraya koymuştum çoğunuz gördü diye

ay hadi inşallah sen tecrübelisin umarım öyle olur:emir_bebek:

hoşgeldin canım umarım hakkında çok çok iyisi olur sağ salim alırsın bebeğini kucağına:KK19:

ayy bubacııım:KK8:naaptın kız Türkiyedemisin? nasıl geçti yolculuğun neyüm ne dedi doktor? ben kaçırdım gelmişsin bile
evet canim türkiyedeyim cok sükür..2hafta olacak cuma günü insallah..bebisimiz maasallah cok iyiydi ikili testimizde cok iyi cikti sükürler olsunki...

cinsiyet icinde 16. haftayi bekleyecegiz 1 subatta görusecegiz tekrardan..cok heyecanliydi sabirsizlikla bekliyorum randevuyu o zamanda 3lü test yapacak sanirim..hayirlisi hakkimizda

karabocuq canim hosgeldin aramiza sen de..araniza alir misiniz da ne demekmis öyle :KK55:

11artı 4, crl 5 cm

allahım yaa sağdaki fotoya bayıldım hakkaten de totoyu dönmüş yatıyor:KK9::nazar:çok tatlı

evet canim türkiyedeyim cok sükür..2hafta olacak cuma günü insallah..bebisimiz maasallah cok iyiydi ikili testimizde cok iyi cikti sükürler olsunki...

cinsiyet icinde 16. haftayi bekleyecegiz 1 subatta görusecegiz tekrardan..cok heyecanliydi sabirsizlikla bekliyorum randevuyu o zamanda 3lü test yapacak sanirim..hayirlisi hakkimizda

ay çok sevindim canım. Ben de bugün yaptırdım ikili testi haftaya sonucunu alacağım bir sonraki randevum 3 şubat:KK53:

attachment.php
bu benim bi önceki fotosu bugün verdikleri daha az belirgindi onu koymayacağım bi eğilmiş bükülmüştü yatarken bugün

Slm arkadaşlar bu ikili test sonuçları ne kadar zamanda çıkıyor henüz yaptırmadım ama şimdiden merak sardı:)

Eki Görüntüle 320972 13 haftalik minigim :nazar:

niye ultrason resimlerini yukleyin dedin canim
cinsiyet tahmini icin mi

ya meleksennn kuzum maşallah da ya ben senin ultrasonlardan hiç bişi anlayamıyorum göremiyorum çocuğu :KK9::KK9: geçenkini de görememiştim :KK9: bak diğer arkadaşlarınki pat diye ortada seninkini hiççççççççç anlamıyom yaaa:KK1::KK1:

selam kızlar:KK3: ikili testimi yaptırdım bugün ölçümde ense kalınlığı normal çıktı 1,8 cm sanırım NT 1,8 yazıyor artık cm mi mm mi bilmiom. Kan sonucumu da pzt alacağım yine ufaklığım güç bela hareket etti ya pek seviyor uykuyu amuda kalkar gibi ayaklarını tepeye dikti:KK9: artık ayda 1 görüşecekmişiz doktorumla da

canım maşallahhh gözünaydın.. bu arada o mm dir :emir_bebek::nazar:

Eki Görüntüle 320973 9 haftalık 2.94 cm buda yaklaşık 19 aralıkta çekildi

oh maşallahhhhhhhhhhh çok tatlı bunlar yahuuu :emir_bebek::nazar:

11artı 4, crl 5 cm

aynıı bizimkii oda totosunu yaymışş dr ölçecek enseyi ölçemiyoo :KK1::KK1: uzun uğraşlar sonucu ölçtü :emir_bebek::nazar: maşallah yavrularımızaa ay bnde koyacam durun ayol :KK1:

ya meleksennn kuzum maşallah da ya ben senin ultrasonlardan hiç bişi anlayamıyorum göremiyorum çocuğu :KK9::KK9: geçenkini de görememiştim :KK9: bak diğer arkadaşlarınki pat diye ortada seninkini hiççççççççç anlamıyom yaaa:KK1::KK1:

canım maşallahhh gözünaydın.. bu arada o mm dir :emir_bebek::nazar:

oh maşallahhhhhhhhhhh çok tatlı bunlar yahuuu :emir_bebek::nazar:

aynıı bizimkii oda totosunu yaymışş dr ölçecek enseyi ölçemiyoo :KK1::KK1: uzun uğraşlar sonucu ölçtü :emir_bebek::nazar: maşallah yavrularımızaa ay bnde koyacam durun ayol :KK1:
sağol canım koy tabi sen de:KK71:

sağol cnm iyi dileklerin için, inş isteyen herkes bebek sahibi olsun, allah herkese versin.. çok istiyoruz ama olmayınca olmuyo işte. bu sefer herşey yolunda gibi. bakalım artık kısmet. bende ilk haftalarda progestan kullandım sürekli. bunun yanında proluton diye iğne de kullanıyorum 3 gün arayla yaptırıyorum sürekli. ya siz nerelerde nasıl doktorlara gidiyorsunuz da bu kadar bilgi sahibi oluyorsunuz hayretle okuyorum. benim doktorun sağolsun ağzından kerpetenle laf alıyoruz. 11. hafta bitecek yarın, bu güne kadar kurduğu tek cümle daha riskin geçmedi, oh demek için çok erken.. yok yerleşmede kanama olmuş kese etrafındaymış nerden biliyosunuz bunları. çok şanslısınız walla, doktorlarınızın kıymetini bilin.. ne güzel sizi aydınlatıyorlar...

canım evet doktorum bilgilendiriyor tabiki benimkinin maşallahı var pek anlatıyor çok memnunum allah bozmasın
sende araştır istersen daha yolun başında sayılırız doktorunu değiştirebilirsin hangi şehirdesin ?

:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:

benim miniğimin son 2 resmi bunlarr :emir_bebek::nazar:

Eklentiler

• $Görüntü312.jpg
    $Görüntü312.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 20
  • $Görüntü315.jpg
    $Görüntü315.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 20
X