2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canim cok sevindim tarihinin kesinlesmesine inan o ucaktan inince bile ucuyor oluyorsun..insallah sagsalim varirsiniz sizde cok güzel bi duygu..prensesinde hayirli olsun biz daha beklemedyiz bakalim

Eki Görüntüle 320973 9 haftalık 2.94 cm buda yaklaşık 19 aralıkta çekildi

ay çok belirgin ya 9. haftada bile maşallah ben albümüme koydum buraya koymuştum çoğunuz gördü diye

ay hadi inşallah sen tecrübelisin umarım öyle olur

hoşgeldin canım umarım hakkında çok çok iyisi olur sağ salim alırsın bebeğini kucağına
evet canim ilk olacak rabbim nasip ederse..doktorumda %50 sansimiz var istersen atayim kafadan tutarsa aaa walla bildi dersin dedi

beklemek en iyisi sanirim zaten yapacak baska da bi alternatifim yok..hayirlisi olsun hepimiz icin

ayy bubacııımnaaptın kız Türkiyedemisin? nasıl geçti yolculuğun neyüm ne dedi doktor? ben kaçırdım gelmişsin bile

11artı 4, crl 5 cm
birinde totoyu dönmüş yatıyordu, doktor uğraştı biraz döndü

Eklentiler

• $Görüntü1780.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 14
  • $Görüntü1783.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
evet canim türkiyedeyim cok sükür..2hafta olacak cuma günü insallah..bebisimiz maasallah cok iyiydi ikili testimizde cok iyi cikti sükürler olsunki...

cinsiyet icinde 16. haftayi bekleyecegiz 1 subatta görusecegiz tekrardan..cok heyecanliydi sabirsizlikla bekliyorum randevuyu o zamanda 3lü test yapacak sanirim..hayirlisi hakkimizda

karabocuq canim hosgeldin aramiza sen de..araniza alir misiniz da ne demekmis öyle

11artı 4, crl 5 cm

allahım yaa sağdaki fotoya bayıldım hakkaten de totoyu dönmüş yatıyorçok tatlı

ay çok sevindim canım. Ben de bugün yaptırdım ikili testi haftaya sonucunu alacağım bir sonraki randevum 3 şubat

bu benim bi önceki fotosu bugün verdikleri daha az belirgindi onu koymayacağım bi eğilmiş bükülmüştü yatarken bugün

Slm arkadaşlar bu ikili test sonuçları ne kadar zamanda çıkıyor henüz yaptırmadım ama şimdiden merak sardı:)

Eki Görüntüle 320972 13 haftalik minigim

niye ultrason resimlerini yukleyin dedin canim
cinsiyet tahmini icin mi

ya meleksennn kuzum maşallah da ya ben senin ultrasonlardan hiç bişi anlayamıyorum göremiyorum çocuğu geçenkini de görememiştim bak diğer arkadaşlarınki pat diye ortada seninkini hiççççççççç anlamıyom yaaa

canım maşallahhh gözünaydın.. bu arada o mm dir

Eki Görüntüle 320973 9 haftalık 2.94 cm buda yaklaşık 19 aralıkta çekildi

oh maşallahhhhhhhhhhh çok tatlı bunlar yahuuu

11artı 4, crl 5 cm

aynıı bizimkii oda totosunu yaymışş dr ölçecek enseyi ölçemiyoo uzun uğraşlar sonucu ölçtü maşallah yavrularımızaa ay bnde koyacam durun ayol

sağol canım koy tabi sen de

canım evet doktorum bilgilendiriyor tabiki benimkinin maşallahı var pek anlatıyor çok memnunum allah bozmasın
sende araştır istersen daha yolun başında sayılırız doktorunu değiştirebilirsin hangi şehirdesin ?

benim miniğimin son 2 resmi bunlarr

Eklentiler

• $Görüntü312.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 20
  • $Görüntü315.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…