2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım oncelikle bebeğinin ıyı olmasına sevındım. sanada onerim su bir kuru inciri bır kahve fincanı su da ıyıce kaynat. kaynayınca kasıkla iyice ez ozu suya cıksın. aatesten ındır ıcıne bal koy balı erıt ve süz. yaklasık yarım fıncan su cıkacak onudan bir yudum iç geriye kalanınıda gargara yap. inan iyi geliyor banada doktorum önermişti.
teşekkür ederim canım benim

Şimdi haberler de ızledım 8 aylık kadın evde dogurmus bebek olmüş bebeği dere kenarına atmıslar nasıl bır vıcdan nasıl bır anne sımdı gözaltına alınmıs anne baba hep alınsa ne olur kı allahım vıcdan allah korkusu versın ya

günaydın kızlar
Dün doktora gittim ve ikli test için kan örneği aldılar
ultrasondada
crl 55,1 mm
burun kemiği 2,5 mm
ense kalınlığı 1,7 mm
çıktı. sonuçlar iyi dedi
haftasonu gripten dolayı yattım ve istirahatle geçirdim derken bugün öksürükler başladı
bunun için herhangi bir yöntem bilen ver mı?
Herkese sevgiler

Günaydın cnm..
1 tatlı kaşık bala, 1 çay kaşığı zencefil koyup karıştır.
Bu karışımı yedikten sonra yarım saat su içme.
2 güne toplarsın kendini.
Geçmiş olsun.

Maleseffff ben de görüyorum o kadar ki bazen öyle korkuyorum ki uyuyamıyorum bile:KK43:

Canım nette araştırdığıma göre oluyormuş bazı hamilelerde..
Ben hep kanamam oluyormuş, bebeğimi kaybediyormuşum:KK5:

Okumadan da yatmam ama.

Çok fazla uyumakta kabus görmemize neden olurmuş.

Eveett ekledik cicilerimizi pek bişe olmasa da:KK70: Ya kızlar aranızda kan uyuşmazlığı olan var mı bizim var ama dr.lar pek önemsemiyolar 28. haftada bakcaz diyolar sizlerde de öylemi yoksa şimdiden tetkik yapılıyo mu merak ettim.

bizde yok yani bence yok doktor sormadı hiç
dün sağlık ocağı sordu bişi demedi ikimizde pozitifiz biri pozitif diğeri negatifse oluo galiba
artık bu sorun deil diye biliyorum bi iğne yapılıyor çözülüyormuş

Aman allahim ne kotu bi gun benim icin.sabah okula gittim.okulum 1saat suruyor.ve cooook fena midem bulandi.kac kez servisi durdurdum.ama milletin onunde cikaramadim.okula bisekilde vardim.ama bide bana sorun.cikardim cikardim cikardim.ama derse girmem imkansiz.esimi aradim anca oglene gelebildi.dinlendim biraz ama hala icim oturmadi.cok mutsuz bi hamilelik geciriyorum.insallah mutsuz bi bebegim olmaz.tek iyi tarafi bugunun doktorda kontrolum var saat 16da.ense kalinligini olcecegiz.evde olan hamisler valla oldugunuz durumun kiymetini bilin.inanin bugun herseyi birakasim geldi.neyse ben doktora gidiyorum kizlar.dua edin insallah bi sorun cikmaz.

allah kolaylık versin :KK43: doktorda güzel geçsin inş.

meleksen göbüşüne maşallah diyorum:nazar: benim de artık şişmeye başladı ama mideden itibaren işşiom ben ya yayvan yayvan. Dün lcW'dan 2 tane hamile pantolonu aldım paçaları için terziye verdim artık normal pantolonum sıkıyor bni

ay benimde baya baya belirgin artık yayvan bi şekilde
hatta ben şişkoluk dönemlerinden alışkanlık içime çekmeye çalışıyorum garip olyuo hahaha

kızlar ben sabah markafoni den bebedorun biberon düzenleyicisini birde meyve dilimini emniyetli bir şekilde emmesi için file gibi birşey var ucunda ondan aldım:KK55:

ben yeğenime almıştım o fileden pek kullanılmadı :)

Kizlar gunaydiinnnnnnn
Umarim herkes cookk iyidir bugun de.
Ben cok heyecanliyim, yakinda Turkiyeye gidiyorum.
Insallah 12 Ocakta Anneme kavusmus olacamm :)
Dun gece heyecandan hic uyuyamadim, zaman gecmiyor daha 9 gun varrrrrrrrrrr
6 ay oldu anneme sarilmayali, kokusunu icime cekmeyeli, kardesimle uyumayali...Nasil ozledim, nasil burnumda tutuyorlar..

Bubacim sen kavustun ailene, insallah sira bende.
Hayirlisiyla anneme kardesime kavusmayi nasip etsin insallah Allah`immm

Aramiza yeni gelen arkadaslar hosgeldnizzzzzz
Bebisinin cinsiyetini merak edenler umarim en kisa zamanda ogrenirsiniz.

Insallah benim bir kizim, prensesim olacak. Allah Gonlume gore verdi. Ben 12 haftalikken ogrendim.
Ama Turkiyeye geldigimde daha kesin olur. Insallah degismez cinsiyeti.
Kizim olmasini cok isteyorum, simdiden cicili bicili birseyler aldim, cok heveslendim yaaa...

Hadi bakalim, bu gun herkesden guzel haber alalim :) :)

hadi gözün aydın annene ailene kavuşcaksın
ya kızın olmasını çok istion ama inş. değişmez fln deme hakkında hayırlısı neyse o olsun
insanlar çocuk sahibi olamazken şu olsun bu olsun bunu istiom demek çok yanlış bence :KK5:

günaydın kızlar
Dün doktora gittim ve ikli test için kan örneği aldılar
ultrasondada
crl 55,1 mm
burun kemiği 2,5 mm
ense kalınlığı 1,7 mm
çıktı. sonuçlar iyi dedi
haftasonu gripten dolayı yattım ve istirahatle geçirdim derken bugün öksürükler başladı
bunun için herhangi bir yöntem bilen ver mı?
Herkese sevgiler

sonucarın ii olmasına sevindim
beim yeğenim bayadır hep öksürüo gece boğulcak gibi şrup fln fayda etmio ilaçta kullandı ı ıh geçmio
dün annem turp içine bal koymuş dene istersen

Öksürüğe iyi gelen ballı turp | Hafif Tarifler *** Resimli Yemek Tarifleri

kızlaaaar günaydııın, yeni bi site buldum güsel şeyler var kücükinsan diye bi site, testleri hoşuma gitti :nazar:

günaydın kızlarrrrrrrr bende rüyamda hep bebek görüyorum doğurmuşum almışım kucağıma simsiyah saçlı mavi gözlü bembeyaz tenli çok güzel bi bebek ama cinsiyet bilmiyorumm :emir_bebek::nazar: Rabbim rüyamdaki bebeği nasip eder inşallah bana... öyle içime çekiyodum ki kokusunu ahh ahhhh :KK43:

ben hep doğum kıyafetler bebek ffalan görüyorum valla ya :KK1:

kızlar bide benim iştahım kesildi gibi göbeğimde indi zaten :KK50: çok üzülüyorum yavrum iyidir inşallah büyüyodur besleniyodur :KK50::KK50:

bikaç gündür başım ağrıyo böyle aç olmama rağmen az yiyebiliyorum hemen tıkanıyorum falan yani üzülüyorum yavrum inşallah iyidirrr :emir_bebek::nazar:

günaydın kızlarrrrrrrr bende rüyamda hep bebek görüyorum doğurmuşum almışım kucağıma simsiyah saçlı mavi gözlü bembeyaz tenli çok güzel bi bebek ama cinsiyet bilmiyorumm :emir_bebek::nazar: Rabbim rüyamdaki bebeği nasip eder inşallah bana... öyle içime çekiyodum ki kokusunu ahh ahhhh :KK43:

ben hep doğum kıyafetler bebek ffalan görüyorum valla ya :KK1:

kızlar bide benim iştahım kesildi gibi göbeğimde indi zaten :KK50: çok üzülüyorum yavrum iyidir inşallah büyüyodur besleniyodur :KK50::KK50:

bikaç gündür başım ağrıyo böyle aç olmama rağmen az yiyebiliyorum hemen tıkanıyorum falan yani üzülüyorum yavrum inşallah iyidirrr :emir_bebek::nazar:

aynı yememe problemi bendede var ne gusel bulantılarm gecmstı bu sabah tekrar bulantım oldu kahvaltımı edemeden kalktım ama dün doktordaydım her seyı normalmiş miniğimin inş sennkide saglıklıdır iiiçini ferah tut

aynı yememe problemi bendede var ne gusel bulantılarm gecmstı bu sabah tekrar bulantım oldu kahvaltımı edemeden kalktım ama dün doktordaydım her seyı normalmiş miniğimin inş sennkide saglıklıdır iiiçini ferah tut

canım bennim bulantı problemim çok az olmuştu başlarda bayadır yok.. bu böyle iştahsızlık başka hemen doyuyorum garip yani böle değildim :KK50:

Günaydın..

Evde olan anneler Trt1'de Gülben'in programında rahat hamilelk ve doğum konusu işlenecek.Faydalı olabilir.

:KK3::KK3:

iyi akşamlar kızlarrr.. benide az önce doktorum aradı ikili test sonucum temiz çıkmış herşey ii dedi.. içim rahatladı zaten ense kalınlığı da ii çıkmıştı çok şükür :nazar:

off 31 ocakta kontrolumuzzz o zamana kadar nasıl beklicem yaaaaaaaa :KK31::KK31::KK31:

hadi gözünaydın cnm darısı bizlere inşlh.Vakit geçmiyor sanki.miniklerimizi görmek için sabırsızlandığımızdan...iyi olsunlarda çok çabuk geçecek ... bu zamanlarda...

X