2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

aa süper ya maşallah. bizdede nşallah bir şey çıkmaz. acayip korkuyorum bebeğime birşey olacak diye bu korku sadece bende mi var acaba acayip pipirik oldum ya cinsiyet için daha 1 ay beklicez gibime geliyor

inan bende çok korktum sureklı dua okudum hele kan tahlili sonucunu beklerken içimden ağlamak geliyordu alır almaz negatif gorunce çok mutlu oldum inş. seninkide negatif çıkar Allahım hepimizin yavrusunu sag salim kucagımıza almayı nasip etsin olmayanada versin inşallah

Meraba kızlar,

bende 9+3 günlük hamileyim. Kabızlık sorunu çeken var mı? bulduğunuz çözümler var mı?

biz de eve söylüyoz pizza, kebap filan, kendi yerleri de kokuyo banaay halimize bak yaa. Ama bulantı hapını kalkar kalkmaz içersem o günü iyi geçiriyorum onu keşfettim azaldı gibi benimki biraz

aa süper ya maşallah. bizdede nşallah bir şey çıkmaz. acayip korkuyorum bebeğime birşey olacak diye bu korku sadece bende mi var acaba acayip pipirik oldum ya cinsiyet için daha 1 ay beklicez gibime geliyor

Malesef o korku tahminimce herkeste vardır. Durudr yere karnım veya kasıklarım sızlasa ağrısa, bebeğime bişey mi oldu, iyi midir acaba diye evham yapmadan duramıyorum

aminnnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnn
o gün öğrenicez yani test sonucunu bu süper. ense kalınlığını ölçtümü canım?

Meraba kızlar,

bende 9+3 günlük hamileyim. Kabızlık sorunu çeken var mı? bulduğunuz çözümler var mı?

canım haftamız aynı derdimiz de aynı:26: ben biraz zeytinyağı içiom ona başladım iki günde bir bir tatlı kaşığı z. yağı bile fark ediyor. Bir de önceden günkurusu yiyordum gün içinde 6-7 tane o da etkili.

Malesef o korku tahminimce herkeste vardır. Durudr yere karnım veya kasıklarım sızlasa ağrısa, bebeğime bişey mi oldu, iyi midir acaba diye evham yapmadan duramıyorum
aynen ya arasıra kasıklarım ağrıyor kesin bişey oldu diyip wc ye koşuyorum ne zor bir şey bu allahım ya

mesela wcye çıkma zamanına göre eğer akşamları çıkıyorsan sabahtan iç z.yağı, sabahları çıkıyorsan gece iç

biz de eve söylüyoz pizza, kebap filan, kendi yerleri de kokuyo banaay halimize bak yaa. Ama bulantı hapını kalkar kalkmaz içersem o günü iyi geçiriyorum onu keşfettim azaldı gibi benimki biraz

canım sen ben kadar yoğun yaşamıyorsun sanırım ben 10. haftamda bulantı hapı ne kelime su dahi içemiyordum herşey çıkıyordu oooff o günler tekrar gelmez inş. böyle hafif geçsin artık ya bu hafta ilk defa yemek yemeye başladım şükür aman maşallah diim yaa

canım hem bebişinin sağlıklı olmasına hem de cinsiyetini öğrenmene çok sevindim....Umarım tüm annelerimiz böyle güzel haberlerle gelirler . Başlasın pembiş hazırlıklar:)

bol bol su iç ve lifli meyveler ye bana çooook iyi geldi

mesela wcye çıkma zamanına göre eğer akşamları çıkıyorsan sabahtan iç z.yağı, sabahları çıkıyorsan gece iç

z.yağı mide bulandırır diye korkuyorum, günkurusunu bi arkadaşım daha söyledi bu akşam alıp denicem ama bu ağrılardan ve şişlikten ölücem z.yağı önerisini h.sonu denim ben...
haftamızda aynıymış ne güzel :) benimde bu akşam doktor kontrolüm var. senin ilk bebişin mi?

kızlar hepinizin iyi olduğuna sevindim dünden beri sitede bi sorun vardı sanırım anca giderildi hamilelik bulantısı nasıl şey böyle ne normal bulantıya benziyo nede otobüs tuttuğundaki bulantıya benziyo resmen midemiz ağzımızda geziyoruz benim son iki gündür var bulantım bulantısı olan arkadaşlara allah yardım etsin ne biçim şey buuuuuuuuuuuuu...

yok sinaycım senin kadar değildi benim en kötü zamanımda bile çıkarmam olmadı şimdiye kadar 2 kere kustum. Ama kusunca daha bir rahatlıyor insan kuru kuruya bulantı da kötüydü hiç bir şey ben de yiyemiyordum 1 kilo vermiştim. Krakerle galetayla filan besleniyordum ama şimdi ilaç alınca yemek filan yiyebilcek hale geldim artık çokk şükürzor ama bu zorlukları bebişlerimizi kucağımıza alınca unutacağız inşallah

slm kızlar nasılsınız biz 12.haftaya yeni girdik ikili test daha yapılmadı ben 12.hafta bitince mi gitsem karar veremedim sizler ne zamn gidip yaptırdınız ikilitestlerinizi

ahh ahh o hepimizde oluyor ama midem bulandıgın da hep şöyle dusunuyorum eğer bebegime bişey olsaydı bu tepkyi vermezdi demekki bebegım gayet iyi ve bana kendini hatırlatıyor :) anne bende burdayım diyo )

midem bulanır diye düşünüyorsan az miktarda z. yağını bi tabağa dök içine 2-3 damla nar ekşisi koy üstüne accık kekik serp ekmeğini banıp ya canım çok güzel olur öyle de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…