2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

bu temmuz annelerinin şansındanmıdır nedir kaç kişi demiş idrar yolu enfeksiyonu,bende epey bi süre bu sorunu yaşamıştım ve bebğim için bakılan tahlillerdede karşma çıktı,dr bana bebek çok küçük sadece folik asit verceğim enfeksiyon içinde suya karıştırırlıp içilen bişey verdi sanırım ama ben almadım ilk bebğimdede ilaç kullamamaya dikkat ettim bundada öyle yapmayı planlıyorum ALLAH izin verirse.ama geçici bişey bi var bi yok geçer inş.

Ha bu arada bugun face de bi uygulama buldum çok moralimi düzeltti:)uygulama bebeğinizin ve sizin burcunuza bakıp anne ve bebek arasındaki uyumu çözüyor ben akrebim 3.5 yaşındaki oğlum aslan inş.bu bebğimde öyle olacak uyumumuz %90 ve bizim ile ilgili verdiği bilgiler birebir tutuyor.facebook hesabı olanların denemesini tavsiye ederim....

Ben kendimde temmuz çocuğuyum allah izin verirse bebişimde öyle olucak. İkimizde yengeç olucaz.
Doğum günüm temmuz
Evlenme yıldönümüm temmuz
Kısmetse Bebişimin doğumu temmuz
Kardeşimin doğum günü temmuz

hahahaaaay, bizimde :)

benim doğumgünüm,
evlilik yıldönümümüz veee
kısmetse tabi bebeşimizin doğumgünü hepsi temmuz ayında

Son düzenleme:
hanımlar benim kız kardeşim amerikada yaşıyor orada kadınlar hamileliklerinde zencefil kullanır ve çok rahat ederlermiş araştırdım internette de yazıyor iyi geldiği.ben bulantı için bileklik kullanıyorum ve çok iyiyim ilgilenen olursa bilginize

gözünaydın cnm çok sevindim sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşlh.
temmuz kuzularının anneleri nasılsınız bakalımm ?

biz iyiyiz cnm sen nasılsın?

puse valla bayıldım, çok hoş bi durum. benim kısmetse bu bebeğimin ve ilk bebeğimin doğum günleri temmuz olcak:)

canım sen avrupa yakasındamısın şu çorbacıyı söylede bizde gidelim

anadoludayım ben
ataşehirde gidiyorum
sen avrupadaysan orada da iki şubesi var biri profilo diğeri astoria dükkanın adı shorba
denemeni tavsiye ederim

Dün akşam benimde kasıklarım çok ağrıyordu acaba rahim büyüyor ondanmı ki kızlar? Birde baş ağrısı vardı ama şükür iyiym şimdi.

herhalde öyle kuzum
baş ağrısı bende de oluyor minoset içilebilir diolar ama daha hiç içmedim
son raddeye kadar dayancam hep uyuyarak atlattım tabi yeri geldi hemen uyuyamadım ama olsun içmicem

sağolasın canıme naapcan türlü türlü hallere giriyoruz ayaktaysam benim de eğildiğim oluyor ama ayakta tek bacağını kendine çeksen de yeterli oluyor

bende anadoludayım canım tamam mutlaka deneriz eşimle

işyerim daha yakın aslında 10 dakka
fiyatları nasıl ??

dün iki çorba yedik bitane cevizli köy eriştesi 1de su aldk 35 tuttu canım
köy eriştesini aç gözlükten yedik yemesek doymuştuk çünk porsiyonları çok büyük
normalde bi lokantaya gidersin çorba verilir ya kaseleri öle deil kocamanlar :)

Bu enfeksiyon bulasici sanirim..benimde idrar testimde enfeksiyon gorundu kasiklarim cok agriyordu.adet agrisi gibi.sonra gecti doktorum monurol diye bi ilac verdi toz halinde.suya katiliyor idrarda yanma olursa ic dedi ama oylebi sorunum yok..:44 yuzden kullanmadim

Son düzenleme:
merhabalar kızlar,

hızınıza yetişmek pek mümkün değilmaşallah

hafta içi ikili tarama testim yapıldı. haftaya sonucunu alacağız inşallah.

cinsiyetini göremedik, sonraki muayeneye inşallah.

günaydın herkeseeeee
güzel bir hafta sonu diliyorum
bu sabah kalktığımda minik minik kar yağıyordu çok güzel inş. daha çok yağsın dicem ama o zaman dışarda kalan insanlar nolcak

sabah tartıldım 57,8 olmuşum
zayıfladım yani bebişe bişemi oldu acep fln dedim ama göbikim maşallah yerinde hala :)

Son düzenleme:

Günaydın.
Hepimize sağlıklı,mutlu hafta sonları inşallah... Ah biraz da bizim buralara yağsa. Soğuğu var ama kendisi yok her zamanki gibi. Ben bu ara tartıya pek binmiyorum niyeyse pek içimden gelmiyor :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…