2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım gözün aydın..
Yavaş yavaş bebişlerin cinsiyeti belli olmaya başlıyor..Bundan sonra çorap söküğü gibi gelir sanırım..
Topiğimizde 1 erkek,1 kız bebek oldu yani:)
Rabbim sağlıklı,hayırlı ömürler versin..

Evet haklısın. Bi 15 güne kadar sanırım çoğu arkadaşımız cinsiyetlerini öğrenmiş olucaklar bebişlerinin :KK49:

Kız bebek harikaaa:) Gözün aydın canım benimde gönlümde yatan kız umarım önce sağlıklı sonrada gönlüme göre olur...Kızınla sağlıklı mutlu uzun yıllar geçirmen dileğiyle

Cok erken bir bilgi ama dotor kiz olacak dedi.
Bu gun doktora gittik, bebegin parmaklarini gorebilmek icin, Allah`ima cok sukur her sey iyi gorunuyor, cok hareketli masallah..
Hareketlerini gorur gormez cok sasirdim, sanki bale yapiyordu (annesine cekmis :) )

Doktor bebegin bacaklarinin arasi bos dedi, ne demek istedi once anlamadim, Azeri bir doktor, :) Yani bacaklarinin arasinda pipi yokmus :)

Kizin olacak dedi, O anda aklimdan neler gecti gitti, bale yaptik bebegimle, alisveris yaptik falan filan...

Ama aslinda beni en cok sevindiren, gunlerdir kabus olan parmak sayisi, Kocam 6 parmakli dogmus, bebegimin de 6 parmagi olup da keserler parmagi diye cook uzuluyordum. Tabiki hersey Allah tan ama minicik bebegin canina kiyilir mi yaaa...

Kizlar benim 13 hafta sonlarindayim, bu kadar erken cinsiyet belli olur mu, ya da ne kadar dogrudur bilmiyorum.

3 hafta sonra ben de BUBA gibi Turkiyeye gidince kesin ogrenebilecegim....

Cok duzensiz yazdim galiba kusura bakmayin, mutluluktannnn :)

Hepinizin canini yerimmmm GULUMSEYIN Annelerrrr

canım gözünaydın prensesin geliyormuş ohhh ne güzel:KK16: ayrıca sağlıklı olması ve parmaklarında bir sorun olmamasıda çok güzel rabbim tüm bebeklerimizin sağlıklı olmasını nasip etsin yarabbim

bence kızdır ama bakalım türkiyedeki doktorda aynısını söyleyecekmi arkadaşların dedikleri gibi sonradan pipi çıkmaz herhalde:KK1:

canım gözünaydın prensesin geliyormuş ohhh ne güzel:KK16: ayrıca sağlıklı olması ve parmaklarında bir sorun olmamasıda çok güzel rabbim tüm bebeklerimizin sağlıklı olmasını nasip etsin yarabbim

bence kızdır ama bakalım türkiyedeki doktorda aynısını söyleyecekmi arkadaşların dedikleri gibi sonradan pipi çıkmaz herhalde:KK1:

Valla nasıl oluyor anlamıyorum ama bazen oluyor. Bizim bir tanığın bebeğinede kız dediler hep. Bebek odası hazırladı dopal olarak herşeyi pembe aldı. Doğuma gitti erkek bebek doğurdu. Doktorlar babayı ve bir kaç yakını doğumhaneye alarak bizzat göstermişler, akıllarına başka bir durum gelmesin diye

ayy ne güzel temmuz anneleri cinsiyet öğrenmeye başlamış
benimde kontrolüm 31 Aralıkta inş. bakalım doktor bana da söyleyecek mi bişey :KK49:

canim bazi bebeler gostermiyo cinsiyetini benim kizimda 18 haftada gosterdi bazi doktorlar
gostermeyen cinsiyeti bebekleri kiz zanediyo fakat oyle dil bazen erkrk te gostermiyo
herkez 13 haftada cinsiyet ogrenemez zaten haziran annelerine 13 haftalardaki cinsiyetlerine
yuzde 100 erkek veya kiz denmedi yuzde 60 kiz yuzde 70 erkek hep demis doktorar fakat ben youtubede izledimd 13
haftalik bebek goruntusunu ebbegin pipisini hemen gosteriyo doktor cokta net gorunuyo
bazi doktorlar veya bebek gostermiyo

kaçıncı haftadsın canım saat kaçta randevun?

canım 9+4üm şimdi haftaya senin tickerda yazan kadar olcam yani seninki büyük bizden teyzesi 1 hafta:KK49:

ay kıyamam çok fena :S
ben bazı kokulara fenayım genel olarak iiyiyim
alerjik astımım olduğu için bazı ağır kokulara zati ömrüm boyu kötüydüm eşim kazakistana giderken kayınvalidem içlik almış
allahım oda buram buram naftalin kokuyor
naftalin kokusu beni çok kötü yapıo
dün yıkadım çamaşırı makina + tüm çamaşırlar naftalin kokuo
ev kokmaya başladı çok fena oldum hapşurdum hep
alerjimde 5 sene kadar uyumuştu kayınvalidem umreden gelicek ev temiz olsun die kadın götürmüştüm kapalı olduğu için ev orada buram bram naftalindi o günden sonra uyandı alerjim :KK43: ona dayanamıom

diğer konuda inş. geliştirirsin kendini bende merak ettim incelim :)

off hamilelikte heralde alerji daha bi zordur canım Allah kolaylık versin sana da :KK19: harbiden bi bak o bebek işaret diline ya çok ilginç

Cok erken bir bilgi ama dotor kiz olacak dedi.

canım gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah cümlemiz sağlıkla doğuralım evlatlarımızı:nazar::emir_bebek::21:

Kızlar ben dogumdan cok korkuyorum.Yani canim acir mi nerelerimi keserler diye.
Biliyorum daha cok erken oncelikle hayirlisiyla bebegin buyumesi lazim ama kendimidusunmekten alamiyorum.
Ustelik tam muhtemel dogum araligimda doktorum burda olamayacakmis:KK43: tam bir kabus:KK43:

ben de başta korkuyordum ama rollecim korkunun ecele faydası var mı canım? Ya olacak ya olacak artık o gün yaklaşınca korkmaya devam ederim kaldığım yerden şimdilik bıraktım bana bir faydası olmuyor:KK9:
mrb arkadaşlar.. ben de buraya üye oldum...
kısmetse ben de temmuz annesi olucam..
hepinize selamlar..

merhaba arklar bende 12+1 gunluk hamileyim tahmini haziran- temmuz da dogum benle eş annelerle tanısmak hosuma gider

hoşgeldiniz kızlar:KK71: herkes kendi telaşından burda yeni annelerimize selam bile vermeyi unutuyor

canım 9+4üm şimdi haftaya senin tickerda yazan kadar olcam yani seninki büyük bizden teyzesi 1 hafta:KK49:

Off hamilelikte heralde alerji daha bi zordur canım allah kolaylık versin sana da :KK19: Harbiden bi bak o bebek işaret diline ya çok ilginç

canım gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah cümlemiz sağlıkla doğuralım evlatlarımızı:nazar::emir_bebek::21:

Ben de başta korkuyordum ama rollecim korkunun ecele faydası var mı canım? Ya olacak ya olacak artık o gün yaklaşınca korkmaya devam ederim kaldığım yerden şimdilik bıraktım bana bir faydası olmuyor:KK9:

Hoşgeldiniz kızlar:KK71: Herkes kendi telaşından burda yeni annelerimize selam bile vermeyi unutuyor

merhabaaa bende temmuz 3 te doğum yapıcam ve ilk bebeğim çok heeycanlıyım:)

off hamilelikte heralde alerji daha bi zordur canım Allah kolaylık versin sana da :KK19: harbiden bi bak o bebek işaret diline ya çok ilginç

hamile olduğumu öğrenmeden 1 hafta önce annem kızdı bana
yeter artık git doktora bak hamile kalınca çok zorlayacak seni dedi :)
her sabah kalkıyorum hapşurmaktan ölüyorum gün içinde öle nezle grip deil alerji
hele nevresim değişim temizlik yapim tamam bitim ben
bende gittim ilaçları aldım içlerini okudum karaciğere etkisi vardı bitanesinin (benim karaciğer sorunum vardı hatta bebeğe bile müsade yoktu tedavi gördüm)
doktoru ara tara sor fln derken baya geç başladım ilaçları içmeye
3. gün içmek nasip olmadı öğrendim
aha dedim şidmi yandığımın resmidir
inan o günden beri nevresim dahi değiştiğimde 1 kez belki hapşuruyorum :)

korkuyorum hemde nasıl ama yapacak bir şey yok :)
bu ctesi dr a kontrole gidicem ikili tarama testi yapacak sanırım ? kaçıncı haftada oluyordu ? cinsiyetinide söylerse deymeyin keyfime :)

canım ben 12+1 gunlugum dun gittim ikili tarama testi için çok şukur cıkmadı bişey cinsiyette daha belli değil dedi :KK43:((

arsişim sizde mi dadandınız çorbacılara :))
biz artık mide bulantılarımın azalmasıyla rotamızı pizzacılara iskender ve ızgaracılara doğru döndürdük he bide meşhur etliekmeğimiz tabi ahahahhah

canım ben 12+1 gunlugum dun gittim ikili tarama testi için çok şukur cıkmadı bişey cinsiyette daha belli değil dedi :KK43:((
aa süper ya maşallah. bizdede nşallah bir şey çıkmaz. acayip korkuyorum bebeğime birşey olacak diye bu korku sadece bende mi var acaba acayip pipirik oldum ya :KK43: cinsiyet için daha 1 ay beklicez gibime geliyor :KK43:

merhabaaa bende temmuz 3 te doğum yapıcam ve ilk bebeğim çok heeycanlıyım:)

benimde ilkim bende hem heyecanlıyım hem korkuyorum

evet benim de ilk bebeğim ve heyecan dorukta:KK9: ama ben biraz geç anne oldum gibi hissediyorum ilk bebek için yaşım 28
hamile olduğumu öğrenmeden 1 hafta önce annem kızdı bana
yeter artık git doktora bak hamile kalınca çok zorlayacak seni dedi :)
her sabah kalkıyorum hapşurmaktan ölüyorum gün içinde öle nezle grip deil alerji
hele nevresim değişim temizlik yapim tamam bitim ben
bende gittim ilaçları aldım içlerini okudum karaciğere etkisi vardı bitanesinin (benim karaciğer sorunum vardı hatta bebeğe bile müsade yoktu tedavi gördüm)
doktoru ara tara sor fln derken baya geç başladım ilaçları içmeye
3. gün içmek nasip olmadı öğrendim
aha dedim şidmi yandığımın resmidir
inan o günden beri nevresim dahi değiştiğimde 1 kez belki hapşuruyorum :)

hapşırırken mutlaka bacaklarını kendine çek canım bi sıkıntı gerilme yaşanmasın alt tarafta:KK53:alerji zor ya benim eşimde 30 yaşından sonra alerji çıktı vücudu kabarıyor kızarıyor filan gıda alerjisi onunki

Bir bebiş daha cinsiyetini göstermiş allah saglıkla dogurmayı nasıp etsın ayyy benım bebegım de gostersın kendını :KK1:

X