2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

sevindim seni adına kaç haftalık oldu bebeğin ben 10+2 hiç bir teste başlamadım daha :S

7+4üm canım. Bazı doktorlar istemeyebiliyormuş evet.

sağol canım yaa çok güzel bir duyguevet bayıldımm evet aynen dediğin testler benimkilerde sen hangi şehirdesin Ankarada isen nereye yaptırdığını yazar mısın? 100TL fark etmiş. Senin kaç hafta? Bir de sinemcim avatarın daha önce düşük yapan bi ark.ın avatarı ile aynı değiştirsene canım onu çok bağlanmadıysan benim öyle takıntılarım vardır Allah korusun bebiişlerimizi:26:

ben bursadayım canım medikal park ta yaptırdım testlerimi ankadara varsa bi sor istersen
7+3 üm bende aynı sayılırız
avatar hoşuma gitti sadece ama üzüldüm şimdi değiştireyim
allah sağlık versin hepimize

Canım ben beyaz peyniri aşırı tüketiyorum.1 haftaya kalmadan 1 kalıp rahat bitiyor.Tek değilim peynri oburluğu konusunda sevindim:)

arkadaşlar aranızda idrar yolu enfenksiyonu yaşayan var mı? geçen hafta çıktı ilaç kullandım bu gün tekrar gittim geçmemiiş hamilelikte riski var diye duymuştum doktorda uyardı biraz tedirginim

anladım canım şimdi bi devlet hastanesini arayıp sordum doğum hastanesi orda da kafanıza göre yaptıramazsınız burda burdaki doktorlar muayene eder eğer uygun görrürlerse uygun gördükleri testleri yaptırırlar diyor kadın. ben de muhtemelen ya bir tıp merkezinde yaptıracağım ya da bulamazsam dönüp dolaşıp kendi hastanemde Aile hekimlerinde(sağlık ocakları) hepsi yapmayabiliyormuş labaratuar ortamı olmadığı için. e öyle olunca da gerek yok. Kimini yapar kimini yapamazsa yarım yamalak kalmasın.

candascım blantıların hafiflemesine çok sevindim canım. Ben de dün tabiri caizse sürünürken bugün iyiyim çok şükür bir günümbir günümü tutmuyor ama yine de haff şeyler yiyorum ben.

ben eskiden calısıyordum ama tedavi olmam gereken uzun zorlu bir süreç vardı önümde o yüzden geçen sene ayrıldım işten zaten bebeğim de tüp bebek o yüzden dahada bir tedirginim ve dr.um gerek yok desede hiç kalkmadan hep yatıyorum...evde olmak bazen cok güzel tabi ben hastanede calısıyorudm ohh dedim kurtuldum insanların kaprisinden...ama bazende sıkılıyor insan riskli bir gebelik yoksa çalışırken daha kolay gecer hamilelik evde pek vakit geçmiyor su dönem tabi bbeek olunca cok hızlı gececeğine eminim...acele karar verme iyi tart...

yani durum şumudur:)
mesela ben 6 hafta 6 günlüğüm yani 7 haftalığım ya da değilmiyim :)
ne diyim ? bilemedim şimdi

şu an 6+2 yim yani 7 haftalığım
5+0 ile 5+6 arası 6 haftalık
9+0 ile 9+6 10 haftalık yanii....

off bizde izledik eşim yeme dedi,onu yeme bunu yeme ne yicez sastık kalktık valla..ben çok kasmıcam yicem walla

fasülyeni yiyim seninnn...
dramamini ben yola cıkarken içerdim acaip uyutuyor işe giderken içmemeni tavsiye ederimsersem gibi oluyor insan..hata yaparsı işte allah korusun..gerçi herkeste farklı olabilir tabii..

candascım blantıların hafiflemesine çok sevindim canım. Ben de dün tabiri caizse sürünürken bugün iyiyim çok şükür bir günümbir günümü tutmuyor ama yine de haff şeyler yiyorum ben.

Cnım evet biz senle bu hafta başında iyiyiz falan demiştik..Ama senin durumlar biraz karışmış..Umarım seninkide hafifler tabi hayırlısıyla..Salçalı soğanlı yemeklre yaklaşamıyordum ama şimdi yapıyorum bile..Endişelendim biraz o yüzden..Doktora gidip kalp atışlarını mı dinlesem rahatlamak için??

bulantısı olan arkadaslarım tam olarak ne zaman basladı bulantılarınız yani 7+3 mü, 6+5 mi vs...bende dün akşam yemekten sonra cok rahatsız oldun ve cok tedirginim baslıyor mu kabus acaba??

fasülyeni yiyim seninnn...
dramamini ben yola cıkarken içerdim acaip uyutuyor işe giderken içmemeni tavsiye ederimsersem gibi oluyor insan..hata yaparsı işte allah korusun..gerçi herkeste farklı olabilir tabii..

ehehe sağol teyzesi zaten üzerinde yazıyor uyku yapar diye işten çarşambaya kadar rapor aldım bu süre içinde çok bulantım olursa alacağım. Ama bulantımı geçirirse hiç sorun değil çalışırklen de alabilirim uyuklarım napim. Yani diğer türlü canın midende oluyor çok zor bir durum.

aa ama canımcım senin şimdi dikkatimi çekti haftan maşallah 9 olmuş aramızda 2 hafta var neredeyse belki onun da bir alakası vardır umarım benim de biter 2 haftaya

Evet teyzesi 9 olduk sonunda..Ama geçmek bilmiyor sanki zaman bana göre..Zar zor 9 olmusum gibi

gözünaydın canımmm maşalalhhhh

Günaydın kızlar... Hayırlı cumalar olsun...
Bende dün dr.daydım bebeğimi izledim, dinledim... Dünyanın en heyecan verici duygusu. Allahıma şükürler olsun keyfi pek yerindeydi. Sizin miniklerden ne haber?

gözünaydınnn harika bi duygu dimi

ayyy banada zaman hiç geçmiyor valla çok heycanlaaa 5 ocağı bekliyorumm bnde sabahları kalkınca göbüşümü seviyorumm konuşuyorum onunlaaaa canım yavrummmmmm

canımm benimmm gözünaydın maşallahhhhh baanada testler verdi doktorumm ben devlet hastanesinde yaptırcamm hepsini yapıyolar burda

işte benim meleğim teyzeleri

Allah hepiciğine sıhhat versin inşallah

ayyy maşalalhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ttütütütütüütü maşallahhhhhhhhhh

herkese merhaba arkadaşlar bizimde bugün usgmiz vardı bebişimin sata göre 7+2 olması gerekiyor ama 7+6 çıktı 15.3mm yani olması gerekenden azcık büyük bu sizce iyimi yoksa kötü birşeymi benim durumumda olan varmı ama herşeyi çok güzel kalp küt küt atıyo geçen haftadan bu yana nerdeyse 2 kat artmış boyu ama işte crl nin sata göre büyük olması aklıma takıldır cvp verecek varmı acaba?

Evet teyzesi 9 olduk sonunda..Ama geçmek bilmiyor sanki zaman bana göre..Zar zor 9 olmusum gibi

ay canım benim daha 6.-7. aylarımıza da geleceğiz sağlıkla inşallah

bence sorun yok canım 1 hafta geri ya da ileri olabilir doğal bir durum.Benimki de sata göre 1 hafta geri ama sağlıklı dedi doktorum çok şükür. Demekki senin afacan döllendikten sonra kısa sürede rahme ulaştı ve gelişmeye başladı

ayyy maşallaaahhh, teyzeleri yesin onuuu kuzum çok tatlı rabbim sağ sağlim kucaklarımıza almayı nasip etsin :119:

aminn canım benim inşallah cümlemize

maşşallah kac haftalık hali bu bebesınızın :)

sağolun 7+5 şu anda ama ultrason görüntüsünü cebimle çektim biraz bulanık çıktı

luxxor hanımmmm luxxor hanımmmmm bnde yavrunuza maşallahh dedimm ama beni atlamışsınızzz pardonnn yaniii

iyi aksamlar kizlar nasilsiniz

sol tarafta arastirmistim kiz demisler erkek demisler kisiden kisiye deyismis canim bende ilk solda hisetim gibi bakalim
kizmi erkek mi ben cok erkek bebek istiyordum kizimdada simdi duusunmemeye calisiyorum kiz yine derse doktor aklimda erkek olmadan sevineyim veya erkek derse kiz dusunmeden sevineyim allah hepimizin gonlunde kini versin saglikla ilk oncce tabi

masallah melegine canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…