2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

valla çalışırken gerçekten zor oluyor kim ne derse desin bana düşük riski için progestan verdi oda bir sersemlik yapıyor kafamı kaldırmak istemiyorum sabah 6,30 da kalkıyorum gözümü açıyorum beynime bir sinyal gidiyor sen hamilesin diye ordanda mideme haydiiii bulan bulan bulan bulannnn ::))) tam açıldım derken servis kısmı başlıyor günün bulan bulannn ::))) bide fabrikaya geldikten sonraki kısmııı yemek firmasında çalışıyorum anlatamam kokuları haydaaa bulannnn hiç istifra etmedim daha ama sürekli kendimi arabanın ön koltuğunda oturuyor ve arka koltuğa dönmüş biriyle konuşuyor gibi hissediyorum işin kötüsü yolda uzun::))) evde olsan yatarsın biraz geçer Allah yardımcımız olsun ne diyim inşallah biran önce geçer

ben daha duyamadm ya gordm sadece

bende duydum canım kalp atışlarını bi doktora başlamıştım duyamadık bir türlü o arada başka doktora geçtim orada duyduk nasıl atıyor kalbi anlatamam allah herkese nasip etsin sende inşallah bir an önce duyarsın doktor bana ultrasonla ilgili dedi benim yeni gittiğim hastanenin ultrasonu gelişmiş bir ultrsonmuş o yüzden duyduk sanırım

bikaç gün önce nette okumuş ve buraya kopyalamıştım... o günden beri ben yemiyorum...

evet canım doktorum simdılık gorucez dmştı o bıle harıkaydı cok tatlydı:)

kizlar ben cok acikiyorum cok istahliyim yemek hep yiyemem diye ara ara meyve atistiriyorum

mide bunaltim bazen olucak mis gibi oluyo gidiyo tek bas agrim oldugu icin istam cok var hep yecek aklimda

kizlar ben cok acikiyorum cok istahliyim yemek hep yiyemem diye ara ara meyve atistiriyorum

mide bunaltim bazen olucak mis gibi oluyo gidiyo tek bas agrim oldugu icin istam cok var hep yecek aklimda

benim bulantım akşam saatlerine doğru geçiyor veeeee yemekkkkkkkk
::)))))) bir kuzuyu yiyebilecek gibi hissediyorum kendimi
ama az kalorili faydalı beslenmeye dikkat

canim ne güzel iste..burda benle birlikte 2 arkadass war hamile ben cok yiyorum diye sikayet edince deli misin ye bos gecme diyorlar.onlarin kusmasi bulantilari cok fazla, bence bu istahin kiymetini bilelim, tabi fazla abartmadan

canim dokat ediyorum beslenmeye fakat bana hamilelik yariyo kizimda 3 ay hep cikardim yedigimi
hep yiyemiyodum tek su icsem bile kilo aloyodum kizimda 18 kiloyu almistim bakalim bu bebiste ne olcak

canim dokat ediyorum beslenmeye fakat bana hamilelik yariyo kizimda 3 ay hep cikardim yedigimi
hep yiyemiyodum tek su icsem bile kilo aloyodum kizimda 18 kiloyu almistim bakalim bu bebiste ne olcak

::)) hep çıkartarak 18 kilo aldıysan bu iştahla ::)))
olsun canın istiyorsa ye bencede benim şu an yemek fikri bile midemi bulandırıyor :s

valaa canim benimde ara sira midem kalkicakmis gibi hisim oluyo ama yinede yemekler aklimda hep
18 kilo aldim yarisi dogumda giti zaten yarisinida bir kac haftada verrmistim

suanda karnim 5 aylik gibi gorunuyo esim bebek 5 cm karnina bak diye guluyo hamileligin iyi geldigi bir kisiyim ggaliba

kizlar ben beyaz peyrin cok yiyorum agzima koyaamadigim bir yesi elimdene gelse her ogun yiyesim var anlamadim giti ben gibi olan varmi beyaz peynir et insanin cani erkek bebekte cok cekermis dogrumu acaba

canım tedavisi olan birşey üzülme sakın ya o iğne olmasaydı bebeğini kaybetseydin ALLAH korusun muhafaza etsin, daha kötü olmazmıydı morluklar varsın olsun görünen bariz yerinde değilki geçer giderhele bebişini kucağına alınca herşeyleri unutuverirsin. bir soru sormak istiyorum.kan pıhtılaşmasını nasıl anlarım?

ooo maşallah sana imrendim valla birkaç haftada eski haline döndüysen sen yesende olur nasılsa veriyormuşsun süper ::)) benim ilk gebeliğim bakalım kaç kilo alıcam nasıl vericem düşünmek bile istemiyorum şimdiden
benimde canım peynir istiyor ama benimki içimi bastırdığı için sanıyorum
hadi inşallah doğrudur ozaman bir kız bir oğlan olur daha ne istenir sağlıktan başka ::))
banada doktor ilk muayene ettiğinde sol yumurtalığından yumurtlamışsın soldan yumurtlamayla gebe kalanlar genelde kız olurmuş bakalım seninki ne olacak demişti hayırlısı

merhaba luxxor benm dr um bi ilaç verdi baya rahatlatıyo ismi zofer 4mg tavsiye ederim :)

luxxor canım bana ılacı uerdı ama tavsye etmyorum cok zor durumda kalrsan kullan ddı hıc kullanmadm gecen gttgmde soyldm sevındı

merhaba luxxor benm dr um bi ilaç verdi baya rahatlatıyo ismi zofer 4mg tavsiye ederim :)

sağolun kızlar şimdi doktordan geldim fasülye kadar olmuş meleğimi gördü kalp atışlarını gördümm ve de duydum pıtpıtpıt nasıl hızlıııçok güzel çokk Allah'a bin şükürler olsun içimizde bir can daha var şimdi daha iyi anladım. Bulantılarıma gelince doktora söyledim Dramamine diye bir ilaç yazdı prospektüsünü okudum şöyle diyor:Gebelikte Kullanımı: B kategorisinde bir ilaçtır.Böyle bir ilaç gebelerde gerekiyorsa rahatlıkla kullanılabilir. içim rahat etti o yüzden. Ayrıca sağolsun doktor 6 gün de rapor verdi zaten bugünden itibaren 2 günü haftasonu ama en azından pzt-çarş. dinlenme imkanı bulacağım.

yalnız kızlar gittiğim özel hastane olduğundan testler için çok fazla para istediler 200 küsur. 14 tane filan yazıyor listede. Bunları sağlık ocaklarında yaptırmak mümkün mü?

sevindim seni adına kaç haftalık oldu bebeğin ben 10+2 hiç bir teste başlamadım daha :S

Benim mide bulantılarım bu hafta başında azaldı..Sadece acıkınca hafif bulantım oluyor..Yemek yapmaya bile başladım..Tabi et,tavuk,balık hariç..Benim gibi olan var mı arkadaşlar endişelenmeli miyim??

::)) HADİ BAKALIM GÖZÜN AYDIN NASIL HIZLI ATIYOR DİMİ KALBİ ŞAKA GİBİ MUCİZEVİ BİŞEY
BANADA Dramamine VERDİ İÇMEDİM AMA DAHA KÖTÜ OLURSAM KULLANICAM ZATEN YEMEK YİYEMEYECEK DURUMA GELİRSEN İÇ DEDİ BENİM GİTTİĞİM HASTANEDE GEBELİK PAKETİ ADI ALTINDA TOPLAMIŞ 14 TANE FALANDI GALİBA TESTLER 150 TL ÖDEDİM AMA YAPILAN TESTLERDE ÇOĞU SAĞLIK OCAĞINDA YAPILABİLEN TESTLERDİ TSH LAR VAR TAM KAN SAYIMI VS BİRKAÇTA GEBELİKLE İLGİLİ TESTLER VAR SARILIK BU HAYVANLARDAN BULAŞAN BAKTERİLER VS. BENDE SAĞLIK OCAĞI YAPAR Bİ SOR DERİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…