2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

tatlim ultrasonda ileri gitmesi gelisiminin iyi oldugunu gosterir ultrasona gire hep doktorum bana
mesela gitigimde 7.hafta 5 gun gitmistim doktorum 7 hafta 5 gunsun sate gore ultrasonda 2 gun geriye cikiyodu bebisim
hersey iyi demisti

benim arkadasim agustosta dogurdu oglu ultrasonda hep 2 hafta geriye giderdi dogdu 2.500kilo oglu

bir kac gun geri olmasi sorun dil diyo doktorum benim kizimda hep ultrasondan 2 gun 3 gun ileri olurdu 3700 dogdu

maasallah

insallah bizimkide öyle olur gerci saglikli olsunda kilosu cok problem degil tabi..ama benimde kafama taklmisti iste tesekkür ederim tecrübeli bi anne olarak cevap verdigin icin..ilk gittigimizde +1 öndeydi bakalim bu sefer nasil olacak..demekki gelisimiyle alakaliymis..

yani durum şumudur:)
mesela ben 6 hafta 6 günlüğüm yani 7 haftalığım ya da değilmiyim :)
ne diyim ? bilemedim şimdi

sat ıle ultrason farklı olabılıyor gec dollenme denen bısey oldugunda.
evet oda olablr ddgm gbi bıldgm kadaryla

Evet canım bende 8+3'üm şu an ve doktoruma gittiğimde 9. haftadasın diyor.
Örneğin 8+0 ve 8+6 arası 9. hafta bu şekilde ifade ediliyor benimde bildiğim kadarıyla
evet canım bende oyle blyorm bu arada aynymsz:)karnın bellı olmaya basladmı

walla ben de anlamadim bana werdigi kagtta da iki farkli hafta yaziyrdu anlamadim gitti.neyse turkiye ye gittigimde bol bol soracagim zaten bu ne su ne diye:)

en ıyısı canım ıcın rahat olur doktorun ndyo pekı

selam kızlar
beni listeden çıkarabilirsiniz.nasip değilmiş.size bu uzun ve zor maratonda başarılar dilerim bol bol dinlenin kitap okuyun beslenmenize dikkat edin ve kimsenin söylediğine aldırmadan kendi sesinizi dinleyin.dilerim hepiniz sağlıkla bebeklerinize kavuşursunuz.

en ıyısı canım ıcın rahat olur doktorun ndyo pekı[/QUOTE]

canim malum ben afrikanin bi kösesinde yasiyorum..hersey cok güzel cok normal diyor..zaten ultrason icin ayri bi doktora gidiyorsun kadin dogumcuda ultrason makinesi yok anliyacagin..tahlil yaptirir gibi odadan cikip ona gidiyorsun.o da sonuclarina bakiyor sadece iyi guzel diyor..ekstra bi aciklama ya da sunu ye bol bol sunu ic vs demiyor hic..bide bu kadin turkiye de okumus birisi..

ama ülkem gibisi yok tabi

hakkinda hayirlisi olsun canim benim..

evet canım bende oyle blyorm bu arada aynymsz:)karnın bellı olmaya basladmı

Evet aynıyız canım:)
Karnım belli belirsiz yani çok dar giyersem eğer birazcık var ama kimse sen hamile misin diye sormaz sanırım bu kadarcık için
Sende durum ne???

kizlar sabah fox tv de haberi izlediniz mi pirincte topratan zehir varmis sabah hamileler pilav pirinc tuketmesin diyodu doktor
ben daha aksam yedim pilav :26: pirinc yerine buldur yiyin diyo hem o daha iyi diyordu doktor yurkiyede ne yesek kotu cikiyo
napcaz biz anlamadim korktum valahi haberi izleyince doktorumla konusucam bu konuyu bakalim ne diyecek

aynisini annem de aradi bana söledi canim...ee bugüne kadar yiyenler ne yapacaklar ben de anlamadim?ben bi iki aydir hic yiyemiyordum zaten dikkat ederim yine de ama yiyen insanlar napacak kii temel bi gida sonucta

canım yanlış hatırlamıyorsam dün burda bir arkadaş da bundan bahsetmişti . neyseki ben pek sevmem zaten pirinç pilavını
ama 2 gün önce yedim. bişey olmaz herhalde ? çünkü küçük bir tabaktı yediğim. öyle abartmamıştım :)

en ıyısı canım ıcın rahat olur doktorun ndyo pekı

canim malum ben afrikanin bi kösesinde yasiyorum..hersey cok güzel cok normal diyor..zaten ultrason icin ayri bi doktora gidiyorsun kadin dogumcuda ultrason makinesi yok anliyacagin..tahlil yaptirir gibi odadan cikip ona gidiyorsun.o da sonuclarina bakiyor sadece iyi guzel diyor..ekstra bi aciklama ya da sunu ye bol bol sunu ic vs demiyor hic..bide bu kadin turkiye de okumus birisi..

ama ülkem gibisi yok tabi[/QUOTE]dogru dyosun canım

bende aynı canım yemektn sonra az cıkıyo hosuma gdyo:)

Kizlar slm, umarim bu gun herkes cok daha iyidir. sanirim cogumuz 2 ayi geride biraktik bile. Geriye kaldi 7 ayimiz :)
Nasil gecer bunca zaman bilemiyorum, ben cok sabirsizim yaaaaa :)
Kizlar insallah ben 10 gun sonra bebegimin cinsiyetini ogrenecegim... Simdiden bebisime ciciler aldim ama ne pembe, ne de mavi :)

Hadi bakalim bu gun hepinizden bir ricam var, Bebeginizi dusunup kocamaaannnn bir gulumseyin.
Her sabah uyaninca aynanin karsisina gecip kendimize gulucukle gune basliyoruz, ne migde bulantisi, ne de agrilar....
Mutlu hamilelik = mutlu bebisler

:) :) :) :) :)

hamilelere pirinç uyarısı

[video]http://www.vidivodo.com/video-izle/hamilelere-pirinc-uyarisi-showhaber/669278[/video]

cok haklisin canim:)tesekkürler tavsiyen icin iyi geliyor gercekten..ben de cok sabirsizim gecmek bilmiyor haftalar

ay demekki 2hftaya kadar cinsiyet haberleri gelmeye basliyacak ohhhhh mis:)

büyüyor bizim fasülyeler

7.Haftamdayım..cinsiyet öğrenmek için önümüzde daha çok haftalar var...geçen hafta kanamam olduğu için hergün iğnelere ve ilaçlara devam..umarım sorunsuz bu yolda bundan sonra devam ederiz...10 yaşında bir oğlum var gönlüm kız da ama öncelik sağlıklı olması..tüm annelere sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirmelerini temenni ediyorum...

benim çizelgem sata göre
ama bugün tam 8 haftalığım oda kese boyutuna göre

hakkında hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…