2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ben yeni üyelik yaptım da şu bebek çizelgesi var onun nereden ve nasıl yapıldığını anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürler..

tünaydın herkeseee
ben grip oldum bugün kese büyüklüğüne göre 8. haftadayız
sağlıklı ilerliyordur inş. en son geçen hafta grüştük kendisi ile 2 hafta var yeni görüşmeye

teşekkür ederim.
benim mthr 677 hmozigot malesef. onun dışında bir tanesi heterozgot ve iki tanesi daha problemli.. sana da çok geçmiş olsun.. bugün biraz daha iyi sayılırım.

meraba canım;
bende mtfhr heterezigotum. şimdi hamileyim. ve sabah akşam fraxiparine 0.3 lük iğne yapıyorum göbeğimden ayrıca ecopirin 100 tb kullanıyorum. hakkımızda hayırlısı olsun canım.

ben yeni üyelik yaptım da şu bebek çizelgesi var onun nereden ve nasıl yapıldığını anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürler..

takip çizelgesi yapmak isteyenler;

Lilypie - Pregnancy ticker scene selection (Lilypie - Pregnancy ticker scene selection)
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL (Lilypie - Pregnancy ticker details) ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png (http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png) bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

bana da mide yanmaları için rennie şurup, bulantı içinse metpamid verdi ta en baştan. en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle canım:KK43:

canım emadur dye bı ılaç

kullandınız mı peki kızlar ilaçları bir sakıncası yokmuymuş hamilelikte? ayrıca işe yarıyor mu? öğleden sonra gideceğiz biz de doktora

iyi akşamlar bayanlarrrrr. nasılsınız bakalım bugün? ben size kısaca ne yaptığımı yazayım. kan pıhtılaşması varmıs bende. mutasyon testi istendi ve sonucum pek parlak değil. nomal gebelere göre 7 kat daha fazla düşük riskim varmış. hemen kan sulandırıcı iğneye başladık. doğum olana kadar hergün 1 adet iğneyi karnımdan kendime vurucam. pek acı vermiyor. ama daha ilk iğneden morarma başladı. birkaç ay sonra karnımda morluklardan iğne yapacak yer kalmayacakmış. inşallah çok zor günler beklemiyordur bebeğimi ve beni. duyunca gerçekten çok üzüldüm. hastanenin en sert hemşiresi bile yumuşadı gözyaşlarım karşısında. Allah kimseye böyle bir durum yaşatmaz inşallah. bir de ultrasoda bebeğime baktık. hareket ettiğini gördüm ilk defa. nasıl güzel bir duygu anlatamam. kucağıma almayı sabırsızlıkla bekliyorum sizler gibi. benim kan pıhtılaşması olan arkadaşlara bir tavsiyem var. sadece aspirin içerek önlem almış olmuyoruz. mutlaka bir üniversite hastanesine gidip mutasyonlarınıza baktırın. bu hem sizin hem de bebeğiniz için çok gerekli.

canım burda bi ark.ımın bebeğine kan gitmediği için beslenememişti ve kaybettikten sonra öğrenmişti kan pıhtılaşması olduğunu. Ama şimdi 2. bebeğine hamile ve doğum izninde 32. haftayı doldurdu iğnelerle hiç merak etme Allah yardımcın olsun

günaydın dün doktora gittik ve bebeğimizin kalp atışlarını duyduk kızlar allaha şükür:KK16:
darısı bekleyenlerin başıana
mide bulantısı içinde hap verdi bu sabah kullanmaya başladımbakalım inşallah işe yarar:KK34:

ne verdi canım ayrıca ne dedi hapla ilgili? benim de bulantılarım çok yoğun ve öğrenmeye çalışıyorum kullananlardan?

off bugün çok zor geldim işe hiç canım istemedi ve kahvaltı yaparken dedim ki eşime çalışmayan bayanlar ne şanslı valla bikaç gündür öle diyorum kıymetiini bilin valla ohh ne güzel .... 3 gündür boşu boşuna gerildim öle çok sinirlendim ki anlatamam milletin derdinin yüzüne... istifa mı etsem ne yapsam çok zor geliyor işyerine gelmek son günlerde....

aynen sinopeeecim. ben bir de memurum istifa da edemem durup dururken çok zor. Bugün yine iyiyim ama dün var ya yerlere yapışıyordum bulantıdan nasıl geçti anlamadım bugün rapor isticem odktordan 5-6 günlük verir inşallah

Bu mesajlaşmayı takıp etmenın en kolay yolu nedır ? forum takıpden zor oluyor yenıyım bende

canım topicte kalıp sıkça sayfayı yenileyebilirsin ya da konuya abone olabilirsin o zaman abone olduğum konular bölümünden girersin

selam arkadaslar nasilsiniz hayirli cumalar olsun hepimiz icin insallahh

kizlar 7 hafta hamile olupta 8 haftamiz diyen arkadaslar var acaba niye 1 hafta ileriye soyluosunuz
ben simdi 9 hafta 6 gunum hadi 10 hafta diyeyim 10 haftada nasil 11 hafta deriz ki biz subat annelerinde
boyle hic hesaplamaz dik acaba benmi yalnis biliyorum ultrasonda neyse o dilmi :KK49:

teşekkürler yardımlarınız için .. ancak en son profilim de ki çizelge kısmını yapamadım bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim...

selam arkadaslar nasilsiniz hayirli cumalar olsun hepimiz icin insallahh

kizlar 7 hafta hamile olupta 8 haftamiz diyen arkadaslar var acaba niye 1 hafta ileriye soyluosunuz
ben simdi 9 hafta 6 gunum hadi 10 hafta diyeyim 10 haftada nasil 11 hafta deriz ki biz subat annelerinde
boyle hic hesaplamaz dik acaba benmi yalnis biliyorum ultrasonda neyse o dilmi :KK49:

canım benim bldgm mesela ben 8+3m 8 haftam bıttı 9.haftadaym

kizlar bide ultrasondaki ölcum esas alinacak degil mi?

benimki sata göre bi gün ileriden gidiyordu anlamadim ben de simdi hangisi dogru?sata 7+1ken ultrasonda 7+2 görünüyordum

luxxor canım bana ılacı uerdı ama tavsye etmyorum cok zor durumda kalrsan kullan ddı hıc kullanmadm gecen gttgmde soyldm sevındı

teşekkürler yardımlarınız için .. ancak en son profilim de ki çizelge kısmını yapamadım bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim...

profılımde cızelge kısmı var
Kişisel Tercih
GSM Operatörüm -
Kan Grubunuz -
Kan Bağışları -
Çizelge
Kullanıcı Font diye gidiyor. çizelgenin yanında kalem gıbı bı ısaret var ona tıkla bı kutu cıkcak kutunun ıcıne kopyala tamama bas. bu kadar :)

Son düzenleme:
X