2012 Ocak Annelerinin Doğum Listesi

lymonata mrb benimde oğlum doğdu listeye ekleyebilir misin?

24 ocak epidural sezeryan 3200 49 cm erkek adı kayra kartal..teşekkür ederim

merhaba kızlar lymonota canım benim de doğum oldu.Bizi de listeye ekler misin,
20 ocak da kızımız oldu,adı miray 3760 gr 51 cm,38+3 de sezeryan doğumla geldi dünyaya adı miray:)

bu arada doğum hikayesinde anlatacak bişey yok kızlar:) ben normal doğum istiyordum ama kilolu olması ve aşağıya inmemesi,çatı baş uyumsuzluğu edrken,kontole gittim ama akşam gel hemen alalım dedi dktorum ve geldi kzım dünyaya.ben hala iyileşmekteyim biraz zor iyileşiyorum.kzılar hepinize hayırlı doğumlar,öpüyorum annişler:)

selam kızlar, ben 17 ocakta suni sancılı normal doğumla doğurdum kızım ipeği, 3450 gr. yeni fırsat bulabildim, geçmişi okumaya çalışacağım görüşmek üzere

dünürüm bizide ekle listeye 21 ocak 2012 saat 05.35 normal doğum kızımn adı merve biliosun 3000gr 50 cm

anım sende dogum yapmışın ne güzel:) kendinide akle listeye hadi...bu arada benim oglanın adı nuh mehmet kilosu 4 boyuda 52 cm. e.seeryan oldu.39+4

benide listeye ekleyebilir misiniz? 20 ocakta e. sezeryan oldum. oğlum 4300gr boyu 51 cm adı rüzgar efe

lymonata cnm benım kıızım 39+3de dogdu onuda eklersn listeye eksık kalmasın yoksa şişer bir yerimiz

lymonata teyzesi bizi de eklermisin

canım teşekkür ederim eklemişsin listeye beni :)
müsait bir zamanda isminide eklersin canım.kızımın adı Gizem.

ömer doruk gelmiş sağsalim çok şükür.biraz sıkıntıların olmuş ama çok şükür şimdi iyisiniz..allah analı babalı büyütsün.

canım aynı gün doğmuş bebeklerimiz hayırlı uğurlu olsun Allah bağışlasın

lymonata ben de 38+5 onu da yazsana canım yaa eksik kalmayalımn

güzel ocak anneleri
listemizde birazcık eksik var çok sağolun sizde bana yardımcı olup buraya yazmışsınız bilgilerinizi diğer konuda aralarda aramaktan canım çıkmıştı 2 gündür bebeğim çok huzursuz şimdi biraz durulur gibi oldu ben de ocak annelerinde biraz kafa dağıtayım diyorum oyüzden listemizi yarın tam olarak düzeltmiş olurun siz eksik olanları yazın olurmu ekleyim ben de listeye

merhaba bende 16 ocakpazartesi günü doğum yaptım.kız,adı ebru. 39+4 haftalık. 3750 gr. 50 cm. sezeryan. benide eklermisin listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…