2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

bu hafta içi hepsini indirmeyi düşünüyorum özellikle 2012 olanları.harika yaaa..yapandanda paylaşandanda Allah razı olsun:)

saol cnm :)

ama işte lap topta çabuk şarj bitio :KK43: mecbur almak lazım bide pc ekranı çok beyaz gözlerim şaşalak gibi oluyo :KK52::KK53:

bu hafta içi hepsini indirmeyi düşünüyorum özellikle 2012 olanları.harika yaaa..yapandanda paylaşandanda Allah razı olsun:)

canımadeysin senden de razı olsun Rabbim ne demek siz isteyin ben paylaşırım :)
eklocum kız sende hee :) tak şarjını ne var :)
olmadı yazıcıdan çıkart..
Kaç tl tutacak ki :)

bende mi olmuyor anlamadım. teknik bir sorundan dolayı indiremiyor diyor :KK50:
yarın deneyeyim bari

sonu rar la bitio dosya..

benim pc açmio birlikte aç dio hangi programla açıcam kıslar yoksa rar mı yüklücem ?

kızlar ben calsıyorum gunde 1 saat calıssam dıyorum en azından bişiler yaparım:KK31:

canım tabikide hiç yoktan iyidir ama bence 1 saatten daha fazla zaman ayırman senin yararına olacaktır.bende çalışıyorum bi işte.hem iş,hem düğün telaşı,hem açık öğretim sınavım hemde kpss çok yorucu oluyor fakat yapçak bişey yok elimden geldiğince en fazla kpss ye zaman ayırıyorum.1 saat kazanmak için yeterli olmaz şekerim.gerekirse yemek saatlerini kıs 1 saat yemek molan varsa yarım saate indir.bu bile bi artı olucak senin için.iyi çalışmalar canım...

kızlar merhabalar:)ben tarih,coğrafya ve anayasadan cep kitabı almak istiyorum hangisi iyidir yardımcı olabilcek olan var mı? :))soru bankası da tavsiye edebilirsiniz bana:)

canımcın bende geçengün cep kitapçığı alıcaktım ablam çarşıya gidecekti.bende abla bana karacan yayınlarının cep kitapçığı var onu alsana dedim kalmamış.o yüzden internetten siparişini vericem 5 cep kitapı sadece 12 tl.istersen ondan alabilirsin.bunun dışında soru bankası olarak uzman kariyer var benim elimde,gazete hürrüyetin kuponlarını topluyorum yeni çağ yayıncılıktı sanırım.bunların dışında data.pegem.yediiklim.ihtiyaç gibi yayınların sorubankalarını almayı planlıyorum.belki işine yarar.iyi çalışmalar.

evet kesinlikle çok soru...

Mesela tarihten 1.konuyu çalıştım ardından o konu ile ilgili 500 e yakın soru çözdüm...

Ve 1.konu tam olarak oturdu kafamda...

2-3-4-5 ... Böle gittii...

şimdi az bi konum kaldı bitirsem tam dalıcam sorularaa...

ohhhmaşallah pekı ne kadar surenı alıyor bır unıte bu şekil:KK1:

ohhhmaşallah pekı ne kadar surenı alıyor bır unıte bu şekil:KK1:
fattum en can alıcı soruyu sormuşsun bende merak ettim :)
elkocum ne kadar sürede bitirdin ben de öyle başlamıştım çalışmaya önce sonra dedim her dersten az az soru çözüp çalışayım dedim bi ay da öyle gittim sonra dedim eskisi daha iyiydi yani bi konudan çok soru çözerek gitmek daha iyi ama yetişir mi bu şekilde onu da tam kestiremiyorum.

kızlar merhaba,bende geldim. :KK8: uzun zamandır sizi takipteyim,ama yazmak bugune kısmetmiş.bende kpss,dgs,öss ye hazırlanıyorum bu sene. :18: aöf derslerim de var,tam bir sınav senesi anlayacağınız.Motivasyonunuz mükemmel. :KK69: :KK69:Sevgi Meleği özellikle seni tebrik ediyorum,azmin kararlılığın takdir edilesi,evli arkadaşlar da büyük özveride bulunuyorlar belli,Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu arada dün paylaştığın son link mükemmel sevgi meleği,hala indiriyorum kaynak :nazar:

Kızlar morelım sıfıt oldu beklenmedık bır sey ıle karsılastım bu yıl daha kalırız dıyordum ama doğuya hazırlıkaldık yedek 46 olduk tam sınavda derslere yogunlaşacağım zaman temmuzda doğuya tayın gorucez bılmedıgım bır ıl ve ınsnalar offf ya hazırana kadar herseyım bıtmesı lazım ev toparlan yerlestırdır :KK43:

Kızlar morelım sıfıt oldu beklenmedık bır sey ıle karsılastım bu yıl daha kalırız dıyordum ama doğuya hazırlıkaldık yedek 46 olduk tam sınavda derslere yogunlaşacağım zaman temmuzda doğuya tayın gorucez bılmedıgım bır ıl ve ınsnalar offf ya hazırana kadar herseyım bıtmesı lazım ev toparlan yerlestırdır :KK43:

fattum moralini bozma bazen bazı şeyleri kontrol edemeyiz ama insanın kaderine karşısına çıkan durumlar karşısında verdiği tepkiler belirler.
Eğer moralini yüksek tutup her bulduğun vakti güzel şekilde değerlendirirsen bu iş hallolur. Kafana hiç bi şeyi takmadan, hiç bi şey düşünmeden o an ne yapman gerekiyorsa onu düşün.
Sınava çalışman gerekiyorsa sadece dersleri düşün, hazırlanacağın zaman da işleri pratik bi şekilde yapmayı düşün, her işi bi sıraya düzene koyup maksimum konsantrasyonla çalışırsan her işe yetişebilirsin hem de her işten başarılı bir şekilde çıkarsın tabi bunu yapabilmek için de pozitif olmalısın her zaman.
İnsan ne düşünürse kendine onu çeker, İyi şeyler düşünürsen başına iyi şeyler gelir, Kötü şeyler düşünürsen de başına hep kötü şeyler gelir bunu unutma.

kızlar merhaba,bende geldim. :KK8: uzun zamandır sizi takipteyim,ama yazmak bugune kısmetmiş.bende kpss,dgs,öss ye hazırlanıyorum bu sene. :18: aöf derslerim de var,tam bir sınav senesi anlayacağınız.Motivasyonunuz mükemmel. :KK69: :KK69:Sevgi Meleği özellikle seni tebrik ediyorum,azmin kararlılığın takdir edilesi,evli arkadaşlar da büyük özveride bulunuyorlar belli,Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bu arada dün paylaştığın son link mükemmel sevgi meleği,hala indiriyorum kaynak :nazar:

Hoşgeldin canım teşekkür ederim güzel cümlelerin için.:KK42:
Maşallah sıkı bir yıl olacak senin için.
Ama aöf haricinde hepsi birbiri ile aynı olan sınavlar.
Fazla kasacağını sanmam.
Dgs bende girdim bu yıl ama sözeller maşşallah manas destanı baştan yazılmış gibi oku oku bitmedi.
Son 23 mat çözmeye ancak vakit buldum.
Onda da 17 net çıkarabilmişim rezillikti anlayacağın :KK1:
En son paylaştığım linkten mutlaka yararlanın 2012 olması büyük avantaj.
Tabi pc den çalışmak istemeyenlere sözüm yok :114:

X