2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Merhaba arkadaşlar bundan önce de kitap tavsiyesi için sizlere yazmıştım kitaplarımı aldım fakat işyerinde ki problemlerden dolayı fırsat bulup ders çalışamadım hiç ben de işten ayrılıp kursa yazıldım 29 Ocakta kurusum başlıyacak bakalım 4 elle sarılcam derse kitaba burdan da paylaşım da bulunurum hep birlikte çok güzel puanlar alırız inşallahh

adına sevindim canım benim.:KK34:

sevgi_meleği.. kuzum niye yaktın kendini boş yere..
burda bizlere ne güzel yol gösterici oluyordun
en kısa sürede tekrar aramızda olman dileğiyle..

Arkadaşlar Merhaba Dün İhtiyacın cep kitaçığını aldım ordan çalşıyorum aynı zamanda dershaneye gidiyorum , tavsiye ederim cep kitaplarını ...

Akşam olsada eve gitsem ders çalışsam süper olacak :)

merhabalarr.. kpss tarih ile ilgili video veya mp3 lere ihtiyacım var?? nasıl bulabilirim? şimdiden çok teşekkürler..

Kızlar merhaba iyi çalışmalar sizlere birşey sormak istiyorum, Soru bankasını çözdüğünüz yayının başka soru bankasını alıp çözüyor musunuz?

Walker tam anlayamadım ne demek istediğini canım?
Pamukcum tşk ederim burdayım hep sizi bırakmam :)

Kızlar merhaba iyi çalışmalar sizlere birşey sormak istiyorum, Soru bankasını çözdüğünüz yayının başka soru bankasını alıp çözüyor musunuz?

Aynı yayınevine ait farklı soru bankalarını kastediyorsun sanırım tatlım.

farklı yayınevlerine ait soru bankalarını almak daha mantıklı bence :KK34:

[h=2]Kamuya son yılların en büyük alımlarından biri 2012 yılında gerçekleştirilecek.[/h]
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfü Elvan da kamu kurumlarına bu yıl 100 binin üzerinde personel alınacağını duyurdu.
Şu an itibariyle 2012 yılında 100 binin üzerinde atama yapılacağını söyleyebiliriz" dedi. Öte yandan, üniversitelere de bu yıl içinde 7 bini araştırma görevlisi olmak üzere toplam 9 bin akademik personel alınacak.

[h=2]Kamuya son yılların en büyük alımlarından biri 2012 yılında gerçekleştirilecek.[/h]
Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfü Elvan da kamu kurumlarına bu yıl 100 binin üzerinde personel alınacağını duyurdu.
Şu an itibariyle 2012 yılında 100 binin üzerinde atama yapılacağını söyleyebiliriz" dedi. Öte yandan, üniversitelere de bu yıl içinde 7 bini araştırma görevlisi olmak üzere toplam 9 bin akademik personel alınacak.

bu haberi dün haberlerde izlemiştim.hızlandırılmıs kursa başlamayı düşünüyorum.cumartesi görüşmeye gideceğim :KK34: 6 ay herşeyi bırakıp ders çalışacagım.Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :KK54:

Walker tam anlayamadım ne demek istediğini canım?
Pamukcum tşk ederim burdayım hep sizi bırakmam :)

mesela ihtiyacın 2011 soruluk soru bankasını çözdünüz diyelim aynı yayının başka soru bankasını alır mısınız?
Pamuk prenses teşekkür ederim :)

Çalışmalarınız nasıl gidiyor buarada , dün matamatikten 70 soru çözdüm bende , çok şükür iyi gidiyorum

mesela ihtiyacın 2011 soruluk soru bankasını çözdünüz diyelim aynı yayının başka soru bankasını alır mısınız?
Pamuk prenses teşekkür ederim :)

Çalışmalarınız nasıl gidiyor buarada , dün matamatikten 70 soru çözdüm bende , çok şükür iyi gidiyorum

bu haberi dün haberlerde izlemiştim.hızlandırılmıs kursa başlamayı düşünüyorum.cumartesi görüşmeye gideceğim :KK34: 6 ay herşeyi bırakıp ders çalışacagım.Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah :KK54:

Farklı yayınevlerinden çözmek daha yararlı olur diye düşünüyorum.
sürekli aynı formatta çözmek sıkabilir ayrıca. yeni tarzlar görmek gerek.
ay ne güzel bir haber inşallah bizde bi yere yerleşebiliriz.
bende hızlandırılmış bir kursa gitmek istiyorum istanbul anadolu yakasında kartal- pendik civarında bi kurs lazım banada.
aslında belediyeler zirve dershanesiyle ortaklaşa ücretsiz hızlandırılmış kurs veriyor ama.:26:

kızlar cografyaya gectım yanlız uzaktan egetımın cografya vıdeolarını ındıremıyorum lutfen bana acıl yardım edın cok acıl yardıma ohtoycaım var bana ındırdıgınız sayfaları gonderebılmısınız uzaktan egetımden ındırmeye calıstım ama mahkeme kararı ıle kaldırlmıstır dıyor :KK1:

arkadaşlar denemelerde genel yetenekten kaç net yapıyorsunuz

henüz normal deneme çözmeye başlamadım
bende her dersten 50 deneme seti var yargının
türkçe+tarih+coğ bitti bunlar çözebiliyorum.
türkçede 1 2
tarihte en fazla 4 5
coğ da da 1 2 yanlısım oluyor.
matım iyidir
vat da bitmek üzere
ama genel tekrar yapmam lazım zamanı geldi.
sen çözmeye başladınmı?

X