2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

sevgi meleği imrendim sana 41 kere maşallah...
ben henüz tarihle yeni başlangıçlar yapıyorum...sen vatandaşlık için hangi kaynaktan faydalanıyosun??

Datadan yararlanıyorum. konu anlatımım bu. ama yargım da var ondan da okuyorum.
video izliyorum.

yok sığıyor 15 taneye.
kız zaten bi video 1-2 saat :)

ay kız ne biliyim hoca ağır gidiyo gibi geldi, ondan 15 videoya sığmaz dedim.:KK1:

bu arada vatandaşlıktan video izliyorum demişsin, vatandaşlık her sene değişmiyor mu? videolar eski yıllara ait ama.

Dün akşam azmettim coğrafyanıun ilk üç konusunu bitirdim :KK16:
Bu giidişle bir haftada coğrafya tamamdır :KK52:

pamuk prenses şu sondaki gülme ikonunla bir günde üç konu bitirince nasıl bir ruh haline giriliyor anladım :KK1:

hızına hayran kaldım ama. hatırladığım kadarıyla aynı zamanlarda başlamıştık çalışmaya, ama benim tarihin bitmesine daha 3 konu var.

pamuk prenses ve sevgi meleği için gelsin bu nazar boncuğu :nazar:

pamuk prenses şu sondaki gülme ikonunla bir günde üç konu bitirince nasıl bir ruh haline giriliyor anladım :KK1:

hızına hayran kaldım ama. hatırladığım kadarıyla aynı zamanlarda başlamıştık çalışmaya, ama benim tarihin bitmesine daha 3 konu var.

pamuk prenses ve sevgi meleği için gelsin bu nazar boncuğu :nazar:

haha :KK9: o üç ünite üzerine birde tarihten sorular çözdüm kuzum benim kafa bi milyondu tabi.. iş çıkışı eve gelmişim beyin zaten yorgun üzerine birde dersle yüklenince :KK53:
coğrafyadan 5. üniteyi yarıladım bu akşam 5. üniteyide komple bitirip bırakıcam bu akşam ı.. devreleri yakmayalım sonra.. tarihten sorulara devamm :KK55:
çok tşk ederim canım boncuğun içinn :KK16:

Nazar boncuğu için tenk yu :KK16:
Ben sabit konuları videodan izliyorum canımcığım.
Konu kitabım 2012 için yeni basım farklı hiçbir şey yok.
güncel bilgileri takip ettiğim için sorun yok.
hem ben bu yılın ihtiyacının videolarını da izliyorum uzaktaneğitimden.
yani ordaki hocanın anlatımını beğenmedim geçen seneki hocasından dinliyorum sadece güncel bilgi ve genel tekrar videosunu bu yıldan izlicem..

yani ordaki hocanın anlatımını beğenmedim geçen seneki hocasından dinliyorum sadece güncel bilgi ve genel tekrar videosunu bu yıldan izlicem..

cnm vudeolar nerde:26:

ben kursa yazıldım, bol bol test çözmeye çalışıyorum ama türkceyi çözerken çok sıkılıyorum uzun uzun sorular sinirimi bozuyor pöfff

bu seneki uzaktan eğitime mi katıldın ücretli olarak canım ?

tüm kardeşlerime yeni yılda güzellikler diliyorum
ben uzun zamandır giremedim yeni arkadaşlarımız gelmiş hoşgeldiniz :KK8:
sevgimeleği nasılsın canım ?

Merhaba arkadaşlar bundan önce de kitap tavsiyesi için sizlere yazmıştım kitaplarımı aldım fakat işyerinde ki problemlerden dolayı fırsat bulup ders çalışamadım hiç ben de işten ayrılıp kursa yazıldım 29 Ocakta kurusum başlıyacak bakalım 4 elle sarılcam derse kitaba burdan da paylaşım da bulunurum hep birlikte çok güzel puanlar alırız inşallahh

Kızlar kolay gelsin öncelikle, ben üniversite okuyorum. KPSS olayına tamamen yabancıyım. Biraz araştırarak lise mezunlarının da sınava girip atanabildiğini öğrendim. Bu durumda ben de girebilirim değil mi ? Bir de lise mezunları hangi işlere atanabiliyor ? En az kaç puan gerekiyor ? Lütfen bana yardımcı olun :105:

Kızlar kolay gelsin öncelikle, ben üniversite okuyorum. KPSS olayına tamamen yabancıyım. Biraz araştırarak lise mezunlarının da sınava girip atanabildiğini öğrendim. Bu durumda ben de girebilirim değil mi ? Bir de lise mezunları hangi işlere atanabiliyor ? En az kaç puan gerekiyor ? Lütfen bana yardımcı olun :105:

evet girebilirsin. düz lise isen 90-95 al atanırsın.

X