2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

slm kızlar:)
coğrafya 2 ünitem kaldı inş. bu hafta bitiririm sonra güzel bi mantığa oturtup kalıcı hale getirmek istiyorum allah herkese zihin açıklığı versin diyorum
burdan bekar ve çalışmayan arkadaşlara sesleniyorum zamanınızı iyi değerlendirin sonrası çok güzel olack inş.
ben şöyle elime kitabı alıp doyasıya çalışmayı özledim valla bekarlık sultanlık yani:))))

misafiri severim ama gene misafir gelicek dünde geldi fazla çalışamadım
ve bugün gelicek olan hanımın oğlu çok yaramazzzzzz !!!!!!!!!!!!!!

tarihten osmanlı dağılma ve gerileme dönemi4 kaynaktan bitti ve soruları çözüldü.

matematik temel kavramlar 1 konudan bitti bazı takıldığım sorular oluyor onların moral bozukluğuna binayen kara kara düşünüldü ve hatalar tespit edilmeye çalışıldı :)))

Allah yardımcımız olsun kızlar

Bugün nihayet vatandaşlığa başlayabildim.
Çok şükür :)
6 sayfa çalıştım....

Maşallah
Amin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...

misafiri severim ama gene misafir gelicek dünde geldi fazla çalışamadım
ve bugün gelicek olan hanımın oğlu çok yaramazzzzzz !!!!!!!!!!!!!!
Sinir oluyorum yaramaz çocuklara ya.
Dur dersin durmaz, kızsan ağlar.
Suçlu durumuna düşersin surat yaparlar.

Tarihten kurtuşuş savaşının yarısını çalıştım dün.. konu bitimi bu akşam

kızlar matematik temel kavramlar ünitesindeki asal sayılardan çıkmış kpss sorusu varmı hiç ?

edit:

sevgi_meleği bende kilo vermeye çalışıyorum hatta seninle aynı kilolardayız :))) ancak ders çalıştığım için özellikle soru çözümlerinde aşırı derece acıkıyorum ve sürekli şekerli birşeyler çekiyor canım.

beyin yorgunluğuna daha fazla dayanamadığım için dukan diyetini bozmak zorunda kaldım. çünkü şekere dair hiç bir izin yok meyve vs

diyeti bırakıncada gofret vs derse başlamadan önce yeme alışkanlığı oldu.

sende düzenli ve azimli ders çalışıyorsun hemde diyettesin maşallah. peki şeker ihtiyacını neyle karşılıyorsun?

valla ben göz kapaklarımı bile kaldıramaz hale düşüyorum hele matematik yaparken kötü oluyor (((

Son düzenleme:

Canımcım sen söyleyince hakkaten ha dedim birden
Valla benim ders çalışırken atıştırma huyum öss zamanında vardı.
Ama illa bişeyler yemek zorundaysam kahve içmeye alıştırdım kendimi.
Bildiğin nescafe. ama kreması bol olmucak ve şekersiz olcak. malum diyetteyiz.
Bu şekilde yediklerimden kurtulmuş oldum.
Hem kahve konsantrasyonu ve dikkati artırıyor.
Şimdi hiç yemiyorum.
Çay içersem o.
Şekeri arada kaçamak yapıyorum ama sadece birgün.
Oda yediğim gün bir diğer öğünü azaltıyorum.
Şeker ihtiyacınıda daha çok meyveden.
En doğal ve güzel yolu budur balım.
Üstüne birde ben spor yapıyorum

meleğim süpersin bendede meyve alışkanlığım olmadığı için çikolataya gofrete sarılıyordum :)))))

tarih ve matematik yaparken kurt gibi acıkıyorum yaa inşallah bir hal çare bulurum yoksa sonum iyi olmayacak :)))

Canım benim tam anlayamadım. Sen tatlıya mı dayanamıyorsun?
Çalışırken yemek mi yiyorsun abur cubur mu?:26:

Eğer tatlı ise; kuru kayısı çok iyi geliyor tatlı ihtiyacını yok etmek için.
Yemek ise; karnını iyice doyurmadan oturma derse.
Birşeyler yiyerek ders çalışırsan hem uykun gelir hemde tam anlamıyla adapte olamazsın.
2. bir alternatif sunayım sana;
Derse yemekten 1 saat sonra otur ve yeşil çay iç çalışırken. Kabuk tarçınla karıştır çayını.
Oh misss..
Bunu yenebilirsin tatlım.
Kilo almandan da geçtim stres yapar, huzursuz olursun sürekli...
Ben hem ev işi yapıyorum, hem ders çalışıyorum birde akşamları spor yapıyorum.
Ki ben çikolataya aşık bir insanım senin gibi sürekli yer dururdum.
Bir yerde insan kendi vücuduna beynine haksızlık etmemeli.
Kendimi bir hafta tuttum gerisi geldi zaten.
Çaya 4-5 kaşık şeker atardım şimdi 1 kaşığı fazla geliyor.
Şunu unutma insan yemediği bir yemeğin tadını unutuyor, hatırlamıyor bile...
Hemen vazgeçiyorsun hepsinden.

Eğer diyet listelerinde takip ettiğin bir yer yoksa diyet günlüklerine gel, bir günlük aç kendine.
Orda neler yediğini gün gün yaz.
Biz öyle yapıyoruz.
Hem çok yememiş oluyoruz, hem de inceliyoruz motive ediyoruz birbirimizi.
Çok güzel arkadaşlıkta kurduk canım.
Bekleriz...

:))) ders çalışırken canım şekerli bir şeyler istiyor sürekli. hal böyle olunca bir sürü gofret çikolata vs stokladım. çünkü baktım baş edemiyorum :))

yeşil çay müptelasıyım onsuz olmuyor zati :)) aynen dediğin gibi canım diyetteyken 4-5 gün endini tuttunmu gerisi çok kolay geliyor. canın abur cubur çekmiyor hatta olduğu zaman kimsayal maddeymiş gibi geliyor insanın gözüne ve yiyemiyor.
diyeti bırakınca psikolojik olarak herşey serbest gibi geliyor ve inan ki yemek yerine sırf abur cubur istiyor canım

kpss çalışmaya başlamadan evvel diyetim güzel gidiyordu daha öncede dukan la 10 kg vermiştim. şimdi vermem gereken 15 kg civarı daha kilo var.

yoğun ders çalışmaya başlayınca beynim mideme vurdu sanırsam. sürekli şekerli birşeyler yiyesim geliyor. yiyemediğim zamanda uyku basıyor.
neyse konu dağılmasın.

matematik sayılar konusundan teste devam ediyorum.
kolay gelsin kızlarr

kızlar M.E.B.'Dan Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası alan varmı aranızda?

vardı ama sertifikamı kaybettim ve bulamıyorum o yüzden bu sene yeniden almam gerekiyor

canım benimde almam gerek, sence ne zaman alayım şimdi sınava çalışmam gerek dersleri ihmal edicem başlarsam temmuzdan sonramı alsam acaba çalışıyorum evliyim ne dersin?

canım benimde almam gerek, sence ne zaman alayım şimdi sınava çalışmam gerek dersleri ihmal edicem başlarsam temmuzdan sonramı alsam acaba çalışıyorum evliyim ne dersin?

canım bildiğim kadarı ile yılda 2 dönem meb kursları. 1. döneminki kaçtı ama 2. dönem sömestırdan sonra başlıyor sanırım. tamda bilgim yok araştırmak lazım. belki sevgi meleği biliyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…