2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Sevgili dirmit, başın sağolsun.
Allah sana ve yakınlarına, kuvvet ve sabır versin.

sağol canım...
allah herkese zihin açıklığı versin canlarım bende bugün biraz coğrafya bakıcam inş. en kısa zamanda çalışmaya başlıcam dört elle
kızlar kendimi çok karamsar hissediyorum kafam allak bullak allahım yardımcımız olsun

canım hiç geç kaldığını düşünme bende öyle düşünüyordum ama çalışınca bitiyor önemli olan tam anlamıyla sindirerek çalışmak
örneğin tarih çalışırken konuyu okuyorum soru çözüyorum derken 3 saat 4 saat oluyor.

Bn bugun vatandaşlığı bitirdim diğer derslerinde iki konusu var biticek onlarda meleğim asla karamsarlığa düşme çalışalım cabalıyalım inş olcak bn bedensel engellıyım orta 1den itibaren hep dısardan okudum üniv kadar oda bitti allaha şükür sırada kpss önlisans var bunuda başarıcaz hep beraber inş

Tatlımmm seni canı gönülden tebrik ederim.
Bak ne güzel derslerin bitmiş benim daha 2 dersim var.
Engellerini de sakın takma yeter ki o engeller yürekte, zihinde olmasın.
Şükür ki aklımızı kullanıp bugünlere gelebilmişiz.
İnşallah daha da iyi yerlerde olacağız...

Kızlar nerelerdesiniz?
Hiçbiriniz uğramıyorsunuz.
Ben 2 gündür salladım inşallah siz salmamışsınızdır.

Bugün 100 dk tarih tekrar videomu izledim. az sonra soru çözüp günü kapatacağım.

sevgi meleğim ben dün hiç ders çalışmadım dün çıktım yürüyüş yaptım evde bazı işler vardı pimapenciler geldi camları ayarladılar salondo büyük bir cam var inşaat tozu ve harçları bulaşmış dün onu temizledim derken terledim arkadan soğuk belime çarptı galiba karnım ağrıdı.şimdi iyiyim.coğrafyaya başladım evelsi gün haritalar çıkardım şimdi ders çalışmaya gidiyorum

kızlar maşallah hepinize herkes her dersi bitirmiş neredeyse,bende daha yeni başladım çalışmaya 2 haftalık bir çalışma planı yaptım kendime, kursum başlayana kadar ,elimdeki ihtiyaç eğitim bilimleri modüler seti ve yediiklim ales kitabının sayısal konu anlatımı kısmını bitireceğim,gelişim psikolojisi kitabını bitirdim şuan itibariyle, içindeki konuları okudum örnekleri testleri incelemedim hiç o yüzden çabukcak bitti,ales kitabında matematik konuları çok kısaca temel kurallarıyla anlatılmış, böylece kurs başladığında eğitim bilimleri ve matematik için alt yapımı hazır hale getirmiş olucam, 2 hafta sonrada kurs başlayıncada, kursun verdiği ve alcağım ek kitapları detaylı olarak bitiricem.herkese iyi çalışmalar diliyorum...Ayrıca Dirmit başın sağolsun Allah size güç versin sabır versin...

günaydınlar kızlar,
önlisans topiği çok sessiz. beni de kabul ederseniz size katılmak istiyorum.
coğrafyadan sadece bölgeler kaldı. onu da bugün bitiririm diye düşünüyorum.
tarihten de kurtuluş savaşındayım. yanılmıyorsam 4 ünitem kaldı tarihten.
hedefim bunları yılbaşından önce bitirip sayısal derslere ağırlık vermekti.
türkçeden sadece soru çözüyorum konu çalışmadım hiç. bilmiyorum iyi mi yapıyorum:26:
vatandaşlığı da araya bi yere sıkıştırmayı düşünüyorum da önce vatandaşlık kitabı almam lazım
belirtmek gerekirse de önlisans bilgisayar programlama mezunuyum.
bende durumlar böyle...
kızım var 2,5 yaşında. o uyanmadan biraz tarih bakayım.
kolay gelsin herkese....

Son düzenleme:
sevgi meleği kitap seçten kitap almışsın,canım kargo 75 tl üzeri ücretsiz. 75 tl altı ağırlığa göre mi yoksa 5 tl sabit fiyat mı bilgin var mı.kızlar acilll

canım matematikten video iyi oluyorda tarhtende olmuyormu bari. bi farkı varmı sence?
hani bn hiç tarh falan dinlemedim. bana attığın linktekilerini indirdin dımı. onları dinlyiosun

ben bakmadım ama murat vatandaşlık iyi diyorlar:)
bnde pc proglama mezunuyuyum.hedefin 87 üstü dımı

sevgi meleği kitap seçten kitap almışsın,canım kargo 75 tl üzeri ücretsiz. 75 tl altı ağırlığa göre mi yoksa 5 tl sabit fiyat mı bilgin var mı.kızlar acilll

canım ağırlığa göre değil kitapseçten bende almıştım 50 tl tutmuştu 5 tl ödedim . yani sabit canım ağırlığa göre değil .

murat yayınlarını bende duymuştum. çıktığımda bakayım.
evet 87 üzeri. aşağısı kurtarmaz biliyorsun:)

Son düzenleme:
slm kızlar okuduğum kadarıyla çalışmalar çok iyi gidiyor
konuların çoğu bitmiş bile ne güzel benimde hazırlanmam gerek bir türlü başlayamıyorum ders çalışmaktan sıkıldım artık
evliyim, çalışıyorum , üniv.de okuyorum bu 3.okulum olacak okumaktan ders çalışmaktan fenalık geldi geçen sene kpss 75 aldım olmadı tabi
bu sene ygs ye girmeyide düşünüyorum banada yardım edin çalışmam konusunda
ihtiyaç konu anlatım modüler set , yediiklim soru bankası tüm derslerin , tasarı konu anlatımlı , önceki yıllarda dershaneye gitmiştim ordan kalma ders notları,özetler
yeterince kaynağım var yani birtek bana kalan ders çalışmak birtürlü motive olamıyorum
birde siz video dinliyorsunuz onlara nerden ulaşıyorsunuz

Merhabalar uzun bir aradan sonra tekrar:)

Bir görünüp bir kaybolanlardanım:) Uzun süredir yazamıyorum hakikaten.

Ama takipçinizim:)

Evliliğimle ilgili bazı sıkıntılarım var terapi alıyoruz eşimle. Bir yandan böyle bir süreç, bir yandan KPSS. Bu ve önümüzdeki sene görünüyorki zorlu geçecek.
Ama bilinirki insanın manevi olarak büyümesi, olgunlaşması hep böyle sıkıntılı süreçlerin arkasından gelir.

Neyse ben konuyu dağıtmayayım fazla. Dershaneye başladım, ekim ayından beri devam ediyorum, ama bazı sıkıntılarım nedeniyle kendimi vermekten zorlansamda, fırsat bulduğum anlarda konularımı bitirmeye çalışıyorum, bu sene YGS ye girme hayalimde var. Yıllardır hayalim hep yabancı dil eğitimi veren bir bölüme girmekti, 2 yıllık uygulamalı ingilizce-türkçe çevirmenlik var, tam burslu istiyorum ama hayırlısı bakalım. Yane bu sene böle garip bir hallerdeyim, hayırlısı olsun hepimiz için:)

İnsan yaş aldıkça garip bir şekilde daha tutunmak istiyor birşeylere. Bende belki bu hayallerimi hayata geçirebilirsem evliliğimi kurtarabilirim diye düşünüyorum. Çünkü şu an hayatımda kendimi ifade edebileceğim bir alanım yok. Aslında doğru ifade; hayatımda beni mutlu eden bir konuyla ilgili ifade alanım yok. Ekonomik özgürlük çok önemli, ama insanın yaptığı işten tatmin olması da o kadar önemli ki. Özel sektörü o yüzden artık istemiyorum, çünkü işletme mezunu olmak beni hiç mutlu etmedi çalışma hayatımda.

İnşallah seneye hem bir devlet memuru, hemde arzu ettiği ikinci üniversitede sırf hobi olarak, keyif almak için bu bölümü okuyan bir öğrenci olabilirim. En azından biri bile olsa beni mutlu edecek.

Hepimizin hakkında hayırlısı arkadaşlar,

Çalışmalarda bir düzen oturtmak şart, evli arkadaşlara sözüm yok, onların durumu farklı, ancak boş vakit yaratabildiklerinde çalışabiliyorlar, ama bekar arkadaşlar lütfen bu konuda sizler azimli olun.

Hepinize iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

canım seni yürekten tebrik ediyorum . Rabbim gönlünden geçen hedeflerin en hayırlısını ve en güzelini versin.
bende ayaklarımın üstünde durmak istiyorum bende işletme ve muhasebe 2 bölüm bitirdim aynı bölümden mezunuz.Umutlarım vardı bu bölümleri kazandığımda okulumu bitirmek için gecemi gündüzüme kattım.Şimdi bu emeklerimi sağlam bir işe girmekle noktalamak istiyorum.
Hepimiz rızık peşindeyiz biz kötü bir şey istemiyoruz ki Rabbim hepimize yardım edecek birbirimize desteklerimiz sürsün motivasyonumuz nolur arkadaşlar hiç bitmesin bu benim içinde dahil.
Allah büyük

Bu gün,bir arkadaşımın atandığını öğrendim onun adına çok sevindim inş. bizler de seneye bu zamanlar atanmış oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…