2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

canım matematikten video iyi oluyorda tarhtende olmuyormu bari. bi farkı varmı sence?
hani bn hiç tarh falan dinlemedim. bana attığın linktekilerini indirdin dımı. onları dinlyiosun

Tarihte videolar bence bu 5 dersin içinde sana yardımcı olabilecek olanlardan en önemlisidir.
Hele ki hakan dede den dinlersen.
Çoğu tanıdığım onun sayesinde 26 net yaptı.
Ki nette bile az buçuk zaman geçirenler onun ününü bilir.
Bende onun sayesinde ve data ile çok güzel anladım ve sevdim
Hakan dedenin videoları verdiğim ihtiyaç videolarından yarısından sonra.
Ama tüm tarihi ondan dinlemek istiyorsan uzaktaneğitim.gen.tr den videoları satın alabilirsin.
200 Tl de indirimde şuanda.

slm kızlar okuduğum kadarıyla çalışmalar çok iyi gidiyor
konuların çoğu bitmiş bile ne güzel benimde hazırlanmam gerek bir türlü başlayamıyorum ders çalışmaktan sıkıldım artık
evliyim, çalışıyorum , üniv.de okuyorum bu 3.okulum olacak okumaktan ders çalışmaktan fenalık geldi geçen sene kpss 75 aldım olmadı tabi
bu sene ygs ye girmeyide düşünüyorum banada yardım edin çalışmam konusunda
ihtiyaç konu anlatım modüler set , yediiklim soru bankası tüm derslerin , tasarı konu anlatımlı , önceki yıllarda dershaneye gitmiştim ordan kalma ders notları,özetler
yeterince kaynağım var yani birtek bana kalan ders çalışmak birtürlü motive olamıyorum
birde siz video dinliyorsunuz onlara nerden ulaşıyorsunuz
Konunun ilk başında linkler var canım. Eğer istersen ben özelden sana uzun bir liste yollarım beğendiklerini indirir izlersin:)
Motivasyon konusuna gelince de.
Zaman daraldı kendine bir iyilik yapmak zorundasın..

Merhabalar uzun bir aradan sonra tekrar:)

Bir görünüp bir kaybolanlardanım:) Uzun süredir yazamıyorum hakikaten.

Ama takipçinizim:)

Evliliğimle ilgili bazı sıkıntılarım var terapi alıyoruz eşimle. Bir yandan böyle bir süreç, bir yandan KPSS. Bu ve önümüzdeki sene görünüyorki zorlu geçecek.
Ama bilinirki insanın manevi olarak büyümesi, olgunlaşması hep böyle sıkıntılı süreçlerin arkasından gelir.

Neyse ben konuyu dağıtmayayım fazla. Dershaneye başladım, ekim ayından beri devam ediyorum, ama bazı sıkıntılarım nedeniyle kendimi vermekten zorlansamda, fırsat bulduğum anlarda konularımı bitirmeye çalışıyorum, bu sene YGS ye girme hayalimde var. Yıllardır hayalim hep yabancı dil eğitimi veren bir bölüme girmekti, 2 yıllık uygulamalı ingilizce-türkçe çevirmenlik var, tam burslu istiyorum ama hayırlısı bakalım. Yane bu sene böle garip bir hallerdeyim, hayırlısı olsun hepimiz için:)

İnsan yaş aldıkça garip bir şekilde daha tutunmak istiyor birşeylere. Bende belki bu hayallerimi hayata geçirebilirsem evliliğimi kurtarabilirim diye düşünüyorum. Çünkü şu an hayatımda kendimi ifade edebileceğim bir alanım yok. Aslında doğru ifade; hayatımda beni mutlu eden bir konuyla ilgili ifade alanım yok. Ekonomik özgürlük çok önemli, ama insanın yaptığı işten tatmin olması da o kadar önemli ki. Özel sektörü o yüzden artık istemiyorum, çünkü işletme mezunu olmak beni hiç mutlu etmedi çalışma hayatımda.

İnşallah seneye hem bir devlet memuru, hemde arzu ettiği ikinci üniversitede sırf hobi olarak, keyif almak için bu bölümü okuyan bir öğrenci olabilirim. En azından biri bile olsa beni mutlu edecek.

Hepimizin hakkında hayırlısı arkadaşlar,

Çalışmalarda bir düzen oturtmak şart, evli arkadaşlara sözüm yok, onların durumu farklı, ancak boş vakit yaratabildiklerinde çalışabiliyorlar, ama bekar arkadaşlar lütfen bu konuda sizler azimli olun.

Hepinize iyi çalışmalar.

İlk önce seni azminden dolayı kocaamaaan öpmek istiyorum :KK54:
Hayran kaldım valla.
Bende geçen hafta çalışmadım ama vicdan azabı içerisindeyim.
Şimdi hemen başlıcam eski tempoma dönmem lazım.
İnşallah ikisine kazanırsın.
Benimde içimde hep öğretmenlik okumak.
Allahım yardımcımız olursa 2. üni. yi bende çok ama çok isityorum.
Gelecek kaygım olmadan zevkle okuyabilmek...
Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun:nazar:

Bu gün,bir arkadaşımın atandığını öğrendim onun adına çok sevindim inş. bizler de seneye bu zamanlar atanmış oluruz :KK31:

Bende kız hem çok sevindim hem de derin bir iç çekerek "Rabbim bize de nasip et" dedim.
Ne kadar güzel bir duygudur orda atandınız yazısını görmek :KK31:

kızlar bende katıldım aranıza :) bugün ders çalışamadım içim içimi yiyor bu yüzden. temelim olmadığı için çok ağır gidiyorum daha matematiğe başlamadım bile. buarada ben lisans b den gireceğim. ve bu gidişle dersleri yetiştirememekten korkuyorum :KK43: 3-4 farklı kaynaktan çalışıyorum konuları iyice öğrenmeden diğer konuya geçemiyorum. bu yüzdende yavaş ilerliyorum. sizler nasıl yapıyorsunuz?

önce tamamen bir dersi baştan sona bitirip sonra diğer derse mi geçiyorsunuz yoksa bir gün tarih ertesi gün coğrafya vs karışıkmı yapıyorsunuz?

kızlar bende katıldım aranıza :) bugün ders çalışamadım içim içimi yiyor bu yüzden. temelim olmadığı için çok ağır gidiyorum daha matematiğe başlamadım bile. buarada ben lisans b den gireceğim. ve bu gidişle dersleri yetiştirememekten korkuyorum :KK43: 3-4 farklı kaynaktan çalışıyorum konuları iyice öğrenmeden diğer konuya geçemiyorum. bu yüzdende yavaş ilerliyorum. sizler nasıl yapıyorsunuz?

önce tamamen bir dersi baştan sona bitirip sonra diğer derse mi geçiyorsunuz yoksa bir gün tarih ertesi gün coğrafya vs karışıkmı yapıyorsunuz?

Yetiştirirsin canım evham yapma. birden çalışmak önemli değildir, sindire sindire çalışmak önemlidir.
Bizd eçok kaynak kullanıyoruz.
Ben tüm tersi bir arada yürütemedim.
Tek tek bitirdim.

Yetiştirirsin canım evham yapma. birden çalışmak önemli değildir, sindire sindire çalışmak önemlidir.
Bizd eçok kaynak kullanıyoruz.
Ben tüm tersi bir arada yürütemedim.
Tek tek bitirdim.

inşallah meleğim ama kabaca hesapladığımda test çözmek için en fazla 1,5 ayım kalıyor :KK43: birde mat temelim yok. çok sıkıntı yapıyorum kendime ..

inşallah meleğim ama kabaca hesapladığımda test çözmek için en fazla 1,5 ayım kalıyor :KK43: birde mat temelim yok. çok sıkıntı yapıyorum kendime ..

Mat. i yapman için çok soru çözmen gerekiyor. bol bol video izle soru çözme yöntemlerine dikkat et, not al.
Zaten her konuda belli kalıp sorular vardır.
onları bil soru çöz
sıkıntı yaparsan konuları çabuk unutursun.
gerekirse biraz daha fazla zaman ayır bitir konularını.

canım matematikten video iyi oluyorda tarhtende olmuyormu bari. bi farkı varmı sence?
hani bn hiç tarh falan dinlemedim. bana attığın linktekilerini indirdin dımı. onları dinlyiosun

Tarihte videolar bence bu 5 dersin içinde sana yardımcı olabilecek olanlardan en önemlisidir.
Ama tüm tarihi ondan dinlemek istiyorsan uzaktaneğitim.gen.tr den videoları satın alabilirsin.
aslında bende ihtiyacın uzaktan eğitim derslerini satın almak istiyorum en azından o şekilde çalışabilirim diye düşünüyorum gk - gy 165 saat 240 tl memurlar net üylerine özel fiyat yazıyor
tarihi hakan dede mi anlatıyor acaba ne dersin canım böyle bir paket alayım mı

Konunun ilk başında linkler var canım. Eğer istersen ben özelden sana uzun bir liste yollarım beğendiklerini indirir izlersin:)
Motivasyon konusuna gelince de.
Zaman daraldı kendine bir iyilik yapmak zorundasın..
çok iyi olur canım

canım mail attım onla ilgilenirmisin. uzaktaneğitimede şuanda yazılamam. hakan dedenin videoları içni yardımcı olursun dımı:)
dularım hep szle walla kızlar

murat yayınlarını bende duymuştum. çıktığımda bakayım.
evet 87 üzeri. aşağısı kurtarmaz biliyorsun:)

pc programcısın ya. bnde öyleyim:) o yüzden 87 diyorum bebek:9

canım çok teşekkürler benim bahsettiğim ihtiyaç videolarını satın alyım mı ne dersin

slm kızlar:) coğrafya çalışıyorum video da izlicem pekişsin diye allahım herkese zihin açıklığı versin ben anca toparlandım inş. bi aksilik olmadan devam ederim çalışmaya....

sewgi meleği alırsam videoları ihtiyaçtan arkdaşımla kullanabilirmiyim peki.:S

X