2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Konunun ilk başında linkler var canım. Eğer istersen ben özelden sana uzun bir liste yollarım beğendiklerini indirir izlersin:)
Motivasyon konusuna gelince de.
Zaman daraldı kendine bir iyilik yapmak zorundasın..

İlk önce seni azminden dolayı kocaamaaan öpmek istiyorum
Hayran kaldım valla.
Bende geçen hafta çalışmadım ama vicdan azabı içerisindeyim.
Şimdi hemen başlıcam eski tempoma dönmem lazım.
İnşallah ikisine kazanırsın.
Benimde içimde hep öğretmenlik okumak.
Allahım yardımcımız olursa 2. üni. yi bende çok ama çok isityorum.
Gelecek kaygım olmadan zevkle okuyabilmek...
Yüce Rabbim yar ve yardımcımız olsun

Bu gün,bir arkadaşımın atandığını öğrendim onun adına çok sevindim inş. bizler de seneye bu zamanlar atanmış oluruz

Bende kız hem çok sevindim hem de derin bir iç çekerek "Rabbim bize de nasip et" dedim.
Ne kadar güzel bir duygudur orda atandınız yazısını görmek

kızlar bende katıldım aranıza :) bugün ders çalışamadım içim içimi yiyor bu yüzden. temelim olmadığı için çok ağır gidiyorum daha matematiğe başlamadım bile. buarada ben lisans b den gireceğim. ve bu gidişle dersleri yetiştirememekten korkuyorum 3-4 farklı kaynaktan çalışıyorum konuları iyice öğrenmeden diğer konuya geçemiyorum. bu yüzdende yavaş ilerliyorum. sizler nasıl yapıyorsunuz?

önce tamamen bir dersi baştan sona bitirip sonra diğer derse mi geçiyorsunuz yoksa bir gün tarih ertesi gün coğrafya vs karışıkmı yapıyorsunuz?

Yetiştirirsin canım evham yapma. birden çalışmak önemli değildir, sindire sindire çalışmak önemlidir.
Bizd eçok kaynak kullanıyoruz.
Ben tüm tersi bir arada yürütemedim.
Tek tek bitirdim.

Yetiştirirsin canım evham yapma. birden çalışmak önemli değildir, sindire sindire çalışmak önemlidir.
Bizd eçok kaynak kullanıyoruz.
Ben tüm tersi bir arada yürütemedim.
Tek tek bitirdim.

inşallah meleğim ama kabaca hesapladığımda test çözmek için en fazla 1,5 ayım kalıyor birde mat temelim yok. çok sıkıntı yapıyorum kendime ..

inşallah meleğim ama kabaca hesapladığımda test çözmek için en fazla 1,5 ayım kalıyor birde mat temelim yok. çok sıkıntı yapıyorum kendime ..

Mat. i yapman için çok soru çözmen gerekiyor. bol bol video izle soru çözme yöntemlerine dikkat et, not al.
Zaten her konuda belli kalıp sorular vardır.
onları bil soru çöz
sıkıntı yaparsan konuları çabuk unutursun.
gerekirse biraz daha fazla zaman ayır bitir konularını.

canım çok teşekkürler benim bahsettiğim ihtiyaç videolarını satın alyım mı ne dersin

slm kızlar:) coğrafya çalışıyorum video da izlicem pekişsin diye allahım herkese zihin açıklığı versin ben anca toparlandım inş. bi aksilik olmadan devam ederim çalışmaya....

sewgi meleği alırsam videoları ihtiyaçtan arkdaşımla kullanabilirmiyim peki.:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…