2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

offf ihtiyacın tarih videosunu izlemeye çalışıyorum iki saattir sıkıldım valla ne gıcık şey açılması iki saat sürüyo bide takılıyo geri ileri alamıyon bide geyik öyle devam yani bugünlük bukadar benden((

bnde memrlar nete üyeyim 3249 sayfaındanyım.
bnm netlerim gçen yıl 90 küsürdü ama sınavda heycan oldu.
şimdide işteyim.. mp3 olarak dinlemek istiyrum iş yernde. tarıh çoğrafya falan. link varmı acaba

cnm cok gecmiş olsun bn hastane konusunda tecrubeli bir hasta olarak sunu soyleyebilirim ki deneyimsiz ve/veya işini sadece gorev icabı yapan insanlar maalesef hasta psikolojisini anlamak yerine yargılama yolunu seciyorlar ,senin gibi birkaç kez denk geldim oylelerine cok sukur 8 yıldır aynı kişiyle muhatabım da ne canım acıyor ne de moralim bozuluyor ztn hasta olmak yeterince moral bozucu bişey seni cok iyi anlıyorum
kilo alma mevzusuna gelince inşallah tiroid bezlerinde sorun yoktur ama bu aralar havalar sogudu ya metabolizma yavaslıyor bn de 2 kilo almışım malum evde olunca kacınılmaz oluyor halledersin inşallah ya sorun etme...
ayrıca cok bilmiş hasta olmak bir ayrıcalıktır kim ne derse desin ben de oyleyim cok da memnunum halimden cahil bir doktor olacagıma kendini, vucudunu tanıyan hastalıklar ve ilaçlar konusunda da bilgili bir hasta olmayı yeğlerim, bu özellik her zaman bir avantajdır boşver sen öylelerini ben pek ciddiye almam bile...
Rabbim şifa versin, saglık versin...
sevgiler cnm...

Son düzenleme:
inş. canım hele şu bayram bi geçsin de görücez nasıl olduğunu. sevgi meleği canım geçmiş olsun annenede çok geçmiş olsun. kızlar tercihlerde illede şu il olsun diyen varmı aranızda?

aynen ya... başladım calışmalara ama bir yandan kışa giriyoruz diye evde bir kış hazırlıgı eee malum bayram da yakın ona da ayrı bir hazırlık memlekete gitcez nasip olursa yani o hafta dersler iptal olcak gibi bakalım hayırlısı....

il olarak bnm kafamdaki tercihler izmir, denizli, muğla bunlar olmazsa da yakın iller yani egeden dışarı pek cıkmak istemiyorum ama izmiri cok istiyorum bunu biliyorum:)))

Son düzenleme:
selam arkadaşlar ben geldim sevgi meleği meşhur bir link varmış, özelden gönderiyosun sanırım. rica etsem bana da gönderebilirmisin.

aramıza hoşgeldin...
linklerin hepsi 98. sayfada sevgiyi bnce özel mesajla mesgul etmeyelim arkadaslar herkes yeterince yogun...
herkese guzel gunler diliyorum
sevgiler........

Son düzenleme:
şimdide işteyim.. mp3 olarak dinlemek istiyrum iş yernde. tarıh çoğrafya falan. link varmı acaba

öncelikle aramıza hoşgeldin asmunikal,
puanın cok iyiymiş aslında atanamadın mı? hala sansın var aslında eger ki girdiğin sınav 2010sa tabii...
mp3 olarak bnm de bilgisayara indirdiğim bir link var bu linkten indirebilirsin
KPSS Mp3 Seti | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir
iyi çalışmalar...

Kpss Ses Dosyaları | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir

evet ya 2 saatin en az 45 dksı geyik tutuyor.ben o yüzden videoları izleyip özetini çıkarmaya başlamıştım.okuması 10dk sürmüyor özetini çıkartınca.diğer türlü dinlemesi çok vakit alıyor

kolay gelsin canım, kazasız belasız gider dönürsiniz inş. ben dün akşam ocağa yemek koydum aldım elime kitabı çalışmaya başladım eşime dedim 5-10 dk sonra söyle kapatıcam ocağı. tabi ben ders çalışıyorum bi koku geldi eyvah dedim yemek yandı offf onu temizledim bide kokusu hala burnumda ben çalışmaya başladım mı hep aksilikler beni bulur şansa bak işte bende k.maraşta yaşıyorum ilçesinde burayı istiyorum yada g.antep yakın iller işte. evliyim onun için düşünüyorum valla atansam nasıl yapıcam diye kazanmak sorun atanmak sorun aman nedir bizim bu çektiğimiz kpssden.

evt canım ya bende öyle yapayım bari.canım senin bölüm mat dimi neden öğretmenlik düşünmüyorsun?

bizde kendi evimize taşınıcaz evimizin elektirikleri takılcak birde bikaç boya işi falan var onu bekliyoruz gidicez evi temizliycez galiba bunlar bayramdan sonra olucak . bayramda geliyor ders çalışmamak için bahane değil ama gerçekten olmuyor bu zamanlarda o yüzden ne çalışsam kardır diyorum ama şu aralar üzreimde bir halsizlik burun akıntısı var ev alıncada masrafımız çok oldu heryerden bir şey çıkıyor sırf bundan dolayı dershaneye gitmeyi bıraktım başka çarem yok evde çalışmalıyım tek maaşla bazı şeylerin olması imkansızın ötesinde olucak allah büyüktür.
tüm arkadaşlarıma kolay gelsin.

kolay gelsin canım zor ev almak ev taşımak allah yardımcın olsun benimde dershaneye gitme imkanım yok bakalım hakkımızda hayırlısı inş.

hmm garip geldi bu dediğin bana ben 45dklık videoyu 2-3 saatte ancak bitirebiliyorum tek tek not alıyorum tabii bnm eksiklerim cok belki ondandır... tabii herkesin çalışma ve anlama stili farklı...

tesekkur ederm cnm inşallah Rabbim hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin, dediğin gibi evli olunca yer değiştirmek de zor sonucta bir düzen var ve yalnız değilsin eşini de düşünmen gerekiyor ama bnce k.maraşa da atanabilirsin kendini oyle şartlandırmaya çalış ki daha cok ders çalışıp orayı kazanmak için emek sarfetmen daha fazla olsun (biliyorum demesi kolay ama emin ol bn de aynı sen gibiyim evli değilim ama yer kısıtlamam var ailem yanlarında istiyor)
şu ders çalışma işi de gercekten facia olmuş hayretle okudum sen en iyisi boş bi zamanda özet çıkar buzdolabına as mutfaktayken arada bakarsın

cnm öncelikle hayırlı olsun Allah güle güle saglıkla sıhhatle oturmayı nasip etsin... ev taşımak zor biliyorum su an oturdugum ev 8 yıldaki 3.evimiz ve buraya da gecen yıl kardeşimin okulu nedeniyle tasındık ilk defa kirada oturuyoruz hep kendi evimizde oturduk bugune kadar... gecen yıl gercektn biz de ugrastık temizlik falan zor oluyor ama Allah kolaylığını veriyor halledersiniz Allah'ın izniyle...
bayramın gelmesi gercekten bahane değil, hazırlıklar şimdiden basladı ve kız evlat olunca bn daha cok etkileniyorum maalesef tum hazırlıklarla en az annem kadar ilgilenmek zorundayım eminim senin de durumun benden farksız...
dershane işine gelince yine aynı durumdayız babam gecenlerde ogrendi kpss hazırlıgı yaptıgımı onlar memleketteyken karar vermiştim... hemen dedi dershane vardır gitmek istersen diye ama dediğin gibi tek maaş, bzm ufaklık lise son onun dershane masrafı varken ekstra masraf cıkarmak istemedim bn de hayır dedim ama cok sukur ki internet var videolar var izliyorum aynı dershane gibi hatta anlamadıgım yerde geri alma sansım var. bilmediğim bişey olursa burda Türkçe-Matematikçiler var sorarım burdaki arkadaslara :)
o yuzden bnce cok uzulme hep beraber atlatacagız bu sureci ve amacımız bir oldugu için de eminim herkes birbirine yardımcı olacaktır... burası da "kadınlar kulubu kpss dershanesi" yani...

lily86 evt canım ya inş. istediğimiz yer gelir. ben çalışıyorum iş yerinde fırsat oldukça ders çalışıcam artık.dershanesiz bakalım nasıl olacak... bi ünite türkçe çalıştım bi ünite tarih şöyle bi mat coğrfya baktım o kadar şimdiye kadar... benim mat kötü ya ihsan coşkunun kitabını alıcam arkadaşlar bu kitabı alan var mı aranızda?

kolay gelsin canım zor ev almak ev taşımak allah yardımcın olsun benimde dershaneye gitme imkanım yok bakalım hakkımızda hayırlısı inş.

cnm öncelikle hayırlı olsun Allah güle güle saglıkla sıhhatle oturmayı nasip etsin... ev taşımak zor biliyorum su an oturdugum ev 8 yıldaki 3.evimiz ve buraya da gecen yıl kardeşimin okulu nedeniyle tasındık ilk defa kirada oturuyoruz hep kendi evimizde oturduk bugune kadar... gecen yıl gercektn biz de ugrastık temizlik falan zor oluyor ama Allah kolaylığını veriyor halledersiniz Allah'ın izniyle...
bayramın gelmesi gercekten bahane değil, hazırlıklar şimdiden basladı ve kız evlat olunca bn daha cok etkileniyorum maalesef tum hazırlıklarla en az annem kadar ilgilenmek zorundayım eminim senin de durumun benden farksız...
dershane işine gelince yine aynı durumdayız babam gecenlerde ogrendi kpss hazırlıgı yaptıgımı onlar memleketteyken karar vermiştim... hemen dedi dershane vardır gitmek istersen diye ama dediğin gibi tek maaş, bzm ufaklık lise son onun dershane masrafı varken ekstra masraf cıkarmak istemedim bn de hayır dedim ama cok sukur ki internet var videolar var izliyorum aynı dershane gibi hatta anlamadıgım yerde geri alma sansım var. bilmediğim bişey olursa burda Türkçe-Matematikçiler var sorarım burdaki arkadaslara :)
o yuzden bnce cok uzulme hep beraber atlatacagız bu sureci ve amacımız bir oldugu için de eminim herkes birbirine yardımcı olacaktır... burası da "kadınlar kulubu kpss dershanesi" yani...
[/QUOTE]

canlarım benim çoook teşekkür ederim biz şuana kadar 26 belki daha fazla ev taşındık babam emekli astsubay çok dolaştık Allah herkese ev nasip etsin en güzelini inşallah ne özenirdim kendi evinde yaşayıp kalıcı komşuları olanlara kpss başarıcaz ben yürekten inanıyorum çok güzel kaynaklar var yeterki çalışalım.
zafer bizim

cnm ben senin kadar değiştirmedim ama yeniden sıfırdan hayat kurmak cok zor bn de hep özenirim keşke bir yerde dogup hep orda yetişseydim eskilerde oldugu gibi diye ama nasibimiz boyleymiş saglık olsun inşallah ilerde biz oyle yuvalar veririrz cocuklarımıza... kpssyi de evet dediğin gibi basarıcaz Allahın izniyle...
herkese kolay gelsin...
sevgiler...

kızlar soru sormuştum ama cevap veren olmadı

Bu gerçekten çok çok çok iyi bir fikir,çok teşekkür ederim bana yardımcı olduğun için,bu zihin haritası fikri çok hoşuma gitti,hemen deneyeceğim

Kızlar sayfaları okuyamıyorum su an hemen yazıp çıkayım.

Coğrafya için çok iyi bir kaynak buldum.
Data yayıncılığın Adan Zye coğrafya kitabı.
Zirve, yöntem ve daha bildiğimiz yayınların ortak işbirliği ile hazırlanmış.
12 tane de yazarı var.
Aldım inceledim çok iyi anlatılmış.
Bendeki tüm dersler olanda pek ayrıntıya girmemiş ama bunda baya detaylı ve akıcı.
Tavsiye ederim.
İyi geceler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…