2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Birde doktor bir sürü ilaç yazdı.
Böbrek enfeksiyonum, b12 ve demir eksikliğim çıktı.
40 şişe demir ilacı verdi. 5 tane hap bir tane de suda eriyen ilhitap söktürücü verdi.
Troidim çok çok az çıktı çok sevindim buna. Ama demir ilacı kilo aldırır dedi :KK43:
Kullanmak zorundayım cok halsiz oluyorum çünkü.
Ders çalışmadım hiç ne yalan diyim. Yarın kursta da sınavım var pöf.

40 şişe demir ilacı verdi. 5 tane hap bir tane de suda eriyen ilhitap söktürücü verdi.
Troidim çok çok az çıktı çok sevindim buna. Ama demir ilacı kilo aldırır dedi :KK43:

cnm bnm cooook coookk geçmiş olsun Rabbim en kısa surede şifanı versin inşallah...
tiroid fonksiyonlarının iyi olmasına sevindim ama sende sanırım ciddi oranda kansızlık cıkmış aman ilaçlarını ihmal etme cnm yaaa...
böbreklerin için önerebileceğim bol su içmen ve kendini sıcak tutman bu cabuk atlatmana yardımcı olur...
demir ilacı da eger yediklerine dikkat edip saglıklı beslenirsen cok fazla kilo yapmaz cunku bn de cok kullandım ve sunu gordum ki kilo almama neden bnm hayat tarzım tabii kortizonun da etkisi var ama yine de biz istedikten sonra onlar fazla etki etmiyor...
cnm dersleri de halledersin baya ilerdesin ztn olsun telafi edersin kısa surede saglık daha onemli, şakaya gelmez cok dikkat et kendine... tekrardan cok gecmiş olsun...
sevgiler...

lily86 teşekkür ederim canım... sevgi meleği çok geçmiş olsun...

ben lisanstan giricem.sanırım lisans daha zor...

Son düzenleme:
arkadaslar hatırlatmakta yarar görüyorum
hürriyet kpss seti veriyor
lise-önlisans seti 21 kupon
lisans seti 29 kupon

aramıza yeni katılmış veya bilmeyen tüm arkadaslara duyrulur...
Son katılım 30 ekim 2011 pazar

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun...karatay diyet konusuna bir baksana canım, diyet kelimesine bakma canan karatay "sağlık beslenme deseydim kimse ilgilenmezdi bu yüzden bu yöntemin adını diyet koydum" diyor, ekmek yerine kuruyemiş yeniliyor, bunlardan yer fıstığı zihni açıyor ve öğrenmeyi kolaylaştırıyor..bu yöntemi öğrendikten sonra ekmeği ve ara öğünleri bıraktım inan üzerimdeki halsizlik gitti, daha önce 2 saat arayla bir şey atıştırmasam elim ayağım titriyor sinirleniyor uyku basıyordu...

Son düzenleme:
sevgi_meleği çok geçmiş olsun arkadaşım o ilaçlardan kullanmıştı ona çok iyi gelmişti biraz kilo almıştı ama adalet bakanlığına memur olarak atandı kilo verdi koşturmaktan derdi hep infaz koruma memuru olmuştu.
yani bu demek oluyor ki sende memur olucaksın.
hepimizzzz memırrrrr olucazzz :KK55:

sevgi_meleği çok geçmiş olsun arkadaşım o ilaçlardan kullanmıştı ona çok iyi gelmişti biraz kilo almıştı ama adalet bakanlığına memur olarak atandı kilo verdi koşturmaktan derdi hep infaz koruma memuru olmuştu.
yani bu demek oluyor ki sende memur olucaksın.
hepimizzzz memırrrrr olucazzz :KK55:

Canım nerden nereye bağladın inşallah diyelim yine hep birlikte inşallah.

kızlar ben bi aptallık yaptım sormayın.
Cahilliğime denk geldi ya ilaçların hepsini birlikte aldım.
5 hap bide kan demir ilacının şişesini şuan midem bulanıyor başım dönüyor. yanaklarım al al oldu.
annemi dinlemedim içtim şimdi söylenip duruyor.

Son düzenleme:
kızlar selam uzunca süre girmedim okuyamadım sizi belki sayfada paylaşıldı ama dönüp bakamayacağım
vatandaşlık ders notları lazım bana sadece ders notu öyle uzun uzun anlatan kitap değil word formatında fln link bilen varsa paylaşırsa
çoook çook sevinirim.

öncelikle aramıza hoşgeldin asmunikal,
puanın cok iyiymiş aslında atanamadın mı? hala sansın var aslında eger ki girdiğin sınav 2010sa tabii...
mp3 olarak bnm de bilgisayara indirdiğim bir link var bu linkten indirebilirsin
KPSS Mp3 Seti | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir
iyi çalışmalar...

canım sıanvda anca 75 yaptım:KK43:
bilgi eksikliğim yok çok şükür bidaha başladım işte dn çalışmaya:S

linler içinde tşkler

bn hala bu zihinseli almadım.

bende kitap olarak ihtiyac ve yargıyı tavsiye ederim.2010 kpss zedeyim:KK43:

canım sıanvda anca 75 yaptım:KK43:
bilgi eksikliğim yok çok şükür bidaha başladım işte dn çalışmaya:S

hmm 75 yetmiyor cnm maalesef bn de 2006 ve 2008de girmiştim ortaogretim mezunu olarak çalışmadan 7 ve 75 aldım tercih bile yapmadım 85 ustu ancak bir ihtimalle atanabiliyor....ama bnm konu eksiğim cok...

Son düzenleme:
kızlar ben bi aptallık yaptım sormayın.
Cahilliğime denk geldi ya ilaçların hepsini birlikte aldım.
5 hap bide kan demir ilacının şişesini şuan midem bulanıyor başım dönüyor. yanaklarım al al oldu.
annemi dinlemedim içtim şimdi söylenip duruyor.

cnm aslında bn de ilaçlarımı hep birlikte alırım 5-6 tane hepsi bir arada ama bn yıllardır içiyorum ilk defa içtiğin için dokunmus olabilir hem doktor belli vakitler verdi mi? verdiyse dokunabilir....
kimi ac karnına kimi tok karnına alınıyor.... ama bir kerelikten pek bişey olmaz sanırım kendince saat belirle her ilaç için ve o saatlerde iç yani ilaçlarını duzenli ve belli saatlerde içersen daha iyi etki eder aklında bulunsun...
çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine...
sevgiler...

slm kızlar:) sevgi meleği geçmiş olsun canım lily sen nasılsın kuzum? bende hürriyetin kpss seti için kupon biriktiriyorum.

bugünde katılabilirsiniz arkadaşlar 8 şans!!!

selam kızlar bende kpss ye çalısıyorum matematik için zorlanıyorum özel ders dusunuyorum.Herhangi birşey duydugunuzda burdan paylasırsanız sevınırım..

slm kızlar:) sevgi meleği geçmiş olsun canım lily sen nasılsın kuzum? bende hürriyetin kpss seti için kupon biriktiriyorum.

bugünde katılabilirsiniz arkadaşlar 8 şans!!!

iyiyim tatlım cok sukur
bu aralar bilgisayarım ev halkı tarafından biraz fazla işgal altında oldugundan :44: pek konu videosu izleyemiyorum ama facebooktan soru çözümlerine katılıyorum ve şunu farkettim hiç bilgim yok zannediyordum yine de bişeyler biliyormuşum ona sevindim. Bir de cok guzel ya arada geyik muhabbeti de dönüyor kafa dağıtıyorsun acayip komedi anlayacagınız, tavsiye ederim bol soru çözümü oluyor - online kpss diye yazarsanız çıkıyor...
bu arada sen nasılsın dirmitcim nasıl gidiyor çalışmalar?

selam kızlar bende kpss ye çalısıyorum matematik için zorlanıyorum özel ders dusunuyorum.Herhangi birşey duydugunuzda burdan paylasırsanız sevınırım..

birde kızlar internette ders anlatan siteler varmı ????????????????????

selam cindy16 aramıza hoşgeldin
özel ders konusuna sen karar verirsin tabii ama bnm de konu eksiğim cok ve ben sıfırsan hiç bilmiyormuş gibi konuları videodan izliyorum, not alıyorum, konuyla ilgili soru çözüyorum.

ders anlatan siteler tabii ki de var, bu topiğin 98.sayfasında bu topikte o ana kadar eklenmiş butun siteler mevcut. seç-beğen-al yani...

bn kpssdershanesi diye bir siteden izliyorum matematik videolarını, googledan bulabilirsin
tekrardan hoşgeldin, bu sureçte sana da başarılar
sevgiler...

iyiyim tatlım cok sukur
bu aralar bilgisayarım ev halkı tarafından biraz fazla işgal altında oldugundan :44: pek konu videosu izleyemiyorum ama facebooktan soru çözümlerine katılıyorum ve şunu farkettim hiç bilgim yok zannediyordum yine de bişeyler biliyormuşum ona sevindim. Bir de cok guzel ya arada geyik muhabbeti de dönüyor kafa dağıtıyorsun acayip komedi anlayacagınız, tavsiye ederim bol soru çözümü oluyor - online kpss diye yazarsanız çıkıyor...
bu arada sen nasılsın dirmitcim nasıl gidiyor çalışmalar?

iyi kuzum çalışmalar yavaş yavaş işte ihtiyacın tarih videsunu izlicem, bugün başka bişey de yapamam:KK43: face online kpss bakıcam canım zamanım olursa evt hiç bişey bilmiyormuşum gibi geliyor ama yaptıkça bildiğinin farkına varıyorsun:)

X