2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Dün akşam cemiyetler ve kongreleri bitirdim.
Bugün üniteyi tamalıcam inş.
Sizler neler yaptınız kızlar?

Ben daha coğrafyadan çalıştığım 1 konuyla kaldım :KK43: Annem çağırıyor oturmaya gitcem, ev işi de var dünya kadar yığıldı... Neyse olcak İnşallah... :44:

cornellanın verdiği linkteki bir arkadaş.
sunummat diye bir şeyden çalıştığını söylemiş matematiğe
bugün baktım araştırdım gerçekten çok güzelmiş.
matematiğe geçtiğim zaman mutlaka yararlanırım.
arkadaş bu slaytlarla 0 matematiğini 15 nete çıkarmış.

benim matematiğim sıfır.eve gidince indirebilirsem süper olur benim için :KK34: teşekkürler:KK16:

Acaba ben 15 matematigimi kaca cikarabilicem calisarak bu yil :KK43: motivasyonum kayboldu hic acip bakmiyorum derse son gunlerde ama bugun gunluk ev islerimi tamamlayinca ve oglumuda ikindin uykusuna yatirinca (yaz gelip yonca bitip inekler o yoncalari yiyip sut yapinca gibi oldu :KK70:) titreyip kendime gelicem ve oturup 100 mat sorusu cozucem cozmezsem gelip burda itirafci olurum :)

bir ünite daha bitirdim kızlar.
tam 450 soru çözdüm tarihte geldiğim yere kadar.
şimdi bi 100 soru daha çözüp diğer üniteye geçicem.
sizler ne durumdasınız?

bu arada ismek kursum hafta sonları olacak sabak 9 öğle 12ye kadar.
bu iyi oldu. hafta içi bana kaldı.

sizler ne durumdasınız?

canım bu aralar ben çalışamıyorum ama aklım derse hep izindeyiz 10gün tatilımız var bakalım ınsallah dondugumde benım ıcın buyuk bır kayıp olucak ama

sizler ne durumdasınız?

çok iyi canım güzel ilerliysun netler nasıl tarihte iyi heralde 450 soru çözdüğüne göre çözdükce çözesin gelmiş

kızlar hepinize günaydın :) bu sabah uyuyamadım kahvaltımı yaptım veeee coğrafya çalışacağım. inşallah kıızmda uyanmazda 1-2 saat çalışabilirim. hadi ben ders çalışmaya gidiyorum Allah hepimize zihin açıklığı ve çalışma azmi versin inşallah.

kızlar kitaçseç ten kitap sipariş vermek istiyorum alan arkadaşlar kargo ücreti ne kadar verdiniz yazar mısınız. kitaplar ucuz evet ama kargo ne kadar :) bir de konu anlatımlı ihtiyaç dısında hangilerini önerirsiniz acil yardım rica edrimmmmm:)

kızlar kitaçseç ten kitap sipariş vermek istiyorum alan arkadaşlar kargo ücreti ne kadar verdiniz yazar mısınız. kitaplar ucuz evet ama kargo ne kadar :) bir de konu anlatımlı ihtiyaç dısında hangilerini önerirsiniz acil yardım rica edrimmmmm:)

ben 75 tl üstü olduğu için kargo ödemedim.
ama kargo türkiyenin her yerine 5 TL

çok iyi canım güzel ilerliysun netler nasıl tarihte iyi heralde 450 soru çözdüğüne göre çözdükce çözesin gelmiş

bir kaç yanlış çıkıyo tabi.
ama o dikkat dağınıklığım var ordan kaçırdığım sorular oluyor genelde.
450 soruda 10 ancak vardır canım.
konulara hakim olmadan teste geçmemek faydalı oluyor.
yatmadan öncede 130 soru çözdüm.
bugün diğer üniteye geçicem inş

Hummalı bir çalışma almış başını yürüyor, ne mutlu sizlere. Kader ortağınız olarak bende yazdıklarınızı görünce kayıtsız kalamadım. Umudunu kaybetmemiş, azimli insanların varlığını görmek motive edici. Ben 2001 İşletme mezunuyum. Özel sektörden çok soğudum. Şu an SMMM stajı yapıyorum ama bırakıyorum, gördümki bu da pek bana göre değil, çevre işi. Torpil kategorisinde hiçbir yakinimmm yokkk:) Ev hanımı olarak körelmekten kurtulmam şart. Yanlış anlamasın bazı arkadaşlarım, ev hanımlığını çok severek yapan hanımlarda var aramızda elbet, amacım kimseyi rencide etmek değil, ama bir gerçek varki ev; insanın potansiyelini çok sinsi bir şekilde köreltiyor:KK43: Çalışmak istiyorum ama iş-özel hayat dengesini kurarak. Bu da benim memur olmayı isteme nedenim:) Ben de umutlarım için buradayım. Allah hepimize muvaffakiyetler nasip etsin inşallah.

Son düzenleme:
Hanımlar,
Dershaneye gidenleriniz veya başlayacak olanlarınız varsa, hangisini tavsiye ederler? Ben Beylikdüzünde oturuyorum, ulaşım nedeniyle sıkıntılı bir nokta:) Önerilerinizi bekliyorum. Dershane bir araç nihayetinde ve SMMM STAJ BAŞLAMA SINAVINA hazırlanırkenede gördümki olay insanın kendisinde bitiyor. Sizin çalışmanız ve azminizle ilgili, samimi söylüyorum.

Bir de dergi aboneliği tavsiye edermisiniz, mesela yediiklim?

Önerilerinizi bekliyorum heyecanla,

Bu arada aramızda bebek bekleyenler var, hakikaten bu konuda çok cesur buluyorum arkadaşlarımı, ben daha korkudan o işe hiç bulaşmadım, inşallah sınavda iyi bir puan alırsam diye şartlıyorum kendimi. Ama şu var ki şu an bebek sahibi olmak içinde nasıl istekliyim bir bilseniz. Hayırlısı inşallah. Cesur arkadaşlarımı gönülden kutluyorum.

Son düzenleme:
cnm hangi yayınları aldın ya ben çok kararsızım konu anlatımlı data mı yediiklim mi ne dersin

tatlım ben 18 kitaba yakın aldım.
konu anlatımım yargı ve data.
ama yargıyı pek beğenmedim tarihte.
datanın anlatımı gibi başka bir yayında görmedim ben kendi adıma.
herkesin beğendiği yayınlar çok farklı.
kime hangi anlatım hitap eder bilemiyorsun.
ama ben datadan çalışıyorum, çok memnun kaldım.
datadan konumu çalışıyorum sonra yargı, ihtiya., pegem ve bikaç yayının testlerini birlikte çözüyorum. görmediğim bir ayrıntı bile kalmıyor açıkcası.
yani aa data bunu almamıs demedim suana kadar.
sen bilirsin karar senin. yediiklimin soru bankasını elimdekiler bitince almayı düşünüyorum.
bilgi aynı bilgi sonuçta her yayın baştan yazmıyor tarihi, matematiği.

data konu
yargı konu
bir arkadasımın güvenderin anlatım kitabını yollamıştı ben almadım. ( ordan ve videolardan tekrar yapıyorum)
yargı ve ihtiyaçın soru bank.
pegem, yargı, ihtyaçın yaprak testleri
bikaç test daha var 5000 soruluk olanlardan.

bunları aldım ben.
çok memnunum yayınlardan.

cnm hangi yayınları aldın ya ben çok kararsızım konu anlatımlı data mı yediiklim mi ne dersin

canım ben dediğin siteden data konu anlatımını aldım memnunum. yediiklimide öneriyorlar ikiside güzel yayın bu arada 5 tl kargo, 5 tl de kapıda ödeme parası alıyorlar .

Ben ihtiyaçın konu anlatımlı modüler setinden çalışıyorum bir de ayrıca datanın tarih ve matematik konu anlatımlı kitaplarını alıcam ondan sonra piyasadaki çoğu yanının soru bankasını almayı düşünüyorum.

X