2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

şu veletlerim biraz erken uyusada çalışsam..yaa bu arada szie söyleyip duruyordum ya şubatta annem gelecek çocuklara bakacak bende çalışacağım diye.o iş yalan oldu galiba.babamın 5 tane kalp damarı tıkalı çıktı by pass lazımmış.annem onu yalnız bırakamaz artık.babamda gelip aylarca burda kalmayı istemez gibi geliyor..kendi başıma hedeflediğim 95 i alması sıkar biraz..hoş annem gelsede sıkacaktı şimdi hayal oldu moralim çooooook bozuk bugün.

ay canım çok geçmiş olsun babana. Allah acil şifalar versin. senin için çok zor olacak tatlım hem aklın babanda kalacak hemde 2 ufaklıkla başetmeye çalışacaksın. Allah kolaylık versin. bende bakıcı arıyordum ya istediğim gibi birini bulamadım. galiba kayınvalidemler gelecek kızıma bakmaya. ay inşallah gelirlerde ders çalışabilirim , bu ayın 17sinde dersane başlayacak düzene oturtmam lazım.
canım moralini bozma bende yakında senin gibi 2 çocuklu olacağım çok kolay değil ama biz başaracağız önemli olan birbirimize destek olarak çalışabilmek. umudumuzu kaybetmeyelim.

gecmıs olsun cnım moralını bozma..

ben de bebek hazırlıgı ıdı ev temızlıgı ıdı kac gundur bakamadım bıle ..

bugun de ölü gıbıyım nasıl olucak bılmıyorum ya ınsallah bebegım akıllı uslu dururda calısırım o varken ..yoksa cok zor benım işim..

canım senin doğum nezamandı? hazırlıklar güzel ama biraz yorucudur. Allah tamamına erdirsin. canım bende 2. kızıma hamileyim Allah kısmet ederse ocak sonu şubat başı gibi doğum var. bu topictede maşallah hamişler, çocuklular toplanmış :)) Allah hepimize çalışma azmi versin (amin)

sevgi nehri ihtiyacın uzaktan eğitim videolarını verdiğni linkten baktım. tarihi yükledim ama coğrafyayı bulamadım başka bir link varmı? kızlar sizlerinde bildiği linkler varsa yazarmısınız lütfen

arkadaşlar kpss'na çalışmak için çok mu geç kaldım?
Nerden başlayacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum deneyimli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

canım senin doğum nezamandı? hazırlıklar güzel ama biraz yorucudur. Allah tamamına erdirsin. canım bende 2. kızıma hamileyim Allah kısmet ederse ocak sonu şubat başı gibi doğum var. bu topictede maşallah hamişler, çocuklular toplanmış :)) Allah hepimize çalışma azmi versin (amin)

kasım sonu canım benım dogumum..

bakalım kasım ayı benım ıcın bastan sona yok olucak bayramdı dogumdu derken ne olucak bılmıyorum bahane etmek ıstemıyorum ama bılmıyorum

Merhaba kızlar bende size katılabilir miyim ? Ben genel kültürden çok zayıfım herşeyi yanlış yapıyorum. Bikaç vatandaşlık konusu çalıştım ama aklımda kalmadı fazla. Bu zihin haritası çıkartma olayı çok kafama yattı. Bende aklımda kalmadığı için özet çıkartayım diyordum. Ama böylesi daha iyi olur İnşallah.

Data yayınlarından çalışıyorum ben şimdilik. Gk için en iyi onu diyorlar. Ama ihtiyaç, yediiklim vs. kitapları da almak istiyorum... İnşallah hedefimize ulaşırız ...

Pazartesi düzenli ders çalışmaya başlicam. Hafta sonu kocişim evde olduğu için gezmelerden ders çalışamıyorum. Amaaa hafta içi çalışıcam İnşallah. Zaten onunda ders çalışması lazım beraber çalışırız artık. :KK19:

hoşgeldin canım

selam kızlaar:KK31:
ben de çalışıyorum, her dersten ilk konuları temizlemeye çalışıyorum, anayasaya bakmadım ama daha.
data yayıncılığın tarih konu anlatımını aldım, daha ayrıntılı güzel, ona bakacağım bugün

bir de ya şu kadro olarak 4001 ne demek oluyor onu anlamadım ben?? :26::26:

4001 herhangi bir lisans programından mezun olmak anlamına geliyor.

merhaba canım gk gy ihtiyaç yayınlarını öneriyorum.
teşekkürler

kk da kitap önerileri topiği var orayı baya okudum.ihtiyaç yayınlarının anlatımını begeniyorlar.yediikliminde sorularını.geçen yıl kpss de baya soru tutturmus..

teşekkürler

şu veletlerim biraz erken uyusada çalışsam..yaa bu arada szie söyleyip duruyordum ya şubatta annem gelecek çocuklara bakacak bende çalışacağım diye.o iş yalan oldu galiba.babamın 5 tane kalp damarı tıkalı çıktı by pass lazımmış.annem onu yalnız bırakamaz artık.babamda gelip aylarca burda kalmayı istemez gibi geliyor..kendi başıma hedeflediğim 95 i alması sıkar biraz..hoş annem gelsede sıkacaktı şimdi hayal oldu moralim çooooook bozuk bugün.

çok geçmiş olsun. allah kolaylıklar versin:)

gecmıs olsun cnım moralını bozma..

ben de bebek hazırlıgı ıdı ev temızlıgı ıdı kac gundur bakamadım bıle ..

bugun de ölü gıbıyım nasıl olucak bılmıyorum ya ınsallah bebegım akıllı uslu dururda calısırım o varken ..yoksa cok zor benım işim..

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. herşey yolunda gider şimdi sen ve bebeğin daha önemlisin çalışırsın takma kafana hiç birşeyi zamana birak

kızlar bana yardım edin ... şu hafta sonlarını hiç sevmiyorum, hiç ders çalışamıyorum mutlaka herhafta bişey çıkıyor ve dışarı çıkıyoruz eve geç gelincede dersten soğuyorum. bugünde bu saate kadar çalışamadım sağolsun kızımda izin vermedi ayrıca ev işi yemek derken bir türlü başlayamadım derse. bu böyle olmaz hafta içi 4-5 gün çalışma bir düzende devam ettirmeye çalışıyorum sonra düzen bozulunca eski düzeni oturtamıyorum. ayın 17 sinde kursum başlayacak ozamana kadar bayağı bir çalışayım diyorum ama kopuk kopuk oluyor. önerilerinize ihtiyacım var, lütfen fikirlerinizi uyguladığınız yöntemleri bana yazın. motivasyona ihtiyacım var canlarım.

ay canım çok geçmiş olsun babana. Allah acil şifalar versin. senin için çok zor olacak tatlım hem aklın babanda kalacak hemde 2 ufaklıkla başetmeye çalışacaksın. Allah kolaylık versin. bende bakıcı arıyordum ya istediğim gibi birini bulamadım. galiba kayınvalidemler gelecek kızıma bakmaya. ay inşallah gelirlerde ders çalışabilirim , bu ayın 17sinde dersane başlayacak düzene oturtmam lazım.
canım moralini bozma bende yakında senin gibi 2 çocuklu olacağım çok kolay değil ama biz başaracağız önemli olan birbirimize destek olarak çalışabilmek. umudumuzu kaybetmeyelim.

bende bir ara kayınvalidemi çağırmayı düşünüyorum.annem babamla gelebilir anca,sınava yakın zamana çağırayım ki çok kalmaktan sıkılmasın babam.kayınvalidemi çağırabilirim o yüzden.

habertürk ihtiyaç kampanyası !!
kızlar ben kupon biriktirmeye başladığımda kayıt için sms yoluyla oluyor die okumuştum gazetede ve sadece sms atarak kayıt oldum onay mesajı da geldi.bugün kardeşime gazete aldırdığım yerde adam sözleşme kayıt fln cart curt bişiler söylemiş.ben ztn smsı gondrirken alacagım şubeyıde eklemıstım msja, şu konuda benı bı aydınlatsanız illa ki şubeye gtmek mı gerekıo

Arkadaşlar data yayınlarının tarih ve coğrafya konu anlatımlı kitaplarına baktım, almayı düşünüyorum fakat 2 ayrı kitap varmış

2012 KPSS Tarih Konu Anlatım Data Yayınları ile 2012 KPSS Kral Kızı Tarih Konu Anlatım Data Yayınları ve

2012 KPSS Coğrafya Konu Anlatım Data Yayınları ile 2012 KPSS Kral Kızı Coğrafya Konu Anlatım Data Yayınları.

Ben sadece kral kızı serisini gördüm diğeri kitapevine gelmemişti.

Acaba bu 2 farklı yayını kullanan yada inceleyen varmı? içerik olarak farkı ne acaba yardımcı olursanız sevinirim.

habertürk ihtiyaç kampanyası !!
kızlar ben kupon biriktirmeye başladığımda kayıt için sms yoluyla oluyor die okumuştum gazetede ve sadece sms atarak kayıt oldum onay mesajı da geldi.bugün kardeşime gazete aldırdığım yerde adam sözleşme kayıt fln cart curt bişiler söylemiş.ben ztn smsı gondrirken alacagım şubeyıde eklemıstım msja, şu konuda benı bı aydınlatsanız illa ki şubeye gtmek mı gerekıo

canım sen sms ile kayıt yapmışsın yeterli bu. ayrıca şubeye gitmeye gerek yok.

Kızlar günaydın, nasılsınız?
Ben çok kötüyüm hafta sonu kafamı kaldıramadım.
Midemi üşütmüşüm, hava değişikliği herhalde.
Bir gram ders yapamadım. :85:
Bugünde pek iyi olduğum söylenemez.

Sizler ne yaptınız? Nasıl gidiyor çalışmalar?

Kızlar günaydın, nasılsınız?
Ben çok kötüyüm hafta sonu kafamı kaldıramadım.
Midemi üşütmüşüm, hava değişikliği herhalde.
Bir gram ders yapamadım. :85:
Bugünde pek iyi olduğum söylenemez.

Sizler ne yaptınız? Nasıl gidiyor çalışmalar?

günaydın canım, çok geçmiş olsun.umarım çabucak iyileşirsin.biraz dinlen sonra hızlı bir başlangıç yaparsın derslere. bende topiğe yazmıştım araya hafta sonu girince dersten kopuyorum diye , bu hafta sonuda yine aynısı oldu çalışamadım ama dün akşam biraz matematik çalıştım.

X