2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar nerelerdesiniz :)

ben deneme çözdüm az önce. türkçeden rekor sayıda yanlış çıkardım . 10 yanlış birde boş:KK14:

vatandaşlıktan yargı ve idare hukunu tekrar edicem bugün.sonra günlük sorularımı çözerim.

iyi çalışmalar herkese

Hangi deneme canım o?

Bende kesir prob. tekrar ettim şimdide yaş prob. tekrar edicem.
Soru çözücem.
Türkçe çalışıcam. Pefff:KK1:
Gidiyimde biraz kendime bakıyım iyice derslerden mağara insanına döndüm :KK1::KK58:

bende panik başladı ne yapsam hangi dersleri çalışsam ,eksik konuları mı tamamlasam yoksa bol soru ve denemelerle mi halletsem
bilemedim zaman azaldı bugun yarın derken daha deneme çözmeye hiç başlamadım :KK43:(

Eksik konularını tamamla ve soru çöz. Sabah ve akşam birer deneme çözersen gün içinde yapmak istediklerini yapabilirsin. ( ders olarak )

kızlar ihtiyacın deneme ve ı love memurluk denemelerini bitirmeme az kaldı başka deneme tavsiyesi olan var mı ? yeni denemeler alayımda sınava kadar onlarıda çözeyim malum sona yaklaştıkça deneme çözmek faydalı oluyor tavsiyelerinizi bekliyorum

kızlar ihtiyacın deneme ve ı love memurluk denemelerini bitirmeme az kaldı başka deneme tavsiyesi olan var mı ? yeni denemeler alayımda sınava kadar onlarıda çözeyim malum sona yaklaştıkça deneme çözmek faydalı oluyor tavsiyelerinizi bekliyorum

Kesinlikle fem...
Tek geçerim çözdüğüm denemelerin içinde en işe yarar olanıydı.
Bir setini daha çözmek istiyorum sınava kadar.
Uzman gereksiz kasmış diyorlar ama tam bilemedim.
Yargı olabilir.
Yediiklimi hiç sevmedim.
ı love memurluk bende de var oda çok harika.
teorem, x yayıncılık bunlarda var. idare ederler.
Güvender de femde mutlaka almalısın :KK34:

denemeler önlisans-ortaöğretim olarak ayrı değil dimi aynı düzeyde ele alınmış
birtek fem in farklı önlisans denemesi yazıyor diğerlerinde önlisans-ortaöğretim
yazıyor.Bence ayrı denemler olması lazım düzeyler aynı değil

Birde FEM denemesi dvd çözümlü olanları mı diyorsunuz??? benim gördüğüm
7 li deneme , 5fasikül deneme hangisini diyorsunuz ona göre alayım
kitapsec.ten baktım fem 5 li dvd çözümlü stoklarda yokmuş:KK43:

Kesinlikle fem...
Tek geçerim çözdüğüm denemelerin içinde en işe yarar olanıydı.
Bir setini daha çözmek istiyorum sınava kadar.
Uzman gereksiz kasmış diyorlar ama tam bilemedim.
Yargı olabilir.
Yediiklimi hiç sevmedim.
ı love memurluk bende de var oda çok harika.
teorem, x yayıncılık bunlarda var. idare ederler.
Güvender de femde mutlaka almalısın :KK34:

çok saol bende kitapseçten alacağım ama bir çoğu stokta yok bende yedi iklim almayı düşünüyordum iyi ki sormuşum senin tavsiyenle ihtiyacın setini almıştım hakketen çok işime yaradı :KK71::KK71: Allah razı olsun gönlüne göre versin inşallah ben güvenderin genel kültür yaprak testlerini çözmüştüm çok güzeldi baya bir şey öğrenmiştim yani geç kalmadan femin dvdlisini ve güvender alayım o zaman günde iki deneme çözyorum sınava kadar ancak biter herhalde tavsiyen için gerçekten çok teşekkür ederim

sıfır matematikle bu yola çıktım ama kafa basmıyo A grubundan gircem nası yapcam bilmiyorum :KK14: ales'e de girmeyi düşündüğümden mecbur öğrenmem gerek şu matematiği... en basitinden sorularda bile takılıorum bi soruda size danışcaktım kızlar..umarım bu basit soruyu mu sordun demezsiniz :KK17:

(a+b+c) + (a+b-c) - ( a-b-c) - (a+b-c) =?

sıfır matematikle bu yola çıktım ama kafa basmıyo A grubundan gircem nası yapcam bilmiyorum :KK14: ales'e de girmeyi düşündüğümden mecbur öğrenmem gerek şu matematiği... en basitinden sorularda bile takılıorum bi soruda size danışcaktım kızlar..umarım bu basit soruyu mu sordun demezsiniz :KK17:

Canım bu soruları değer vererek çözmelisin.
a=1
b=2
c=3 veriyorum. Sırlama hangisi yazmamışsın.

(1+2+3) + ( 1+2-3) - ( 1-2-3) - ( 1+2-3)
=6 + 0-(-4)- 0
=10

Bu şekilde çözebilirsin.

ben de sevgi meleği arkadaşım gibi sayı veriyorum
ya da
a+b+c+a+b-c-a+b+c-a-b+c parantezleri aç
ve topla çıkar
2a-2a+3b-b+3c-c=2b+2c olur

Evet adilemir arkadaşımızın ki gibi de çözülüyor. Ama soruyu direk yazdığı ve şık da olmadığı için değer vererek çözdüm.

Bu gece rüyamda sınava girmişim derslerin yerini karıştırmışım yanlış işaretleme yapmışım :KK53:
Ben sıyırmadan sınav bitse iyi olacak :KK25:

Bu gece rüyamda sınava girmişim derslerin yerini karıştırmışım yanlış işaretleme yapmışım :KK53:
Ben sıyırmadan sınav bitse iyi olacak :KK25:

bende görüyordum hep o tarz rüyalar :KK1: :KK1: sınava giremiyorm yanlış yere gidiyorum ya da sınav olduğunu unutuyorum sınav bittikten bir kaç gün sonra hatırlıyorum rüyamda panik oluyorum kendime kızıp üzülüyorum falan saçma sapan kpss rüyalarıydı eheheh :))

bende görüyordum hep o tarz rüyalar :KK1: :KK1: sınava giremiyorm yanlış yere gidiyorum ya da sınav olduğunu unutuyorum sınav bittikten bir kaç gün sonra hatırlıyorum rüyamda panik oluyorum kendime kızıp üzülüyorum falan saçma sapan kpss rüyalarıydı eheheh :))

Abime anlatıyorum kpsscilerin ortak kabusudur o diyor ama cidden sıkılmaya başladım bu rüyalardan

Bizim topiğe kimse gelmez oldu herkes çalışıyor mu?:KK1:

ben de korkmaya başladım iyice
stresi yenmenin bir yolu var mi acaba

ben de bu tür rüyalar görüyorum malesef
daha çok soru çözüyorum ben rüyalarımda
şıklar arasında kalıyorum falan

:KK53:

X