2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

cnm peki geçen sene önlisansla lise soruları aynı deilmiydi?

bu sene o zaman farklı olucak?

Hayır tatlım aynı değildi. Hiç aynı olmadı.
İki oturum şeklindeydi çünkü sınavlar. Orta öğretim sabah biz öğleden sonraydık.
Ama normaldede aynı olamaz seviye farkımız var. Onların soruları bize göre daha kolay.

Hayır tatlım aynı değildi. Hiç aynı olmadı.
İki oturum şeklindeydi çünkü sınavlar. Orta öğretim sabah biz öğleden sonraydık.
Ama normaldede aynı olamaz seviye farkımız var. Onların soruları bize göre daha kolay.

evet cnm saol ösymnin sitesinden de baktım sorular farklı ve lise daha kolay...
hayırlısı inşş..

Günlükgüneşlik nete girmiyordum.ama ders çalıştığımdan filan değil..
Ama Allah ın izniyle bi manevra yapıp başladım tekrar..

çalıştığına sevindim bundan sonra bolca çalışalım canım konu çalışmak çok önemli bunu anladım konuyu bilmeyince zaten testte yapamıyor insan. anayasa tarih öğreten soru bankaları var çözümlü onları bitircem Allahın izniyle. bir telaş bir panik halindeyim bugün. bundan kurtulmam lazım. ben de derslerin hepsini tekrar edip test çözüp bir eylülden itibaren deneme sınavları yapacağım. 25 deneme sınavım var dersanede de yaparız zaten sınavdan önce yine görüşürüz beni de mutlaka dualarına katmanı istiyorum. inşallah hepimiz içinde hayırlı olur görüşürüz canım Allaha emanet ol.

çalıştığına sevindim bundan sonra bolca çalışalım canım konu çalışmak çok önemli bunu anladım konuyu bilmeyince zaten testte yapamıyor insan. anayasa tarih öğreten soru bankaları var çözümlü onları bitircem Allahın izniyle. bir telaş bir panik halindeyim bugün. ben de derslerin hepsini tekrar edip test çözüp bir eylülden itibaren deneme sınavları yapacağım. 25 deneme sınavım var dersanede de yaparız zaten sınavdan önce yine görüşürüz beni de mutlaka dualarına katmanı istiyorum. inşallah hepimiz içinde hayırlı olur görüşürüz canım Allaha emanet ol.

Allah razı olsun cnm.Bugün 89 alan bi akrabamın çalışma taktiklerini aldım o da diyorki son bi ay kala konuları halletmiş denemelere yönelmiş ol diyo..
Herkes kapasite farkıyla ilgili herkes nasıl öğrenmekten verim alıyorsa doğru olan da o.
Konuyu öğreniceksin ama pratikte yapamazsan olmaz.Test çözmek gerek oyüzden.
Görüşürüz cnm inşallah.
Dualarımda olcaksın inşallah.Sende Allah a emanet ol..

kızlar sorum olacak
a+b+c+d = 0 old.göre
(b+c/a+d) + (a+d/b+c) - (b+d/a+c) + (a+b/ c+d) = ?

Geçmiş bayramımız mübarek olsun kızlar..
Allah yenisine erdirsin inşallah
Nerelerdesiniz

Merhaba kızlar,
Sanırım hepiniz kampa girdiniz. Ben bayramda çalışamadım.
Allahın izniyle bugün başladım tam olarak kamp işlemine :KK1:
Arada girip bakarım ama pc açmayacağım.
Kendime 10 günlük plan yaptım ilk önce onu uygulayacağım.
Bu 10 gün içinde 5binlik bankam, modüler setim ve matematiğim bitecek.
Günde de 1/2 deneme...
Bakalım kalan 20 günde de bol bol konu tekrarı ve deneme çözümü yapacağım.
Kendinize iyi bakın, keyifli çalışmalar kızlar..

Bir ara vereyim size bakayım dedim yoksunuz yine :KK1:
Planlarımın yarısı bitti. Şimdi biraz ara vericem diğer ikisi kaldı. Neyse onlar çok uzun değil Allahtan.
Şuana kadar 6 saat çalışmış bulunmaktayım:KK31:

selam kızlar , ne alemdesiniz ?

ben çalışıyorum hala ama 75-80 net arasında takılı kaldım bi kere 83 net yaptım.
tarihi unutmuşum yeniden nasıl toparlarım bilemiyorum.
çok az zaman kaldı , düşündükçe panik oluyorum neye nasıl çalışacağımı bilemiyorum.
kalan zaman nasıl değerlendirilmeli sizce ve ben tarihi bu kadar az zaman kalmışken nasıl toparlayabilirim?
fikir verin lütfen ...

ben çalışıyorum hala ama 75-80 net arasında takılı kaldım bi kere 83 net yaptım.
çok az zaman kaldı , düşündükçe panik oluyorum neye nasıl çalışacağımı bilemiyorum.
kalan zaman nasıl değerlendirilmeli sizce ve ben tarihi bu kadar az zaman kalmışken nasıl toparlayabilirim?
fikir verin lütfen ...

panik olma, özet kitaplardan tekrar çalış bi bakmışsın hepsini hatırlıyorsun sana x yayıncılığın kitaplarını öneririm bir günde sözellerin birini halledersin sabahtan akşama. Bir günde tarih bir günde anayasa bir günde coğrfya çalış bir de deneme çöz o birer günlerde bak netlerin nasıl artıyor. Matematikten sorunun varsa ona her gün vakit ayırmanı tavsiye ederim. Ya da bir günde tüm derslere de bakabilirsin sırası ile tarihten bir konu anayasadan bir konu sonra coğrafyadan bir konu çalışıp başa dönüp tarihten 2. konuyu çalışıp bu şekilde döngüler oluşturarak bir günde tüm derslere bakabilirsin. Ben de son bir ay panik olmuştum sanki hiç bir şey bilmiyorum tarihi tamamen unutmuşum gibi hissediyordum anayasadan idare konusunu da tam bilmiyordum aşırı paniktim. Ama bir yerlerden başlayıp çalışmak gerekiyor işte. Panik olduğum için sabah uyanır uyanmaz yatakta plan yapıyordum bugün şu kitaptan şuralara çalışcam diye hatta daha kahvaltı etmeden bir deneme çözüyordum aç karnına sonra hızlı bir kahvaltı arkasından konu okuyup soru çözüyordum.

Sevgi meleği senin azmini bende çok beğeniyorum :KK66: Bende senin gibi plan yapıp plana uyuyordum. Plan yapınca gerçekten insanın stresi azalıyor daha rahat verimli çalışıyor :KK66: herkese iyi çalışmalar

Merhaba kızlar,
Sanırım hepiniz kampa girdiniz. Ben bayramda çalışamadım.
Allahın izniyle bugün başladım tam olarak kamp işlemine :KK1:
Arada girip bakarım ama pc açmayacağım.
Kendime 10 günlük plan yaptım ilk önce onu uygulayacağım.
Bu 10 gün içinde 5binlik bankam, modüler setim ve matematiğim bitecek.
Günde de 1/2 deneme...
Bakalım kalan 20 günde de bol bol konu tekrarı ve deneme çözümü yapacağım.
Kendinize iyi bakın, keyifli çalışmalar kızlar..

süpersin tebrik ediyorum ama bizlere yaz yinede boş bırakma buraları
sen yazınca banada çalışma isteği geliyor:)

cnm azmin harika . . .
:KK55::KK55::KK55::KK55:

Teşekkür ederim Sabuncum.

fikir verin lütfen ...

Panik yaparsan baştan kaybedersin onu söyleyeyim. Şahsen bende hiç bir şey bilmiyormuş gibi hissediyorum. Bu acaba ne olacak düşüncesinden kaynaklıyor :)
Tekrar özetlerinden yada kendi yaptığın özetlerinden çalış ilk önce.
Her gün bir ders, yada 2/3 güne bir ders veya hepsinden birer ikişer konu şeklinde tekrarlarını yapmalısın.

panik olma, özet kitaplardan tekrar çalış bi bakmışsın hepsini hatırlıyorsun sana x yayıncılığın kitaplarını öneririm bir günde sözellerin birini halledersin sabahtan akşama. Bir günde tarih bir günde anayasa bir günde coğrfya çalış bir de deneme çöz o birer günlerde bak netlerin nasıl artıyor. Matematikten sorunun varsa ona her gün vakit ayırmanı tavsiye ederim. Ya da bir günde tüm derslere de bakabilirsin sırası ile tarihten bir konu anayasadan bir konu sonra coğrafyadan bir konu çalışıp başa dönüp tarihten 2. konuyu çalışıp bu şekilde döngüler oluşturarak bir günde tüm derslere bakabilirsin. Ben de son bir ay panik olmuştum sanki hiç bir şey bilmiyorum tarihi tamamen unutmuşum gibi hissediyordum anayasadan idare konusunu da tam bilmiyordum aşırı paniktim. Ama bir yerlerden başlayıp çalışmak gerekiyor işte. Panik olduğum için sabah uyanır uyanmaz yatakta plan yapıyordum bugün şu kitaptan şuralara çalışcam diye hatta daha kahvaltı etmeden bir deneme çözüyordum aç karnına sonra hızlı bir kahvaltı arkasından konu okuyup soru çözüyordum.

Sevgi meleği senin azmini bende çok beğeniyorum :KK66: Bende senin gibi plan yapıp plana uyuyordum. Plan yapınca gerçekten insanın stresi azalıyor daha rahat verimli çalışıyor :KK66: herkese iyi çalışmalar

Benim söylediklerimi Denemem de söylemiş :KK9:
Sağol tatlım senin kadar olmasa da işte :kk77:
valla plan olmayınca stres basıyor saçma sapan bir şey oluyor.
Neye nasıl çalışacağını tasarlamadan olmuyor nereye gideceğini bilmeyen gemi diyorlar ya o misal
Git git sonu yok
Bir plan olmayınca ne kadar çok çalışsanda düzen olmuyor ve çalıştığım gözüme hiç görünmüyor
Sanki bir şey yapmamışım gibi vicdan azabı duyuyorum
Mutlaka bu bir ay plan yapın kızlar :97:

süpersin tebrik ediyorum ama bizlere yaz yinede boş bırakma buraları
sen yazınca banada çalışma isteği geliyor:)

Çok sağol :KK17:
Buralardayım canım eskisi gibi girmeyeceğim demek istedim.
Bir bakıp çıkıyorum.
Birazdan başlarım bende ara ara gelirim yine.

kızlar nerelerdesiniz :)

ben deneme çözdüm az önce. türkçeden rekor sayıda yanlış çıkardım . 10 yanlış birde boş:KK14:

vatandaşlıktan yargı ve idare hukunu tekrar edicem bugün.sonra günlük sorularımı çözerim.

iyi çalışmalar herkese

X