2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

yine benn D&R dan kitap alsam önerebileceğiniz yayın evi varmı ?? hemen cevap verirseniz sevinirim akşam iş çıkışı gidip alacağım çünkü..

Pekiii bu kitapları nereden bulabilirim illa yayın evi olması gerekmi beyazıta şuan gidemem çünkü malum çalışıyorum 6 ya kadar birde çocuk var..Kırtasiyelerden temin edebilirmiyim...

Nt'de şu an kpss kitaplarında %40 indirim var.
Ben son haftamız olmasına rağmen yine de aldım ,dayanamadım :)
Şu anda en uygun seçenekler orada.

Nt'de şu an kpss kitaplarında %40 indirim var.
Ben son haftamız olmasına rağmen yine de aldım ,dayanamadım :)
Şu anda en uygun seçenekler orada.

Derinsss teşekkürler birşey daha soracağım.. Ben ilk kez çalışmaya başlayacağım için sadece anlatımmı almalıyım yoksa soru bankasınıda alayımmı

Tuzluçekirdek, ben kitaplarımı kitapseç.comdan aldım.
Bir kere ekimde aldım büyük bir koli idi. İkincisine bir iki ay önce aldım.
Bana çok hesaplıya geldi.
Konu ve soru bankaları almalısın. Günde 400 soru çözmelisin en az

Kızlar İşletme Lisans mezunuyum Yanlızca Cumartesi sabah oturumuna gireceğim.En az kaç puan almam lazım.. 75 yeter mi? Çok umutlu değilim ama (((

400 sorumuuu gözüm korktu sevgii ((
Ozaman D&R a gidecektim madem daha uygun Nt ye giderim hemde indirimli...İçinde tüm konuların bulunduğu kitapmı yoksa ayrı ayrı almamamı önerirsiniz..Kızlar bana kızmayın lütfen inanın çevremde sizden başka soracak kimse yok..

ben bunun için konu açıcaktım ama buraya da yazayım. ben set halinde ihtiyaç konu anlatımlı ve yedi iklim soru bankası aldım. benim genel kültür daha iyi olduğu için ve çalışmay a çok fazla vaktim olmadığı için türkçe mat kitaplarına hiç dokunmadım. satarken setb olarak satıyorlar mecbur hepsini aldım. türkçe mat ları satmayı düşünüyorum . ilgilenen var mı ?

Valla yırtınıyorum tabiri caizse. Ayaklarımın altı su topladı diyebilirim spor yapmaktan. Ama hedefe ulaşmazsam ben kendimi sevemem. Taktım mı takıyorum
zayıfla canım iyi olur geçen hafta iki tane bluz aldım ikiside dar geliyor hafif kasıyor öyle olmasına rağmen aldım diye sinir oldum kendime ama daha da kilo veremem artık. 61-62 kiloyum zayıf olunca aslında daha çok kıyafet bulunuyor ucuz oluyor.
ben bugünde tarihten soru çözdüm. yarın anayasa olabilir.

yok canım kızacak birşey yok bir tane konu anlatımlı alırsın ihtiyaç olur yargı olur. nasıl istersen. sonrada hangi derste eksiğin varsa ona ağırlık verirsin. ben genellikle soru bankası olarak beşi bir yerde almışım. ama şimdi bakıyorumda matematik çok yavaş ilerliyor onları yapamayacağım keşke tarih anayasa alsaydım onlardan netim düşük çünkü.

Günaydın arkadaşlar. Yok mu benim gibi uyanıp erkenden ders çalışmaya başlayan

ne güzel evindesin ben işteyim ( ancak akşamları iş çıkışı vakit bulabilirsem çalışıyorum oyüzden evde olanlar çok şanslı kıymetini bilin bol bol çalışın

Çalışan bayanlar,eve gider gitmez nasıl çalışıyosunuz,deneme mi çözüyosunuz,konu tekrarı mı,test mi? Ben ne yapacağımı bilemiyorum.. Ne yapmak istersem onu yapıyorum genelde

ne güzel evindesin ben işteyim ( ancak akşamları iş çıkışı vakit bulabilirsem çalışıyorum oyüzden evde olanlar çok şanslı kıymetini bilin bol bol çalışın

Evet canım haklısın. Bir avantaj evde olanlar için kesinlikle. Ama ben de kpssye çalışmak için işi bıraktım. Umarım güzel bir sonuç alırım yoksa çok hayal kırıklığına uğrarım. Çalışan kişilerde öyle bir durum olmaz hiç değilse.

Çalışan bayanlar,eve gider gitmez nasıl çalışıyosunuz,deneme mi çözüyosunuz,konu tekrarı mı,test mi? Ben ne yapacağımı bilemiyorum.. Ne yapmak istersem onu yapıyorum genelde

Canım eğer konularında eksiklik varsa öncelikle onlara bakıp konu sonunda testlerle pekiştirme yapmalısın. Ama konularda eksiğin yoksa al bir soru bankası çöz soruları. Konu eksiğin yoksa deneme de çözebilirsin. Ama belirli aralıklarla konu tekrarlarını ihmal etme. Özellikle tarih çok çabuk unutuluyor. Kolay gelsin canım.

Unuttuğum çok konu var tarih ve anayasadan,en iyisi tekrar yapmak sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…