2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Hayırlı olsun canım başvurun. Bende yarın yada cuma halledicem inşallah.
Ben matematik çalışıyorum + diğer derslerden sorular çözüyorum.
Mesela dün matematiğin 5. ünitesine çalıştım. Coğrafya + türkçe + anayasa çözdüm 300ü bulmuştu sanırım.
amin canım sağol hepimizinkide hayırlı olsun inşallah. üçyüz iyi canım her gün böyle çözsek keşke ben geçen gün üçyüzelliyi geçtim ilk defa ama bir kere oluyor bu. bugün coğrafya bakacağım biraz epeydir tekrar etmedim genel tekrar testi vardı konu sonunda onları çözeceğim.

dershanem başladı bugün. matematik hocasından yana tereddütlüydüm ama gözüm tuttu:KK1:
yemek yiyip başlıyorum çalışmaya.
tarih benimde kötü bu aralar. çok unutmuşum:KK14:
iyi canım sevindim. matematiği eve gelip tekrar edersin o konuyla ilgili kitabını açarsın sorularını çözersin sıcağı sıcağına yapınca hem birikmez hem daha çok çözersin matematik kaç saat haftada?

kızlar moralim çok bozuk iyice saldım zaten kendimi dert sıkıntı hiç bitmiyor.birde evde çalışmk zor ya biri çağrıyor ,biri geliyor yok temizlik yok bilmem ne ee annene kıyamıyorsun öle böle derken akşam olmuş pertsib.al işte bugünde dedemle babannem temizliğe kalkışmış boya yapıyorlar nasıl şimdi yardım etmiyim içim el vermiyor huzursuz oluyorum ,annem desen yapamaz rahatszlığı var daha kendi evimizin temizliği var ,gelinde hamile ondan bişi beklenmez kaldımı bana her şey.alerjim var boya kokusu mahvetti hapşurup duruyorum off boğuluyorum kızlarr :KK43: bunları bir derdim vara yazsam daha iyiydi vallahii.dua edin bana olur mu :2:

kızlar moralim çok bozuk iyice saldım zaten kendimi dert sıkıntı hiç bitmiyor.birde evde çalışmk zor ya biri çağrıyor ,biri geliyor yok temizlik yok bilmem ne ee annene kıyamıyorsun öle böle derken akşam olmuş pertsib.al işte bugünde dedemle babannem temizliğe kalkışmış boya yapıyorlar nasıl şimdi yardım etmiyim içim el vermiyor huzursuz oluyorum ,annem desen yapamaz rahatszlığı var daha kendi evimizin temizliği var ,gelinde hamile ondan bişi beklenmez kaldımı bana her şey.alerjim var boya kokusu mahvetti hapşurup duruyorum off boğuluyorum kızlarr :KK43: bunları bir derdim vara yazsam daha iyiydi vallahii.dua edin bana olur mu :2:

Canım benim ya çok dolmuşşsun bugünlerde geçecek sabret

Canım benim ya çok dolmuşşsun bugünlerde geçecek sabret

ALLAH razı olsun sevgim sağ ol. napim dolmayıp boşalmadıki içimdeki sıkıntı ama biliyorum ki geçicek .her kötü iyinin habercisidr derim hep.kalbi güzel arkadaşım cnm benim ya :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün derslerin konularını okudum şimdiye kadar,deneme sınavı yapıyorum çıkmış sorulardan netlerim çok kötü :KK25: yarısı yanlış çıkıyo napcam ben ...........

ALLAH razı olsun sevgim sağ ol. napim dolmayıp boşalmadıki içimdeki sıkıntı ama biliyorum ki geçicek .her kötü iyinin habercisidr derim hep.kalbi güzel arkadaşım cnm benim ya :KK16:

Ne demek tatlım zamanla herşey yoluna girer merak etme:KK34:

bende bu gün paramı yatırdım bakalım pazartesi de ösym temsilciliğinden yapacağım başvurumu . . . aslında kendimde yapabilirim netten . . . bakalım . . .
melek sen vatandaşlığa hangi kaynaktan çalıştın ?
tavsiye edeceğin bir video kaynak var mı ? vatandaşlık için ?

bende bu gün paramı yatırdım bakalım pazartesi de ösym temsilciliğinden yapacağım başvurumu . . . aslında kendimde yapabilirim netten . . . bakalım . . .
melek sen vatandaşlığa hangi kaynaktan çalıştın ?
tavsiye edeceğin bir video kaynak var mı ? vatandaşlık için ?

Canım ben vatandaşlığa data + ihtiyaç 24 saatte den çalıştım. Güncel olmayan konuları da ihtiyacın videolarından izledim (2010 videoları)
O adam daha akıcı ve güzel anlatıyordu ondan dinledim.

[video=youtube;jZtDaUmhtBA]http://www.youtube.com/watch?v=jZtDaUmhtBA&feature=related[/video]

Bunu bir arkadaş istemişti.
[video=youtube;JZnYNOQXPcs]http://www.youtube.com/watch?v=JZnYNOQXPcs&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;irY6Al4J0Bg]http://www.youtube.com/watch?v=irY6Al4J0Bg&feature=related[/video]

X