2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

benim başvurumda kızlık soyadım yazıyor ben okuldan yaptım başvurumu okul müdürü dediki senden önce başka bayanın soyadıda kızlık soyadı çıktı onu ben değiştiremiyorum dedi başvurumda kızlık soyadım var sorun olurmu benim niye evlilik soyadım gözükmüyor ne yapmam lazım .aklıma takıldı yaaaa ne olur hemen cevap yazın:26::KK43:

canım sen memurlar nete de konu actınmı. az once okudum sankı aynı seyı de ondan sordum

evlılık cuzdanınla gıt canım bıseycık olmaz. sonucta kımlıgınde hem eskı hem yenı soyadın yazıyor

çok sağol canım ya şu tarihi bi bitireyim senden o videoyu alırım.kısa bi zaman olduğundan stres yapıyorum.inşallah herşey yolunda gider yetiştiririm konuları.aklımda bin türlü şey var kafam başka yerlere gidiyor ama biran önce kpss ye hızlı bi şekilde odaklanmam lazım.allah hepimizin yardımcısı olsun hayırlısıyla başaracağız...

Bu videonun linkini bende alabilrimiyim? Kızlar elinde Hakan dede nin tarih gelen tekrr videolaarı olan nolur bana ulaştırsın acil tarih tekrar etmem gerekli?

Kızlar dün kpss ye girmeye karar verdim ve bugün kaydımı yaptırdım.. Elimde 2010 yılına ait bir kpss kitabı var, ondan çalışıcam ama fazla vaktim yok galiba. :KK53: Nasıl çalışmamı önerirsiniz. Birde İstanbulda bir memurluğa atanmak için min puan nedir acaba?

Kızlar dün kpss ye girmeye karar verdim ve bugün kaydımı yaptırdım.. Elimde 2010 yılına ait bir kpss kitabı var, ondan çalışıcam ama fazla vaktim yok galiba. :KK53: Nasıl çalışmamı önerirsiniz. Birde İstanbulda bir memurluğa atanmak için min puan nedir acaba?

cnm son bir ay kala bile ne puanlar alanlar biliyorum ben azmet yeter . . . puanlara ösym den bakabilirsin cnm . . .

Daha önce ki mesajlarını okudum Hakan Dedenin 4 saatlik genel tekrar videolarının linkini banada gönderirmisin cnm bu arada tebrikler :)

Benim windows çöktü dökümanlarım gitti. Bir arkadaşımda var ondan haber bekliyorum ama gelmedi henüz.

Benim windows çöktü dökümanlarım gitti. Bir arkadaşımda var ondan haber bekliyorum ama gelmedi henüz.

Ayrıca videolar zaten 4 saat. Bence ben bulana kadar yine hakan hocanın notları olan ihtiyaç 24 saat veya x yayıncılık defterinden tekrar yapabilirsiniz. En azından 2 saatte tüm konular okunabiliyor.

Ayrıca videolar zaten 4 saat. Bence ben bulana kadar yine hakan hocanın notları olan ihtiyaç 24 saat veya x yayıncılık defterinden tekrar yapabilirsiniz. En azından 2 saatte tüm konular okunabiliyor.
Tamam o zaman ben 24 saatte tarih olandan tekrar edeyim videolar geliince.Videolar gelince haber verirsen çok minnettar olurum.

melek bi şey sorabilir miyim paragraf sorularını kafan dağılmadan nasıl cevaplandırıyorsun ?

Kafam dağılmıyor çözerken ilk önce soru cümlesini okuyorum ben, sonra şıkları en son paragrafı :) Soruda ve şıklarda anlatmak istediğini paragrafta bulabiliyorum böylece..

Kafam dağılmıyor çözerken ilk önce soru cümlesini okuyorum ben, sonra şıkları en son paragrafı :) Soruda ve şıklarda anlatmak istediğini paragrafta bulabiliyorum böylece..

en son paragrafı okumayı duymuştum aslında gerçekten işe yarıyor mu ? sürekli bu şekilde mi çözüyorsun paragrafları ? yanlışın çıkmıyor mu hiç bu şekilde ?

Bana yardim edebilirmisiniz? noktalama isaretlerinde : ile ; karistirdigim oluyor yada bazen ; ü yanlis yere koyuyorum.Cogu kuralini bildigim halde illa yanlis yapmak gibi bi huy oldu bende böyle giderse noktalama konusundan vazgecicem :KK43:

kızlar nasılsınız ? nasıl gidiyor çalışmalar ?
ya bir şey sorucam osym sitesine giriş yapamıyorum hep yanlış şifre ya da tc diyor :S arkadaşımda giremiyormş kendi şifresiyle acaba yoğunluktan mı ya :nazar:

Bana yardim edebilirmisiniz? noktalama isaretlerinde : ile ; karistirdigim oluyor yada bazen ; ü yanlis yere koyuyorum.Cogu kuralini bildigim halde illa yanlis yapmak gibi bi huy oldu bende böyle giderse noktalama konusundan vazgecicem :KK43:

: sonra sıralı cümle değilse büyük harfle başlar ; ise ama fakat getirebiliyorsan ; dür

en son paragrafı okumayı duymuştum aslında gerçekten işe yarıyor mu ? sürekli bu şekilde mi çözüyorsun paragrafları ? yanlışın çıkmıyor mu hiç bu şekilde ?

Genelde çıkmıyor canım çıkıyorsa sorunun çözümünden değil kendi dikkat eksikliğimdendir. Bir dene istersen...

Cuma günü parayı yatırdım hala okula gidip kayıt olamadım. Annem gelecek birazdan da gidiyim yaptırıyım artık :KK25:

sorumun cevabını aldımm ve girdim kızlar.sınav yerleri henüz açıklanmamış:44:

: işaretinden sonra Büyük harf gelebilir ama ; işaretinden sonra asla büyük harf gelmez özel isim değilse tabi.

: işareti bir açıklama ya da örnekleme verilecek cümlenin sonunda kullanılır.

A vitamini bulunduran sebzelerden bazıları: domates, biber, patlıcan...

; ise açıklama veya örnekleme yoktur sıralı cümleler veya sıralı sözcükler vardır.

Pazardan domates, biber, salata ; kiraz, kivi, muz aldım.

umarım bu bilgiler yardımcı olabilir sana.

Son düzenleme:
X