2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Bende canım sıkılınca bakıyorum da o kadar da olmaz yani. herkes fullemiş denemelerde neredeyse. atış serbestt ....
ben hiç yediiklim çözmedim. duyduğumu söyledim sadece...

Bende canım sıkılınca bakıyorum da o kadar da olmaz yani. herkes fullemiş denemelerde neredeyse. atış serbestt ....
ben hiç yediiklim çözmedim. duyduğumu söyledim sadece...

Kız sınava giremeyen insanlar bile üye ve sallıyorlar gerçekten. Madem o kadar mükemmeller tıp fakültesi öğrenci bekliyor :)

Kız sınava giremeyen insanlar bile üye ve sallıyorlar gerçekten. Madem o kadar mükemmeller tıp fakültesi öğrenci bekliyor :)

öyledir muhtemelen. ben üye değilim dışardan bakıyorum bazen de yok artık diyorum.
bu arada sana sormak istediğim birşey var ;
cumhurbaşkanlığı görev süresi 5 yıldır demiş kitapta. Ama Abdullah Gül 7 yıl görev yapacak. Kanun mu değişti ?

Evet canım değişti görev süresi 7 yıl

sorum var ;

aşağıdaki sanayi kuruluşlarının hangisinin üretiminde bazı yıllar azalmalar görülür ?
a)cam üretimi
b)kağıt üretimi
c)bakır üretimi
d)şeker üretimi
e)demir çelik üretimi

ben d dedim ama kitap e demiş. kitap mı hatalı ben mi biriniz açıklar mısınız*

üretimde azalıp artmaların iklimle alakası vardır bende d derdim e cok mantıksız hatta alakasız görülür değil grülmez dese tam e dicem :S:26:

cevabı d. e olması mantıksız :)

bu soru teoremin sıradışı coğrafya soru bankasının sorusuydu. cidden çok sıradışı sorular var

ders çalışasım yok pek. topiğe sardım sıradışı sorusu olan var mı cevaplayalım itinayla

Mısır topraklarında türk kültürünün yayımasınd ahangileri etkili olmuştur?
a- b. selçuklu
b. memlükler
c. tolunoğulları

Versaet sistemi olmayan devlet?
a- danişmetliler
b- timurlar
c- aleşitler
d- memlükler
e- gazneliler

Not : soruyu uydurdum

Cevap b ile c.
Mısırda kurulan devletleri tema olarak kodladım ben.
T- olunoğulları
E- yyübiler
M- emlükler
A- kşitler

ALLAH canımı almasın emi temayı görünce soruda mısır yazısını okudum ay benim bu dikkatsizliğim n olucak soruyu hani hangisi kültür olark bişiler katmıstır manasında okudum ya mısırı görmemisim pes ne dim kendime.tema olarak kodlanmıstı hicte unutmam bunu töbeee ya

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…