2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

82 alan arkadaşım netlerini merak ettim sakıncası yoksa yazarmısınız lütfen

Tabi.. Yanlış hatırlamıyorsam 72 netim falan vardı.Genel kültürüm vatandaşlık ve coğrafya yüzünden çok kötü gelmişti. Bir de sallama huyum vardır. 25 tane mi ne yanlışım vardı.

ben hem önlisans hem lisans olarak sınava girdim şunu farkettim lisans daha zor önlisansla aynı net sayısını yapmama rağmen önlisanstan aldığım puandan bayağ bayağ altı bir puan almıştım o zaman keşke lisans bitirmeseydim dedim

kızlar yedek kupon verıyormu gazete benım yenı hebrım oldu bgun alayım bır tane :44:
ha bir de abonelik mi gerekiyor arkadaşın biri öle yazmış,29 kuponu alıp gttimizde olmuoyrmu ?

Son düzenleme:
kızlar yedek kupon verıyormu gazete benım yenı hebrım oldu bgun alayım bır tane :44:
ha bir de abonelik mi gerekiyor arkadaşın biri öle yazmış,29 kuponu alıp gttimizde olmuoyrmu ?

canım ben de dün bulamamıştım gazeteyi, bugün sabahtan sevgilim almış bana, yedek olarak ilk kupon bugün de veriyomuş :81:
en yakın bayiye gidip abone oluyosun canım. kuponun altında bilgiler yazıyodur

canım ben de dün bulamamıştım gazeteyi, bugün sabahtan sevgilim almış bana, yedek olarak ilk kupon bugün de veriyomuş :81:
en yakın bayiye gidip abone oluyosun canım. kuponun altında bilgiler yazıyodur
ben de kardeşime aldrdım gazeteyi ,kızlar gazete 1 tl miş bu arada 29 tl sadece soru bankaları acaba aynı fiyata kitapçılardan bulamazmıyız :44:

Güzel bi bölüm desem ne kadar doğru olur bilmiyorum canım muhasebe ve insan kaynaklarını bana verdiler görev dağılımı sırasında ıtıraz şansımız yok tabiki de :) personelin giriş çıkışlarına, mesailerine , günlk-yıllık izinlerine bakıyorum.dosyalarını hazırlıyorum sigorta kaydını yaptırıyorum.maaşlarını veriyorum v..s.ufak tefek işleri çok var :S
Muhasebeyi yeni öğrenmeme ragmen elimden geleni yapıyorum .

kızlar çalışmalarınız nasıl gidiyor ben 4 gündür çalışamadım ( evde büyük temizlik vardı 2-3 gün çalışamadım , araya hafta sonu girdi iyice koptum dersten. acilen motive olup derse başlamam lazım. yarın sabah kızımla güzel bir kahvaltı yapıp ders çalışmaya başlayayım diyorum. tabi kızım müsade ederse :))

kızlar çalışmalarınız nasıl gidiyor ben 4 gündür çalışamadım ( evde büyük temizlik vardı 2-3 gün çalışamadım , araya hafta sonu girdi iyice koptum dersten. acilen motive olup derse başlamam lazım. yarın sabah kızımla güzel bir kahvaltı yapıp ders çalışmaya başlayayım diyorum. tabi kızım müsade ederse :))

ben bugün hiiiiç çalışamadım büyük uyuyalı çok oldu şimdi küçük uyudu ders çalışmaya kalkıcam ama kesin büyük uyanacak.annemi 4 gözle bekliyorum valla.böyle zor oluyor.

canım 2 çocukla işin çok zor Allah yardımcın olsun. ben bir taneyle zorlanıyorum. hoş şubattan sonra diğer kızımda doğunca seninle aynı durumda olacağız.Allah yardımcımız olsun çocukla ders çalışmak daha zor inşallah başarabiliriz canım. annen nezaman geliyor? oh negüzel annen gelince biraz rahatlarsın. bende bakıcı arıyorum ama hala bulamadım(

canım bende evli ve çocukluyum :) 2,5 yaşında bir kızım var. diğer kızım yolda :)) 21 haftalık hamileyim. sende kaç çocuk var?

ben de kardeşime aldrdım gazeteyi ,kızlar gazete 1 tl miş bu arada 29 tl sadece soru bankaları acaba aynı fiyata kitapçılardan bulamazmıyız :44:

canım gazete 75 kuruş. haftaiçi ne kadardır bilmiyorum ama 75 kuruştan hesaplarsak 21,75 tl ye geliyor. bu fiyattan ucuza da piyasa da bulamayız bence

kızlaaaaaaaaaaaaar haber türk gazetesi gk gy setı varıyormus bılgınıze ihtıyac yayınları 2012 hemde.ama sorun su kı ılk kupon gectımı bılmıyorum.gazetelerın promosyonlarındanda haberdar edelım bırbırımızı bu arada

kızlar son sayfaları okumadan hemen daldım haber vereyım dedım sanırım haberınız varmıs zaten

kızlar son sayfaları okumadan hemen daldım haber vereyım dedım sanırım haberınız varmıs zaten

aldık canım. olsun haberimiz olmayabilirdi de .
gazete 50 kuruşmuş. bugün 2. kuponumu aldım.
yanında verdikleri cep kitapları çok güzelmiş beğenedim

eee kızlar nasıl gidiyor çalışmalar?
giremedim bikaç gündür.
ben 1. dünya savaşına kadar geldim.
sadece osmanlının özeti kaldı.

sizler ne yaptınız =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…