2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

eee kızlar nasıl gidiyor çalışmalar?
giremedim bikaç gündür.
ben 1. dünya savaşına kadar geldim.
sadece osmanlının özeti kaldı.

sizler ne yaptınız =)

tarihden ilerlemişsin canım bende denklem çözmedeyim 8ayın 8 bitirmem lazım mat ama zor görünyo
annae geldi rahatım biraz kıza bakıyo ama salı gitcek malesef yine tek kalcaz kızışımla

arkadaşlar bulabilirseniz kelepir kitap dükkanları da çok işinize yarar, bugün birine uğradım ihtiyaç 2010 gy-gk 5 tl ye aldım, matematiği harika anlatmış çok beğendim

arkadaşlar bulabilirseniz kelepir kitap dükkanları da çok işinize yarar, bugün birine uğradım ihtiyaç 2010 gy-gk 5 tl ye aldım, matematiği harika anlatmış çok beğendim

nerede canım il, semt? hemen alırım valla.
bu arada linke tıkla rapid sayfası açılır.
ordan slow dowland a tıkla.
bütün hepsini indirmeden açamazsın canım

ihtiyaç 2010 gy-gk 5 tl ye konu anlatımlı mı soru bankası mı ? tek kitap demi ? 5 tl çok ucuz değil mi yaa :26:

ben Mersin'deyim..artık korsan kitapçılar yok onun yerine eski kitap satan yerler açıldı, her yerde vardır mutlaka

ihtiyaç 2010 gy-gk 5 tl ye konu anlatımlı mı soru bankası mı ? tek kitap demi ? 5 tl çok ucuz değil mi yaa :26:

özür dilerim genel yetenek kitabı sadece konu anlatımlı...ben de ucuz bulduğum için paylaşmak istedim, netteki siparişlerde kargo ücreti ödeniyor...
vatandaşlık ve coğraf yadan yeni kitap almak gerekir ama diğerlerinden sanmıyorum, en azından bir yayın evinin yeni kitapları alınır diğerleri böyle eski alınabilir diye düşünüyorum özellikle soru bankaları

özür dilerim genel yetenek kitabı sadece konu anlatımlı...ben de ucuz bulduğum için paylaşmak istedim, netteki siparişlerde kargo ücreti ödeniyor...
vatandaşlık ve coğraf yadan yeni kitap almak gerekir ama diğerlerinden sanmıyorum, en azından bir yayın evinin yeni kitapları alınır diğerleri böyle eski alınabilir diye düşünüyorum özellikle soru bankaları

internet adresi var mı? atabilir misin canım bana?

haklısın cnm soru bankası olarak alınabilir. çok teşekkür ederim inşallah bende bulurum kelepir kitabevi antalyada. bi araştırayım bakim.:KK66:

X