2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Bu Sayfa Süpermiş gerçekten kızlar

bir de bu notu buldum, güzel kaynaklar var içinde:)

KPSS Tüm Ders Notları- Yaprak Testler-Deneme Sınavları | Online Kpss-Kpss Hazırlık - Kpss Testleri - Kpss Soruları - Çözümlü Sorular İndir

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde başlamam gerek arkadaşlar hem iş hem aöf hem kpss yi nasıl başara biliriz önerisi olan var mı ?

Bende senle aynı durumdayım özel şirkette çalışıyorum kpss'ye hazırlanıyorum....
Eve gidince yemek yiyip hemen yatıyorum gece 1-2 gibi kalkıyorum 2 saat ders çalışıyor tekrar yatıyorum...
Vücudumu dinlendirmiş kafam dinç kalkmış oluyorum...

Aöf bu sene kayıt olacağım .. İşletmemi - iktisattan mı devam etsem kararsızım ne önerirsiniz?

iim ama dün hiç ders çalışmadım beya sadece araştırma yaptım:S sen ne yaptın..

Bende ne yapayım işte :) Dün erkenden yattım akşam 8:30'da hiçbirşey yapamadım...
Nette güzel bir program örneği buldum onu hazırladım kendime :)

Kasım ayında dershaneye gidicem inş. Evde tek başıma olmayacak bu iş

gunaydın kızlar...cnm şu çalısma programına bende bır baksam.netten arastırmıştım bayagı ama bişey bulamamıştım.....

bende ekşmde başlıorum canım kursa hadi hayırlısı daha ii olacaktır bizim için motive açısından..

günaydın kızlar..dün kızlar aynı anda uyudklarında özet çıkardım yine.sonra 1 atnede tarih videosu izledim.gece de çalışmak niyetindeydim ama küçük olan durmadan uayndı huzursuzdu hiç yapmazdı böyle bişey.3 te yattım sabaha kadarda uyandım durdum kafam kazan gibi şimdi.

günaydın kızlar.. bugün güne çok kötü başladım.bi türlü düzenli çalışamıyorum.istiyorum ama olmuyor. evliyim, çalışıyorum. çalıştığım için bütün gün işyerinde, akşamda evde yemek bulaşık,eşim derken ders çalışmaya fırsat bulamıyorum. ne zaman derse otursam ya birleri gelir yada başka bişey çıkar. acaba bi kursa mı yazılsam diyorum ama bu da beni daha da sıkışcam. :26: hafta içi işten zaten geç çıkıyorum. hafta sonu sadece pazarım var. cumartesi yine full çalışıyorum. napacağımı gerçekten bilmiyorum.. sizce nasıl bi program yapabilirm ben kendime yaa ????? :44::93:

çalışma saatini güzel ayarlamışsın
ama ben uyanıp calışabilir miyim acaba onu düşündüm :)
ben endüstriyel elektronik mezunuydum dgs den işletmeyi seçtim.yani 3 ten devam ettim bi sene hazırlık okudum.
iktisat işletmeye göre daha zor ve işletme iktisatıda kapsıyor.
birbirlerine benziyorlar hem iş hem kpss hem iktisat zor olur diye düşünüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…