2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

sabah çalışamadım ben de işlerim vardı
akşam çalışırım diyodum, teyzoşuma gidicekmişiz.
yine de kitapları yüklenicem, boş bi odaya gidip çalışıcam artık

biraz çalıştım sonra balık tutmaya gittim yağmur yağdı ıslandım eve gelirken

biraz çalıştım sonra balık tutmaya gittim yağmur yağdı ıslandım eve gelirken

aman tatlım hasta olma çalışmaların aksamasın
aslında tam ders çalışma havası var
sıcaklar bunaltıyodu halsizlik yapıyodu
serin hava dinç bırakıyo

aman tatlım hasta olma çalışmaların aksamasın
aslında tam ders çalışma havası var
sıcaklar bunaltıyodu halsizlik yapıyodu
serin hava dinç bırakıyo

canım şimdi çay içtim sırtıma sırtıma vurdu yağmur neydi öyle birden yağmur bastırdı yazın çok sıcak oldu odama giresim gelmiyordu ders çalışmak istemiyordum sıcak bunaltıyor bu havaların kıymetini bilelim gerçekten

dün korkulu rüyam tarihe başladım. ama resmen zorla çalıştım. akşam iş çıkışı zaten yağmura yakalandım. elektrikler kesikti,lambalar yanmıyo,trafik felç.. sinir stres eve gittim. yemek yiyip pelin hocayı dinledim mp3 den. sonra eski tarih notlarıma baktım. burda sizleri görünce daha bi ders çalışma isteğim geliyo nedense.. ha bi de dün bi kpss kursuyla görüştüm. 17 ekimde başlıyo. toplam 1000 tl.ama ne hafta içi akşam derslerine ne de hafta sonu programlarına uymuyo benim saatlerim. ya işimi bırakıcam ya da bu kurs işini unutcam.çok kararsız kaldım. aslında ağır bi işim yok ama burda çalışmak rahatsız ediyo. özel sektör olunca insanların gözü hep üstünde. sen ne kadar işini iyi yapsanda senin yanlışını arıyolar maalesef. kafam allak bullak. kızlar beni biraz motive edin nolur. evde çok çalışarak da yapabilirim demi bu sınavı ??:26:
ya da yanılıyo muyum ?

Son düzenleyen: Moderatör:

canım kendine güveniyorsan yapabilirsin tabiki,ama elbette bi kurs herzaman iyi değerlendirirsen faydalı olur....karar senin...

Bu arada merhaba kızlar sizede..bende yeniyim bu konuda...inşallah bende başlayacağım bugun..4.sınıfım..bu yıl bende hazırlanıyorum..inşallah hepimizin dilediği gibi olur

ya kızlar ihtiyaçtan tarih videolarını indirdim görüntü var ses yok neden anlamadım bir adam akıllı video indirip izleyemedim ya ona yanarım. vaktim video indirmekle geçiyo bari bişey olsa pehh.

canım kendini dershanesiz olmayacağına inandırmaman gerek.
yani sınavın zor olduğuna koşullaama kendini.
ben ilk başta sınav çok zor aman allahım modundaydım. çalıştığım konulardan hiçbişi anlamadım.
sonra kendimi bi dur relax rahatla bakalım dedim
şimdi çok çok daha fazla verimli ve istekli oluyorum çalışırken
ben dersaneye gitmiyorum ama şimdiden tarihte 4. üniteyi bitirdim.
ki en son lise 1 de gördüğüm bir dersti. ve hiç sevmiyodum. şimdi aşık olduk birbirimize
sen şimdi bebişini de düşün. dershane yollarında vakit kaybın daha çok olucak.
maddi yönden iyiyse durumunuz kpss ye odaklan. değilse de biraz dişini sıkıcan.
ben kimseyi etkilemek istemem.
ama koskoca üniversite mezunu insanlarınız. ders çalışmayı hepimiz çok iyi biliyoruz.
ben koca koca insanların dershaneye gitmelerini hoş bulmuyorum açıkcası.

uzakeğitimi tavsiye edebilirim sana. güzel oluyor.
ben ilk önce konuyu okuyorum. elimdeki bütün kaynaklardan.
sonra özet çıkarıp test çözüyorum.
en son yine ihtiyacın kitabını indirdim netten onu okuyup zihin haritalarıyla noktalıyorum.
yapacağın şey bundan ibaret tatlım.
dershane sana hızlı bi şekilde anlatıp geçecek.
teknoloji var elinin altında çevir çevir izle videoları, oku notları...
olmasa neyse...

ben o zihin haritalarını hiç sevmedim yaaaaa (

neyse bende dün hiç çalışamadım.gecede elektirkler kesildi.ama gerçekten kesildi :)) bahane değil.gece yine küçük olan çok uyandı bu aralar huysuz anlamıyorum.önceden yatar sabah kalkardı.haliyle sabah çok yorgun argın olduğum için kalkp çalışamıyorum.
şimdi coğrafyadan 4. videonun özetini çıkarmaya başlayacağım zaten ihtiyaç coğrafyadan 6video var.onlar bitince tarih özetlerine başlayacağım.

arkadaşlar hem önlisans hemde ortaöğretim düzeyinde girebiliyor muyuz? bazı yerlerde okudum sabah ve öğleden sonra iki sınava da giren olmuş...

canım ihtiyacın coğrafya videolarının linkini yazabilir misin? ben de coğrafyalar yok da.. bulamadım :26:

neden sevmedin?
coğrfaya da pek tavsiye etmiyorum demiştim.
coğrafya için normal boş türkiye haritalarını kullan.
bu yöntem daha çok tarih için..

neden sevmedin?
coğrfaya da pek tavsiye etmiyorum demiştim.
coğrafya için normal boş türkiye haritalarını kullan.
bu yöntem daha çok tarih için..

canım ben zaten tarih kısmına baktım ama benim kafamı daha çok karıştırdı yaa ondan sevmedim.karman çorman bi görüntü çıkıyor ortaya hiç düzenli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…