2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar bu memurfoniden sifre kartı ve denemeleri bende alayım hemen kaç günde gelir acil cevap.
güvenlimi site

Altında yazıyor canım 24 ile 30 u arasında kargolanacakmış ben o süre içinde hastane işleriyle meşgul olacağım evde alacak kimse yok karar vermemle vazgeçmem bir oldu

Ben daha çok bele vurulan iğneden korkuyorum. Abimde oldu ama çok acıyor yerimden sıçradım falan dedi. Çok acıtıyor mu gerçekten?

benim hiç acamadı o onu yapan anestesı uzmanı ıle alakalı emın ol ben ıgdeden cok korkarım ama yemın edıyorum hıssetmedım bıle vurarken ıgneyı doktor

yeri değil ama fikirlerinizi almak istiyorum görümcemin nikahı olucak düğünü olmayacak buşekil bir şey alıcam nasıl aynen bu şekil olucak herşeyi

Zaten arkadaşlarım bana söz bırakmamış aynı fikirdeyim..
Harikasın cnm maşallah Allah nazarlardan saklasın netlerini
Cnm ben karışımları çalıştım dün..
Ama mat beni çok geriyo.
Hele ki problemler..
Yapamadığım için çok çok soru çözmek de gelmiyo içimden napıcam bilmiyorum.
Ne önerirsin bana :44:

Duru yapamadığın için aksine daha çok soru çözmeye çalışmalısın, takıldığın soru tipini çözümlü yerlerden incelersen daha iyi olur kitaplar da vardır çözümlü soru bankası ya da konu anlatımlı kitaplarda vardır o. Mutlaka takıldığın soruların benzerlerini bul çözümlü şekilde onların çözümlerini iyice incele anlamaya çalış anlayana kadar incele, anlayınca da kendi çözemediğin soruyu o şekilde çözmeye çalış çözünce de aynı soru tiplerini bulup bol bol çöz ki iyice otursun o çalıştığın yerler.

Tamam cnm hemen pes ediyorum ben:44:
Çözümlü soru bankalarından çözüyorum zaten konu bittikten sonra
Sonra cevaplılara geçiyorum..
Teşekkür ederim.

duru ben de hız problemlerini hiç yapamadım. karışımın üçte birini yapamamıştım ama hızdan hiç yapamıyorum çok basit olursa tamamda formül hemen uygulanırsa değişik soru tarzlarında olmuyor çözümlüleri anlamaya çalışmak zor sinirlerim yıprandı. tarih coğrafya diğerlerinden birkaç test üst üste yapılıyor. mat çok oyalıyor gerçekten. dersaneyede gidiyorum gitmeseydim hiç yapamayacakmışım. mat konu tekrarından geldim az önce problemlerin tekrarına başladık. birkaç ders kaçırmıştım mesela hız prob.kaçırdım netten de videoları anlamadım. devam edeceğim ama iki gün daha uğraşırım yoksa bırakırım.

Canm bende de tam tersi oldu ya.
Bu problemleri anlamaya çalışırken beynimi zorladığımı hissedebiliyorum gerçekten.
Karışımdayım bende..
Kitaplardan değilde ben burdaki arkadaşların anlatmasıyla çok daha iyi anlıyorum soruları.
Oyüzden ben buraya yazmaya karar verdim Allah izin verirse sorularımı..
Tatlım bi soru bi sorudur bence pes etme ya

canım sinirlerim yıprandı beş hafta sonra aöf de var ona da çalışmam lazım baskısı var bir an önce geçsem yetişsem konulara aöf başlayacağım. çocukta inanılmaz dağıtıyor evi beni sinir etti bugün kaç defa söyledim topla bak burası salon gelen olur diyorum. yok yok fazla şımartmayacaksın çocuğu tepesine biniyor insanın. yarın dersanede iki arkadaşım var yardımcı olurlarsa onlara soracağım hız problemlerini. yoksa başka çareler bulmaya çalışacağım artık. keşke tarih çözseydim diğerlerini çözseydim. ben sayı problemlerini tekrar ediyorum yirmi soru yaptık dersanede sıcağı sıcağına tekrar edeyim grş canım

canım sinirlerini bu kadar yıpratma çoçuk bu yaparda dökerde bak benımde uc yasına gırecek oglum var laftan sozden anlamıyor evı altına ustune getıyor ders çalışırken tepemden ınmıyor bır gorden tam baslıyorum soru cozemeye ege kucagımda bıtıyor soru soruyor opuyor kokuluyor kıyamıyorum bu kadar yıpratma kırılan kırılır dokulende dokulur canım toplarsın bıter onun dagınıklıgını toplaman en fazla 15 bılemedım 20 dakıkanı alır o dagıtıcak tabıkıde bırak çoçukluğunu yaşasın doya doya ben ders ıcın egenın vaktınden çaldıgım ıcın o kadar uzuluyorumkı onun bu cagında onunla cok ılgılemıyorum aralarımda onunla oyun oynuyorum alalem ne der dıye dusunme gelen olur gıden olur gelen bu halınde gelsın eger senın ıcın gelıyorsa senın dagınık dıye gelmeyecekse hıc gelmesın o komsu emın ol onlarda ders calsıtıgın ıcın o anlayışı
sana gosterecekler ....

Günlük güneş seninkinin yaptıklarını okuyunca kendim aklıma geldi :))
Eskiden bende çok severmişim etrafı dağıtmayı ilgimi çekermiş her şey
bulduğumu alır inceler sonra ortaya atarmışım iki dakikada evi savaş alanına çevirirmişim annem şimdi gülerek anlatıyor
Annem sırf o yüzden peşimden bi dk ayrılmazmı ben dağıtırmışım o arkamdan toplarmış :))
Hayat ona güzel şimdi :)) ne sınavı var ne sorumluluğu bırak yaşasın hayatını :)) Misafir gelse de çocuk sonuçta anlayış göstermesi lazım bence
böyle şeylere canını sıkma bence

Selam kızlar..
Bugün karışım problemlerindeki 3. günümdü ve anladım ki ben bu matı 3 günde anlayabiliyorum.
Günlükgüneşlik sanada tavsiyem bi konuya 3 gün ayırman..
Şey gibi düşün hani bi pasta yaparsın buzdolabında bekledikçe güzelleşir ya tadı.
Matematikte öyle bilgiler beyinde kaldıkça olgunlaşıyo
Yani en azından bende öyle oldu..
Ve grafik problemlerine geçtim çok şükür.
Benden haberler bu kadar
Herkese Allah zihin açıklığı versin..
İyi çalışmalar..

Son düzenleme:

kitaplarım gelsın bende baslıycam bende aynı seyelrı hıssederım pekı hergun vıdeo tekrarı yaptınmı canım korkum matetık benım

Kızlar ilk sayfamıza isterseniz herkesin bitirmiş olduğu dersleri yazalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…