2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

masalahhh senı gordukce hevesım yerıne gelıyor benı sen cok motuve edıyorsun sevgımelegım terarın kıtaptanmı oluyor yoksa pegemın ders notlarındanmı canım
Öncekini pegemden yapmıştım şimdiki ihtiyaç 24 saatte. Dönüşümlü olarak yapıcam. canım
bende bende o kadar yapamk ısıtoyrum eylule kadar ınsalalhhhh ohhh o kadar olsa bukadar takmazdım kafaya saclarım dokulmeye basladı stresten:KK5:
Stres yapmaa:KK20::KK20:

yaparsın canım o kadarda stres yapma. daha vakit var. ben mattan 25 net yapmak istiyorum.

Bendee :KK53:

kızlar facebooktan bırbırımız ekleyelım arkadaslıgımız burda klamsın hıcıbrımızın bu zorlu yola berbar cıktık ınsallah en guzel yerlerede gelırız

zaman zaman ümidimi kaybediyorum sınava 3 aydan az kaldı bebegime tek bakıyorum yanımda kımse yok. eşim işten gelince o bakıyor ben calısıyordum son 2 haftadır sehir dısına cıktı göreve... 9 aylık bebegımle ben çalışmak ne mümkün 2 haftam tamamen boş geçti. umarım tekrar toparlanabilirim.:KK14:

zaman zaman ümidimi kaybediyorum sınava 3 aydan az kaldı bebegime tek bakıyorum yanımda kımse yok. eşim işten gelince o bakıyor ben calısıyordum son 2 haftadır sehir dısına cıktı göreve... 9 aylık bebegımle ben çalışmak ne mümkün 2 haftam tamamen boş geçti. umarım tekrar toparlanabilirim.:KK14:

Allah yardımcın olsun cnm.
Senin emeklerin daha değerli..
İnşallah gönlüne göre hayırlısı olur..

canım haklısın çocukla zor oluyor dikkat dağıtıyor büyük olunca benim ki öyle devamlı konuşuyor soru soruyor derslerini soruyor okuldaki birşeyleri anlatıyor. ama ben çok yapamasamda her gün soru çözüyorum çok olmasa da yavaş yavaş ilerliyorum sen de öyle yap 50-100 o civarda soru çöz öğlen uyumuyor mu? ya da sabah...

herkese günaydın hayırlı sabahlar Allah zihin açıklığı versin hepimize de inşallah Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın utandırmasın

$images[6].jpg $ihtiyac_sen_sor_2012-175x200[1].jpg $Resim_1329596694[1].jpg $yediiklim-keyifli-matematik-tamami-cozumlu-s-b-2012[1].jpg $images[6].jpg $ihtiyac_sen_sor_2012-175x200[1].jpg $Resim_1329596694[1].jpg $yediiklim-keyifli-matematik-tamami-cozumlu-s-b-2012[1].jpg kızlar bunları sipariş verdim gelsin hepsı hakkında yorum yapıcammm:KK1:

vallah kızlar siden morla aldıkça çalşyorum,çok sağolun

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah ne olursa olsun asla pes etmemem lazım iki senede bir yapılan bir sınav ve ben iki sene daha işsiz dolaşmak,komsuların aa yinemi kazanamadınlarla karşılaşmak istemiyorummmm :))) bebegim gündüz 15dk uyur uyumaz napalım ben elimden geleni yapımda gerisi kısmet artık hepinize iyi çalışmalar

data cografya soru bankam bitmek üzere inşallah ilk biten kitabım olacak digerleri yarıda ve hiç başlanmamış elimde yirmiye yakın kitap var ah ah zamanım olsa 1bir günde hepsini çözüverecekmişim gibi geliyor zamanınızı çok iyi degerlendirin kızlar çokkkkkk

Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah ne olursa olsun asla pes etmemem lazım iki senede bir yapılan bir sınav ve ben iki sene daha işsiz dolaşmak,komsuların aa yinemi kazanamadınlarla karşılaşmak istemiyorummmm :))) bebegim gündüz 15dk uyur uyumaz napalım ben elimden geleni yapımda gerisi kısmet artık hepinize iyi çalışmalar

data cografya soru bankam bitmek üzere inşallah ilk biten kitabım olacak digerleri yarıda ve hiç başlanmamış elimde yirmiye yakın kitap var ah ah zamanım olsa 1bir günde hepsini çözüverecekmişim gibi geliyor zamanınızı çok iyi degerlendirin kızlar çokkkkkk

zamn çok onemlı bosLAMAMAK LAZIM AMA BAZEN ELDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI BOSLANIYOR COCUKTU ESTI DERKEN OLUYOR BU YUZDEN FIRSATLARI DEGERLENDIRMEK LAZIM ZORLAMAK SINIRLARI HAKLISIN

sayfanın çalışkanları anlatım bozukluğunu nasıl haledelim yardım

fatum ve mystical,günlükgüneşlik,sizler burda tecrübelisniz burda nasıl konuşcağımı yazın

aa fattum dün yazmıştım o mat öğreten var ben de en baştaki ben zorlandım o kitapta yargıdan daha zor geldi. hem de pahalı yirmi tl. tamam yorumları bekliyorum keyifli mat güzelse kolaysa ben de alırım.

mystical25 çok haklısın cidden zaman çok değerli tüm gün boş olunca aman yaparım diyor farketmiyor bile zamanın nasıl geçtiğini yarında var diyor
Ama eğer elinde olmayan sebeplerden çalışamıyorsan işte sağlıktı aileydi arkadaştı falandı filandı mecbur yapılmak zorunda olan işler çıkabiliyor bir de o zaman zamanın kıymetini anlıyor
çalışamadığı için de suçluluk duyuyor. Az bi 2 saat bile çalışsa o süreyi iyi geçirmeye çalışıyo ve de keşke tüm gün boş olsaydım tüm kitapları 2-3 haftada bitirirdim diyor
Ama işte boş olunca da bunun kıymetini bilemiyor hep boş olunca benim gibi tüm gün evdeyseniz de 3-4 saat çalışınca çok çalışmışsınız gibi geliyor ertesi günleri düşünüp yayılıyorsunuz
Yani ben sene başında öyle yapıyordum şimdi az kaldı diye kitaplar yetişemeyecek diye tüm gün çalışıyorum bir günde bi kitabı yarılayabiliyorum gerçi bu dersine göre değişiyor biraz.
Ama 20 kitabın varsa bi günde tüm gün çalışsan yarısını bitirsen 40 gün eder. Bir de uzadığını takıldığın konular olduğunu tekrar tekrar çalıştığını düşünürsen 50 günü buluyor bu. Gerçekten de zamanımız çok değerli
Ben artık salına salına soru çözmeyi de bıraktım o kadar hızlandım ki 13 dk da türkçe denemesi çözer hale geldim sonuçta fena değil 1-2 yanlış önceden tam 30-35 dk mı alıyordu şimdi yetişmeyecek korkusuyla daha kısa sürede daha çok soru çözer hale geldim. KEsinlikle soruları süre tutarak çözün amaç sınavda önce olabildiğince çok soru görmek, tabi konuya ilk defa çalışıyorsanız o zaman bunu yapmayın konuda ustalaştıktan sonra yapın.

kızlar ben hızlı soru çözmem için nasıl bir taktik uygulamalıyım

aa fattum dün yazmıştım o mat öğreten var ben de en baştaki ben zorlandım o kitapta yargıdan daha zor geldi. hem de pahalı yirmi tl. tamam yorumları bekliyorum keyifli mat güzelse kolaysa ben de alırım.

ben kıtap gelsın bır kaç sayfasını cekeyım resmnını koyayım sayfaya bakın olmazmı en azından ona gore alırsınız bu kıtabı sozelcı bır arkadas onerdı yapamıyordum dedı bununla suan 18net cıakrdı dedı ona guvenerek aldım bakalım

mystical25 çok haklısın cidden zaman çok değerli tüm gün boş olunca aman yaparım diyor farketmiyor bile zamanın nasıl geçtiğini yarında var diyor
Ama eğer elinde olmayan sebeplerden çalışamıyorsan işte sağlıktı aileydi arkadaştı falandı filandı mecbur yapılmak zorunda olan işler çıkabiliyor bir de o zaman zamanın kıymetini anlıyor
çalışamadığı için de suçluluk duyuyor. Az bi 2 saat bile çalışsa o süreyi iyi geçirmeye çalışıyo ve de keşke tüm gün boş olsaydım tüm kitapları 2-3 haftada bitirirdim diyor
Ama işte boş olunca da bunun kıymetini bilemiyor hep boş olunca benim gibi tüm gün evdeyseniz de 3-4 saat çalışınca çok çalışmışsınız gibi geliyor ertesi günleri düşünüp yayılıyorsunuz
Yani ben sene başında öyle yapıyordum şimdi az kaldı diye kitaplar yetişemeyecek diye tüm gün çalışıyorum bir günde bi kitabı yarılayabiliyorum gerçi bu dersine göre değişiyor biraz.
Ama 20 kitabın varsa bi günde tüm gün çalışsan yarısını bitirsen 40 gün eder. Bir de uzadığını takıldığın konular olduğunu tekrar tekrar çalıştığını düşünürsen 50 günü buluyor bu. Gerçekten de zamanımız çok değerli
Ben artık salına salına soru çözmeyi de bıraktım o kadar hızlandım ki 13 dk da türkçe denemesi çözer hale geldim sonuçta fena değil 1-2 yanlış önceden tam 30-35 dk mı alıyordu şimdi yetişmeyecek korkusuyla daha kısa sürede daha çok soru çözer hale geldim. KEsinlikle soruları süre tutarak çözün amaç sınavda önce olabildiğince çok soru görmek, tabi konuya ilk defa çalışıyorsanız o zaman bunu yapmayın konuda ustalaştıktan sonra yapın.

süper denemem zamanla ınsallah bızde senın gıbı oluruz hayranım calısma sıstemıne senın sınavın temmuzdu demı canım

Canlarımm..
Cumamız mübarek olsun :KK16:
İnşallah hepimiz için verimli bi gün olur..
Bugünkü düşüncem Allah izin verirse karışım problemlerini çalışmak.
Dün yüzde kar prob.yle ilgili sorular çözdüm amma velakin yok anacım yok konuyu sevmedim yapamadığım için geçtim bende.
Ama konunun yanına işaret koydum sorunlu olduğu belli olsun diye :KK1:
Onun dışında şimdilik bişi yok.
Bide kızlar ben daha kendimi hiç deneme yapmadım ya :kk77:
Biliyorum yanlış bişi yapıyorum ama içimden deneme çözmek gelmiyo çünkü diğer dersler olduğu gibi duruyo bunun yerine konu çalışmak istiyorum.
Sizler ne alemdesiniz matamatiğe geçti çoğunuz ben hala matematikteyim :KK1:

Son düzenleme:
X