2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

canım senin sınava iki ay varsa dört yıllık mezunusun değil mi? o zaman bizden farklı derslerinde olmalı. görmüyorumda onlara çalıştığını merak ettim.

4 yıllığım mühendis olduğum için sadece sabah oturumuna giriyorum alan dersleri yok bizde KPSS Bden 2 yılda bir ve tek oturum oluyor bizim sınav

sevgi meleğim sana hotmailden mesaj olarak gönderdim canım örnek sayfa bakarsın :KK1:

Fattum bayıldım desem? Gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor. Valla 3 sayfa konu anlatım göndermişsin ya çok sürükleyiciydi :KK70: Devamı nerde dedim bir an. Bende alayım valla. Diğer konularda bu şekilde anlatılmışsa bence müthiş...

$Adsız.jpg $Adsız2.jpg $Adsız3.jpg
Bir de siz yorum yapıverin, güzel mi değil mi :KK70:

Fattum bayıldım desem? Gerçekten çok güzel bir kitaba benziyor. Valla 3 sayfa konu anlatım göndermişsin ya çok sürükleyiciydi :KK70: Devamı nerde dedim bir an. Bende alayım valla. Diğer konularda bu şekilde anlatılmışsa bence müthiş...

beğenmene sevındım hepsı bu sekıl anlatım tarzı mesala sana gonderdıgım bolumde 10tane kural seklınde anlatmıs dıgerlerıde aynı sekıl canım bende nasıpse bugun ılk adımları atıcam bakalım canım

sen sor ben söyleyimdende sana ornek gonderdım sevgı melegım en azından tarıhten ne kadar yararlı gorundugunu gorursun

fattum kitaplarda iyi seçim yapmışsın :13:
baktım beğendim bende kitapları matematik güzel yeni öğrenen, temeli olmayan biri için
ya da eksiği olanlar için adım adım anlatıp pekiştirme sorusu koymuş
sen sor ben söyleyim de güzele benziyor ama elimde malum çok kitap var hazirandan önce biterse kitaplarım o zaman düşünürüm almayı
kızlar bu arada bir şey söyleceğim,
ben tarihi bitirdim denemelerde mesela islam öncesi islam tarihi çıkıyor hepsini yapıyorum ya da osmanlı kültür çıkıyor onu da yapıyorum.
Hani bunlar tarihin ilk konuları yaa insan tekrar da yapsa unutuyor bazı ayrıntıları ara ara, geçen pegemin kitapçığından tüm konuları tekrar da ettim.
Sonra kitaplarım bitsin dedim konu anlatımlı bir kitaptan çalışıp bu konulardan bol bol soru çözdüm soru bankalarından. O zaman farkettim denemeler acayip yüzeysel soruyor, ondan yüksek puan alabiliyorsun tüm konular bittikten sonra da sadece genel belli başlı şeyler kalıyor aklında, ayrıntılar uçuyor. O yüzden ben haziran gibi her dersten bir soru bankası bitirmeyi hedefliyorum denemelere ek olarak. Günde 2 deneme çözüp üstüne konu tekrarı artı soru bankası şeklinde, son yıllarda ösym ayrıntı sormaya başladı çünkü, size de tavsiye etmek istedim :))

Kızlar şu keyifli mattan işçi havuz problemeleri yada yüzde kar problemlerinden sayfa eklermisiniz
Ben bu konularda zorlanıyorum oyüzden görmek istedim anlatımını
Eğer bu konularda da iyiyse almayı bende düşünebilirim.
Bide ek olarak çarpanlara ayırmayıda ekleyebilirmisiniz 1 sayfa filan..
Şimdiden teşekkür ederim :KK16:
denemem
inşallah dediğin gibi planlarını uygulamak nasip olur..
Coğrafya burnumda tütüyo tabiri caizse ama henüz ona gelemedim
bi geçsem coğrafyaya çok keyif veriyo onu çalışması bana.

Bu arada benden haberler veriyim size.
Dün iki tane mat konusunu yüzeysel olarak sadece konu olarak çalıştım.
Soru çözmedim matematiği bitirmek için
Kümeler ve grafik problemlerini çalıştım.
Sorularını çözmedim.
Bugün Allah izin verirse türkçenin ilk konusunu ve matematikten işlem konusunu bitirmek istiyorum.
İnşallah uyarım plana.
Herkese Allah zihin açıklığı versin.

Kızlar şu keyifli mattan işçi havuz problemeleri yada yüzde kar problemlerinden sayfa eklermisiniz
Ben bu konularda zorlanıyorum oyüzden görmek istedim anlatımını
Eğer bu konularda da iyiyse almayı bende düşünebilirim.
Bide ek olarak çarpanlara ayırmayıda ekleyebilirmisiniz 1 sayfa filan..
Şimdiden teşekkür ederim :KK16:
denemem
inşallah dediğin gibi planlarını uygulamak nasip olur..
Coğrafya burnumda tütüyo tabiri caizse ama henüz ona gelemedim
bi geçsem coğrafyaya çok keyif veriyo onu çalışması bana.

Bu arada benden haberler veriyim size.
Dün iki tane mat konusunu yüzeysel olarak sadece konu olarak çalıştım.
Soru çözmedim matematiği bitirmek için
Kümeler ve grafik problemlerini çalıştım.
Sorularını çözmedim.
Bugün Allah izin verirse türkçenin ilk konusunu ve matematikten işlem konusunu bitirmek istiyorum.
İnşallah uyarım plana.
Herkese Allah zihin açıklığı versin.

canım sayafay yuklemede sorun yaşıyorum bırde fotograf makınası ıle cekıp deneyım bakayım sımdı olursa yuklerım nedne olmasın

ihityacın derslerıne gıren arkadasla ıcın bu sorum metetık nasıl vıdeoları memurfonıde ındırımde ıyıse alıcam nasıl anlatıyor hoca

X