2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

kızlar haklısınız evet etraf ne der düşüncesi etkili oluyor ben de dağınıklığı hiç sevmem benim çocukta aksi rahat defalarca söylersin yapmaz bugün iyiydim çünkü dersanedeydim evde çok kalmak yıpratıyor insanı. baya konu işledik bir sürü bilgiler verdiler gelince defterime geçirdim tekrar ettim bir matematik kaldı. birkaçta soru çözdüm bu saat oldu. matematiğide geçireceğim sadece survivior u seyredeceğim hem de dersi geçireceğim. duru canım ben bir hafta bile ayırdım çoğu konuya ama hamd olsun yedi doğrudan onsekiz doğruya çıktı en çok emek verdiğim ders mat. inşallah daha iyi olacak. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın sabah dokuzdan beri uğraşıyorum bugün. boynum baya ağrıdı. sevgi meleği canım ben coğrafya ve türkçeyi bitirdim.

+ Tarih tekrarı
+ 150 soru
+ GK denemesi

* Netler:
Tarih:28
Coğrafya:15
Vatandaşlık: 9
TOPLAM= 52 Net ( Deneme zordu kabul ediyorum )
Murat Yayınları 2012 TG-1
:KK14::KK14::KK14:

kitaplarım gelsın bende baslıycam bende aynı seyelrı hıssederım pekı hergun vıdeo tekrarı yaptınmı canım korkum matetık benım

Çok çok zorlanırsam açıyorum ama pek videoyla aram yok.
Burdan arkadaşların anlattığı sorulardan daha iyi anlıyorum ben çoğunlukla.

+ Tarih tekrarı
+ 150 soru
+ GK denemesi

* Netler:
Tarih:28
Coğrafya:15
Vatandaşlık: 9
TOPLAM= 52 Net ( Deneme zordu kabul ediyorum )
Murat Yayınları 2012 TG-1
:KK14::KK14::KK14:

sevgi meleği bence netlerin çok iyi biraz daha tekrar ve soru çözümüyle full yapabilirsin
Ben en yüksek 45 yapabiliyorum sözelden maalesef hedef 55 net benimde
genelde 30-40 arası geliyor sınava göre değişiyr sınav kolay olursa 40 ın üstüne çıkıyor zor olursa altında :))
ama sene başında 25in üstüne çıkamıyordum şimdi 30 un altına inmiyor kesinlikle :)) Daha 2 ay var gece gündüz çalışarak neler yapılmaz ki bir sürü vakit :))
Bende genel yetenekte iyiydim son girdiğim denemede full yaptım sonunda :)) yapılabiliyor demek ki dedim kendime :))

Bu arada ben tüm derslere baktım ama coğrafya ve anayasadan çok az soru çözdüm oturmadı daha gerçi tarih bitmesine rağmen istediğim sonucu daha alamadım ama olsun olacak zamanla inanıyorum ben kendime :))

Benim Türkçe, Matematik,Tarih bitti diye eklersen sevinirim.

bi gün bende matematik bitti diyebilecekmiyim acaba:KK31:
Rabbim yardım eder çook umutluyum.
Şimdilik biten ders adı veremiyorum ben..Hiç bi dersi bitirmiş değilim çünkü..
Herkese Allah zihin açıklığı versin

sevgi meleği bence netlerin çok iyi biraz daha tekrar ve soru çözümüyle full yapabilirsin
Ben en yüksek 45 yapabiliyorum sözelden maalesef hedef 55 net benimde
genelde 30-40 arası geliyor sınava göre değişiyr sınav kolay olursa 40 ın üstüne çıkıyor zor olursa altında :))
ama sene başında 25in üstüne çıkamıyordum şimdi 30 un altına inmiyor kesinlikle :)) Daha 2 ay var gece gündüz çalışarak neler yapılmaz ki bir sürü vakit :))
Bende genel yetenekte iyiydim son girdiğim denemede full yaptım sonunda :)) yapılabiliyor demek ki dedim kendime :))

Bu arada ben tüm derslere baktım ama coğrafya ve anayasadan çok az soru çözdüm oturmadı daha gerçi tarih bitmesine rağmen istediğim sonucu daha alamadım ama olsun olacak zamanla inanıyorum ben kendime :))

Benim Türkçe, Matematik,Tarih bitti diye eklersen sevinirim.

Canım dediğin gibi vakit var daha çalışılarak yapılmayacak bir şey yok. Şuan için bu netin 3 fazlasını yapmam lazımdı. 55 hedefim. Gy de de 48 yapmam lazım. Ve bu deneme baya baya zordu. Bakarsan anlarsın sende. Henüz matematiği tamamen bitirmediğim için gy çözmek istemiyorum açıkçası. İnşallah bende gy fullerim yakın zamanda :KK31:Senin netlerinde zamanla yükseldi maşallah. :nazar: Ben ilk başladığımda 5-6 tarih yapamıyordum bile :KK53: Bu ara da ben seni evli, çocuklu sanıyordum bekarmısın :))

bi gün bende matematik bitti diyebilecekmiyim acaba:KK31:
Rabbim yardım eder çook umutluyum.
Şimdilik biten ders adı veremiyorum ben..Hiç bi dersi bitirmiş değilim çünkü..
Herkese Allah zihin açıklığı versin

Âmin canım sana da. En Büyük TÜRKİYE

Kızlar benim matematikte kafama takılan sorular var
Mesela geometriye ne kadar yükleniyorsunuz?
Kümeler İşlem Mod Permütasyon Olasılık bu konuları başlardaki konular gibi önemsemelimiyiz?
Bunları önlisans için soruyorum.
Ben saydığım bu konuları çok önemli görmediğim için türkçeyle birlikte çalışiyim diyorum Allah izin verirse.
Matematik hariç hiç bi derse bakamadım doğru düzgün panik oluyorum bu yüzden.
Artık sözel bi ders çalışmak istiyorum çünkü matematiğe başlayalı 2 ay oldu nerdeyse :KK9:
Yani matematiğin kümeden itibaren son konularını türkçeyle birlikte götürmek istiyorum iyi mi yapıyorum bi istişare ediyim dedim :KK6:

4 kitabım geldı yarın nasıpse baslıyorum matematıge kızlar hangı konuyu ısıyorsunuz sayfa olarak ornek cekıp koyarım sıze sayfayı banakonu olarak soyleyın ıkı uc sayfasını ornek olarak koyuyum ona gore karar verırsınız yedi iklim keyifli matematik konu anlatımlı kıtabı ve soru bankası sen sor ben soyleyım ıhıtyacın bırde uzman karıyer çözümlü matema:KK1:tik kıtabı

4 kitabım geldı yarın nasıpse baslıyorum matematıge kızlar hangı konuyu ısıyorsunuz sayfa olarak ornek cekıp koyarım sıze sayfayı banakonu olarak soyleyın ıkı uc sayfasını ornek olarak koyuyum ona gore karar verırsınız yedi iklim keyifli matematik konu anlatımlı kıtabı ve soru bankası sen sor ben soyleyım ıhıtyacın bırde uzman karıyer çözümlü matema:KK1:tik kıtabı

Canım probelemlerden eklersen daha iyi olur. Misal yaş ve kar zarar...

Canım dediğin gibi vakit var daha çalışılarak yapılmayacak bir şey yok. Şuan için bu netin 3 fazlasını yapmam lazımdı. 55 hedefim. Gy de de 48 yapmam lazım. Ve bu deneme baya baya zordu. Bakarsan anlarsın sende. Henüz matematiği tamamen bitirmediğim için gy çözmek istemiyorum açıkçası. İnşallah bende gy fullerim yakın zamanda :KK31:Senin netlerinde zamanla yükseldi maşallah. :nazar: Ben ilk başladığımda 5-6 tarih yapamıyordum bile :KK53: Bu ara da ben seni evli, çocuklu sanıyordum bekarmısın :))

yok canım ben bekarım ailemle yaşıyorum :))
Öyle olmasa bu kadar rahat ders çalışabilir miyim hem :))

selam kızlar biz bugünde sabah kahvaltıya pikniğe gittik iyi oldu moral açısından geldim biraz mat baktım bir saat kadar. duru ben şu anda mat tarih vatandaşlık bir arada götürüyorum. konu çalışıyorum yani. türkçem ve coğrafyam bitti bazen soru çözüyorum onlardan ama az. mat bitmek üzere geometriye başlayacağım. tarih ve vatandaşlıkta başlardayım. sen de türkçeyle matı bir arada götürebilirsin bence. türkçeden günde bir saat çalışsan yeter. hızlı ilerliyor.

selam kızlar biz bugünde sabah kahvaltıya pikniğe gittik iyi oldu moral açısından geldim biraz mat baktım bir saat kadar. duru ben şu anda mat tarih vatandaşlık bir arada götürüyorum. konu çalışıyorum yani. türkçem ve coğrafyam bitti bazen soru çözüyorum onlardan ama az. mat bitmek üzere geometriye başlayacağım. tarih ve vatandaşlıkta başlardayım. sen de türkçeyle matı bir arada götürebilirsin bence. türkçeden günde bir saat çalışsan yeter. hızlı ilerliyor.

Tamam cnm Allah ın izniyle başlıyorum:KK16:

sen sor ben söyleyim kitabından bir örnek sayfa $531344_135301673267735_100003637090829_151666_1018308219_n[1].jpg tekrar için çok güzel bir kitap olmuş

ilk sayfaya tablo yapılmış, ben de yazıyım :KK1: biten derslerim ; tarih, coğrafya ve vatandaşlık. bu dersler dört dörtlük mü bitti? hayır...eksiklerim çok ama 7 temmuz a kadar eksiklerimi kapatıcam inşallah kızlar...

X