2011 Nisan Anneleri Buraya :))

ıkınmak neden zaralı?
duphalac verdi doktorum ama akşam yatarken dedi.her sabah kuru kayısı yiyorum aç karnına su ile birlikte süt içiyorum ama banamısın demiyo.hatta anneliğe ilk adım kitabında ılık suya bal ve 2-3 damla limon damlatın yazıyodu onuda yaptım.activia ye demişti doktor banamısın demedi sonunda kusturdu beni.
bide kepek ekmeği yemek zararlımı?kansızlık felan yaparmı?

hamilelerde basura yol açabilir diye ıkınmak zararlı. canım süt gaz yapar bana da yoğurt önermişti doktorum. zaten sütten bulanıyorum. kepek ekmeği çok yararlı kabızlığını az da olsa alır yiyebiliyorsan ne mutlu sana. ya bende kusma yok diyorum ama ne kadar çok şeyden miğdem bulanıyor yazdıkça yazasım geliyor. bilmiyorumkismile

Hayırlısı olsun canım. Muhtemel doğum tarihi 4 nisan olan 3 kişi olduk.Evet kalp atışları için erken fakat keseyi görmek için gitsen iyi olur mazallah dış gebelikte olabiliyor çünküzemuszemus

evet canım haklısında olduğumuz yerde doktor yok en kısa mesafe 1 saat uzaklıkta onun için hemen gidemiyorum inş gittiğimde hepsini görürürz. sizlerin ilk bebklerinizmi ?benim 3 yaşını dolduran bir oğlum var.

Çok şükür kabızlık problemim yok benim normalde aslında olurdu. Çünkü pek su içmezdim ben önceleri. Dün doktora gittim. Doktor günde 3 litre su içmemi söyledi. Sanırım çok su içtiğimden dolayı kolay çıkabiliyorum tuvalete. Şuan için mide bulantısıda yok ilerde olurmu bilmem...

ayy ben ölüyodum cnm yaa.duphalac içtim biraz yatıyım dedim bi uyandım gaz sancısı.afedersiniz ama ishal yapmış beni.bide boş öğürtü ecel terleri döktüm tuvalette bayılıcaktım tansiyonum düştü.bu kabızlık iş acıcak benim başıma herhalde.

ayy ne güzel yaaa bende çok su içiyorum ama banamısın demiyo deliricem valla.

arkadaşlar ilk sayfada benim yazım olduğu için benim yapmam uygun olurdu ancak ben pek vakit ayıramayabilirim. şu anda tatildeyim. tatil bitince yoğunluk beni bekliyor. sürekli burayı takip edecek bir arkadaş var ise yeni bir başlık açsın 2011 nisan anneleri olarak burayı da kilitleyelim. ordan devam edelim.

kızlr bende çok kötüyüm
sürekli halsizim
yarın kısmetse doktora gidicem
dün gidicektim denize gittim
ve merak ediyorruz bebeğimi.

Bende nisan annesiyim sat 5 temmuz bugün baktığım bhcg sonucum 1500 ama usgye girmedim hala:)))hihoyyyt

selam kızlar
öncelikle hapimiz Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin; tamamına erdirsin inşallah:)))

ben de kısmetse nisan anne adayıyım.SAT ım 3 temmuz.tüp bebek anne adayıyım.dünkü bthcg sonucum 755 çıktı.doktorum keseyi görmek için haftaya perşembe ya da cuma gel dedi.bakalım inşallah bebeğim kendini gösterir ; hatta süpriz yapıp kalp atışını da duyurur inşallah hayırlısıyla:)))

aşırı yorgunluk ve kasık kramplarının dışında ( ani hareket edince) herhangi bi rahatsızlığım yok çok şükür; ha bide iştahım hiç yok ama sıcaklardan da olabilir sanıyorum.izinde de olduğum için tabi hala normal hayata dönemedim.bugün 15 dk.yürüyüşe çıktım transferden sonra ilk defa ama kasıklarım ağrımaya başladı; umarım bunlar hayra işarettir çabuk geçer yoksa ben eylülde okulda onca çocuğun içinde ne yaparım bilmiyorum:)))

Bende nisan annesiyim sat 5 temmuz bugün baktığım bhcg sonucum 1500 ama usgye girmedim hala:)))hihoyyyt

hoşgeldin cnm sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

iyiyiz canım sen nasılsın?bende 3 4 gündür geçmeyen ishal var doktor toz verdi onun dışında bol su içmemi önerdi inş geçer...

çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine.
bende iyiyim cnm midem bugün biraz daha iyi.sabah ayran içtim kahvaltıda.pek bişi yiyemiyorum ama olsun bunada şükür.

hoşgeldin aramıza cnm.
inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini.
bu sıcaklarda çok dikkat et bende bugün dışarı çıktum bayılcaktım nerdeyse sıcaktan.bol bol su iç cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…