2011 Nisan Anneleri Buraya :))

kızlar bende cumaretsi gittim ilk defa doktora bekleden doğum tarihi 2 nisan .
bebişimizi gördük çok minik bi virgüldü. 1.2 mm 15 gün sonra tekrar çağırdı kalp atışları için.
ayyy cnm ne güzel ya bende 2 gün snra gitmeyi düşünüyorum bklm
bugün gidicem canım nasipse.sen gittin mi?

yok cnm ama 2 gün snra fln düşünüorm

kızlar bende cumaretsi gittim ilk defa doktora bekleden doğum tarihi 2 nisan .
bebişimizi gördük çok minik bi virgüldü. 1.2 mm 15 gün sonra tekrar çağırdı kalp atışları için.

öncelikle iyi dileklerin için teşekkürler. inşallah isteyen herkese en hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin Allah...

sen de inşallah iyi bir hamilelik geçirir bebeğine kavuşursun canım..

kızlar ben dün gittim keseyi filan hiçbişey göremedik. tekrar bi hafta sonra çağırdı.moralim bozuldu. aranızda böyle olan var mı? size tavsiyem 6-7.haftadan önce gitmeyin.sevgiler...

mrb kızlar bende bugün gittim doktora. Bebişimizin kesesini gördük. 10 gün sonra tekrar çağırdı.Kalp atışlarını duycaz kısmetse...:emir_bebek:

benim 28 hazirandı canım seninki nasıl?
bnmki 29 hazirandı.
bakalm bende yarın fln gitmeyi düşünüyorum doktora.
ama keseyi görememekten korkuyorum snra kafama takarım bişeymi var acaba diye.
mrb kızlar bende bugün gittim doktora. Bebişimizin kesesini gördük. 10 gün sonra tekrar çağırdı.Kalp atışlarını duycaz kısmetse...:emir_bebek:

gözünaydın cnm,darısı bizlere..

selam kızlarrr nasılsınız?
benim hamilelik sıcaklardan baya kötü gidiyo bunalıyorum iyice.yemekle pek aram kalmadı peynir domates yiyorum hafif hafif.
bide sol tarafımda ağrım devam ediyo hala kistim geçene kadarda çekicem bunu galiba.

ah cnmm sorma bnmde midem bi tuhaf cnm hiç bişey yemek istemiyo.
öyle atıştırıyorum sadece

meyvelerle duruyorum
ama nyseki bi kaç gündür bulantım yok.

doktor sana herhangi bi vitamin ilaç vs verdimi?

bakalm bende yarın fln gitmeyi düşünüyorum doktora.
ama keseyi görememekten korkuyorum snra kafama takarım bişeymi var acaba diye.

Canım görünmeyebilir bu normalmiş bizim haftamız için. Bugün doktor bana öyle söyledi. Ama biraz uğraş sonucu keseyi görebildi. İlk ultroson resmimizi aldık. Umarım sende görürsün bebişinin kesesini

gözünaydın cnm,darısı bizlere..[/QUOTE]

amin canım

merhaba bayanlar benimde son adet tarihim 28 haziran beklenen doğum tarihi ise 4 nisan henüz doktora gitmedim kalp atışları için erken diye düşünüyorum. inşallah sağlıcakla alırız bebişlerimizi:))

merhaba bayanlar benimde son adet tarihim 28 haziran beklenen doğum tarihi ise 4 nisan henüz doktora gitmedim kalp atışları için erken diye düşünüyorum. inşallah sağlıcakla alırız bebişlerimizi:))

Hayırlısı olsun canım. Muhtemel doğum tarihi 4 nisan olan 3 kişi olduk.Evet kalp atışları için erken fakat keseyi görmek için gitsen iyi olur mazallah dış gebelikte olabiliyor çünküzemuszemus

merhaba arkadaşlar bneim de sat 28 haziran. gerçi benim tüp bebek. ben de cumaya gitmeyi düşünüyorum keseyi görmek için. ilk denememde bebişimi kaybettiğim için doktora gitme konusunda çok hevesli değilim ilaçlarım bitti diye gidicem. inşallah bebişimi görürüm. rabbim hepimizin bebişlerini korusun. bi de geçen hafta fena halde kasık ağrılarım vardı. yavaş yavaş geçti. şimdi nadiren geliyor o ağrılar. ya bi de arkadaşlar akşamları miğdem bulanıyor. kusma felan değil de sadece bulantı. akşam hiç yemek yiyemiyorum. sabahları ise fena acıkıyorum. uyku konusunda fena kötüyüm her gün bambaşka saatte yatıyorum. şimdi de zombiler gibi ayaktayım. -tatlicadiarzu- inşallah hepimiz bebişlerimizi görürüz. nisan ayında da kucaklarımızda olur hihoyyyt

selam bayanlar aslında bnm son adet tariiime göre doğum mart 25 görünüyo ama bndeki adet düzensizliğinden kaynaklı geç döllenme olmuş6+5 olmam gerekirken dr 5+3sün dedi nisan başınada denk gelebilirmiş yani:)

selam bayanlar aslında bnm son adet tariiime göre doğum mart 25 görünüyo ama bndeki adet düzensizliğinden kaynaklı geç döllenme olmuş6+5 olmam gerekirken dr 5+3sün dedi nisan başınada denk gelebilirmiş yani:)

Hayırlısı olsun canım hoşgeldin aramızaa.s

merhaba arkadaşlar bneim de sat 28 haziran. gerçi benim tüp bebek. ben de cumaya gitmeyi düşünüyorum keseyi görmek için. ilk denememde bebişimi kaybettiğim için doktora gitme konusunda çok hevesli değilim ilaçlarım bitti diye gidicem. inşallah bebişimi görürüm. rabbim hepimizin bebişlerini korusun. bi de geçen hafta fena halde kasık ağrılarım vardı. yavaş yavaş geçti. şimdi nadiren geliyor o ağrılar. ya bi de arkadaşlar akşamları miğdem bulanıyor. kusma felan değil de sadece bulantı. akşam hiç yemek yiyemiyorum. sabahları ise fena acıkıyorum. uyku konusunda fena kötüyüm her gün bambaşka saatte yatıyorum. şimdi de zombiler gibi ayaktayım. -tatlicadiarzu- inşallah hepimiz bebişlerimizi görürüz. nisan ayında da kucaklarımızda olur hihoyyyt

Amin canım. Kasık ağrıları normalmiş. Benimde ilk zamanlar daha fazla ağrıyordu. Şimdi azaldı. Güzel haberlerini bekliyoruz:emir_bebek:

ah cnmm sorma bnmde midem bi tuhaf cnm hiç bişey yemek istemiyo.
öyle atıştırıyorum sadece

meyvelerle duruyorum
ama nyseki bi kaç gündür bulantım yok.

doktor sana herhangi bi vitamin ilaç vs verdimi?

bana vitamin vermedi cnm sadece folbiol verdi.sana neler verdi?

hayırlı olsun cnm sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

hoşgeldin aramıza cnm sağlıkla kucağına alırsın inşallah

kızlar ben çok fenayım yaa
hiç bişi yiyemiyorum ve ileri derecede kabızlık problemim var.buda mide bulantısı yapıyo ve kusturuyo beni.
kabızlık çeken varmı aranızda?
neler yapıyosunuz buna karşı?

kızlar ben çok fenayım yaa
hiç bişi yiyemiyorum ve ileri derecede kabızlık problemim var.buda mide bulantısı yapıyo ve kusturuyo beni.
kabızlık çeken varmı aranızda?
neler yapıyosunuz buna karşı?

bu gün geçti benim bulantım fena acıkmaya başladım ama ölee salata falan çekiyo canım. kabızlık benim normalde de sorunum. bi de sürekli dinlenmem gerekiyor diye fazla hareket etmiyorum. kayısı iyi geliyor ama bazen çare ilaç maalesef. duphalac diye gebelere kabızlık için verilen bir ilaç var. sabah kahvaltıdan önce alıyorsunuz. çözüyor tavsiye ederim. ıkınmakta zararlı çünkü. ıyy kendimden bulandım ya kaydirigubbakcemile3

bi de arkadaşlar hepimizin çizelgesinde bi tuhaflık var. aynı gün olan arkadaşlar bir gün ileri ya da kalan günler az hepimiz aynı yerde yapmışız çözemedim şu tuhaflığı CADIARZU

X