2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

sağol canım 5 kilo verdim sonra 9 kilo aldım yani + 4 teyim...pembe resim 25 haftalık diğeri 26 haftalık çekildi ama pembe daha büyük duruyor:) benim bel çevrem biraz kalındır sanırım ondan küçük görünüyor:) bebeğin kilosu normal gitmese şüphe edeceğim:) senin göbişin de maşallah çok güzel duruyor...

cnm bende 8kilo aldım ama senden daha büyük duruyor göbüşüm:) gerçi ikinci doğumlarda falan farkediyomuş ondan büyük ihtimalle

Evet Benim ilk bebek ama banada benimki daha buyuk gibi geldi gerci kisiden kisiye cok degisiyor ayni zamanda ama daha kucuk gobekliler var

kızlar selamlar, bağlantı nedeniyle geçen hafta hiç giremedim.
buluşmanızı çok merak ettim ama daha foto eklememişsiniz :)) yüzlerinizi kapatmayın haa görmek istiyorum hepinizi :))
ben de pazartesi gidecektim doktora, akıntımın rengi koyulaştı doktorum cumartesi çağırdı. çokşükür bi aksilik yok. kültür yapıldı sonuca göre bi ihtimal ilaç kullanıcam. bebişim 705 gr olmuş artık ultrasonda tamamı görünmüyor :) sıpalar büyüdü :)
bunları egeye anlattım, yarın gelemezsem kızlara ilet dedim :) öpüyorum hepinizi inşallah yarın girebilirim...

çok fit görünüyorsun yakamoz, maşallahhh...

saol canımcım hamilelik öncesinde giydiğim kotlarımdan biri üstümdeki sadece beli sıkıyor rahat değil diye çok fazla giymiyorum zaten hamile pantolonunu ilk 6. ayda giydim ben geç çıktı benim göbüş doğumdan sonra sıkı bi diyet-egzersiz programıyla hamilelikte gelen kiloları vermeyi düşünüyorum umarım başarabilirim inşallah çabuk gider ya, şimdi bile kilo almışsın diyenlere kıcık oluyorum çünkü, hiç hamile psikolojisi nedir düşünmeden konuşuyolar

Bir hamilenin kilo aldigini kollarindan anliyorum daha cok ben. Kollar lokum gibi olmaya basladiysa vay halimize Ama sende hala incecik duruyorlar, gercekten cok fit bir hamilesin. Bu sekilde devam edersen dogum sonrasi birseycigin kalmaz 4 aya. Masallah

kollar lokum gibi benzetmesine çok güldüm Allah iyiliğini versin canım :) teşekkür ederim güzel sözlerin için moral oldu vallahi hamilelik öncesi ayva göbeğim bile çıksa canım sıkılırdı alışmak zor oluyor o yüzden şimdi bu koca göbüşe yalnız sende çok hoş görünüyorsun sadece göbüş var ne güzel çokda şıksın kaç kilo aldın canım ? ( hiç almış gibi durmuyosun nazar değmesin )

offfffff çok güzelsin ya maşallah
O kadar giyinip suslenince haliyle guzel cikmisim Sen bir de pijama esofman birlikteliginde gor beni Cok tesekkur ederim canim

Rica ederim ben de tesekkur ederim 7 kilo aldim 8'e gidip geliyorum. Fotolar yaniltici olabiliyor, durus vs. Hic ince degilim aslinda ama o fotoyu cok sevdim bennn

fıstık gibisin cnm maşallahh ben bu aralar baya kilo aldım yaa durduramıyorum kendimi çok yiyorum

ay cnm sanada maşallah manken gibisin yaa kaç kilo aldın?
Benim de istah sonuna dek acik. Dun gece bir ara kek uzerine bolca nutella surup yedim, dusun oglumdan bile kiskandim bir lokma anca lutfettim 7 kilo kesin aldim da 8'i de goruyorum arada Tesekkur ederim guzel sozlerin icin.
Begeni yapan arkadaslar moral oldunuz sizi de cook opuyorum

Japones ve Yakamozzzz çok güzelsiniz kızlar çok fit gözüküyorsunuz çok beğendim maşalllahhhhh

ben yan durduğumda senin kadar zayıf görünmüyorum demekki gerçeklik payı var yok canım fazla almamışsın hamilelik öncesinde zayıfmışsın yada formunu bozmamış hamilelik ne güzel, maşallah
aynen bende öyle herşeyi yemek isteyen bi obura dönüştüm iştah sonuna kadar açık bendede

Japones ve Yakamozzzz çok güzelsiniz kızlar çok fit gözüküyorsunuz çok beğendim maşalllahhhhh
saol canım sizde olmasanız kim moral verecek bilmiyorum
fıstık gibisin cnm maşallahh ben bu aralar baya kilo aldım yaa durduramıyorum kendimi çok yiyorum

ay cnm sanada maşallah manken gibisin yaa kaç kilo aldın?
teşekkür ederimmm bende sabah öğle akşam yeme halindeyim bide özellikle tatlı şeyleri canım istiyor hamur işi tatlı pasta ne varsa götürüyorum dizginlesem iyi olacak

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…