2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

seydam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
3.270
5
hadı bakalım hazıran annelerı göbüslerımızın resımlerını ay ay koyalım bırbırımızı burdan takıp edelım olmazmı?

maşallah 9aylılarınıda görürüz inşallah benimkide buna yakın bi ara çekip koyacagım bide önce nasıl koyuluyor onu araştırmam lazım :)

kızlar bendemi bi anormallik var 9. haftadayız karnım dümdüz ? sizin maşallahınız var kaç kilo aldın seydam

sagolun kizlar 3 kilo aldim ben ...oglusimde hic bukadar cikmamisti bunda hemen belirdi birde kizlar ya ben igne vuruldugum icin karindan onunda sisligi oluyor sizlerdende bekliyorum cok merak ediyorum

ben 4 kilo aldım şimdiye kadar
vallahi durdura bisem ben durdurucam ama olmuyo canim ya istahim iyi allaha sükür sonumuz hayir olur ins

ben 1 kılo almısım dr yesıklerın bebıse yarıo cok guzel dedı
ohh ne güzel biz 3lerden 4lerden bahsediyoruz seninki negüzel aman yarasin melegine ins ben oglumda 13 kilo almistim ne güzel hepsi gitti dogumda simdi neolur bilemem

ben henüz kilo almadım ama sanırım kilo verdim kusmaktan bayram sonrası kontrolde tekrar tartılırım evdeki tartının pili bitmiş almakta istemiyorum aslında ilk 3 ayı kilo almadan bitirsem çok iyi olcak sonrası için

ayy canim bebegin iyi olsunda ins sen yinede zorla kendini yemeye dogumdan sonra bi rejim hepsi gider ins

ayy canim bebegin iyi olsunda ins sen yinede zorla kendini yemeye dogumdan sonra bi rejim hepsi gider ins

dr da bana eger bebek ıyı gelısmeseydı bagırcaktım sana ye dıe dedı 3 ayda 1 kılo anlamadım bende cok kustum belkı ondandr ya

yok kıs aman fazla kilo almak istemiyorum ben tabi önemli olan onun sağlıklı olması ama rejim mejim hayatta yapamam ben pisboğazımdır 5 kilo bi fazlam vardı kaç defa rejim yapmaya niyetlendim 1 gün bile yapamadım eşim dalga geçiyodu artık hamurişi diyetimi yapıyosun diye o yüzden ne kadar orantılı alısam o kadar iyi fazlam yok gibi şuan ama ficıdım da bozulmasın bende ne yardan geçiyorum ne serden

dr da bana eger bebek ıyı gelısmeseydı bagırcaktım sana ye dıe dedı 3 ayda 1 kılo anlamadım bende cok kustum belkı ondandr ya

canım sen zayıfsın ondan öyle demiştir doktor çoğu doktor 3 ayı kilo almadan bitirmeye bakın diyo zaten dr. kaan kocatepede çoğu zaman 10. haftaya kadar kilo alınmaz 11 12. haftalarda 450. gr alınmaya başlar diyo seninki iyi yani

allah seni ne yapmasin emi benim gibisin desene bende hayatim boyunca hic kilolu olmadim olsamda öyle kalirim allah korusun anam arkayi büyütmeyelimde ordan vermesi zor oluyor

haaaaaaa bılemıcem valla ii ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…