2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

daha çok poz verecektimde zamanım yoktu acele çektim öyle anacım. vahh vahh sen benim 1 sene önceki hallerimi bi görsennnn, şimdiki hallerime fit demezdin

bugün tam 26. haftamız bitti işte kızım ve ben :) ilk defa ekliyorum sizin için eşofmanla çektim daha ekliycim belli aralıklarla

bugün tam 26. haftamız bitti işte kızım ve ben :) ilk defa ekliyorum sizin için eşofmanla çektim daha ekliycim belli aralıklarla

yakamoz baya belli ve seninki ne kadar yukarda ne güzel benimki aşşağıda yaa. resmen bacaklarıma deyiyor. maşallah sana

bebek bu ne şıklık çok şeker görünüyor kumsalımız maşallah merve hiç kilo almamış gibisin göbüşte o kadar çıkmamış haftana göre gayet fitsin yani maşallah hepinize

yakamoz baya belli ve seninki ne kadar yukarda ne güzel benimki aşşağıda yaa. resmen bacaklarıma deyiyor. maşallah sana

evet resimden bakınca dikkat ettim bende yukarıda olmasıda rahatsız ediyor ama ya eğilemiyorum şimdiden otururken rahat otursam bile rahatsız oluyorum

merve yakamoz maşallah size Allahım korusun
Sağol canım Allah hepimizi korusun...
bebek bu ne şıklık çok şeker görünüyor kumsalımız maşallah merve hiç kilo almamış gibisin göbüşte o kadar çıkmamış haftana göre gayet fitsin yani maşallah hepinize

teşekkür ederim canım ayy çok mutlu oldum halbuki 10 kiloyu depoladım bile şimdiden göbişim mi? çıkmış çıkmış sana öyle geliyo

sende çok tatlısın bu arada

Son düzenleme:
Buda benim 26+4 haftalik koca göbüsüm

maşallah cnm kocaman olmuş göbüş

teşekkür ederim cnm şimdi iyice şiştim armut oldum yaa

buda 24+2 gobegim cok seviyorum gobegimi bu arada gobeklere masallah

Uploaded with ImageShack.us

maşallah sadece göbüş büyümüş ne güzel

maşallah maşallahh ne güzel bir göbek ne güzel bir hamiş böyle kıskandım

Eki Görüntüle 157934 ay bende eklıyım barı göbüşşş bolumune bır göbekkkkk :)))))

maşallah bu haziran annelerinin hepsi fit yaa sadece göbüşler büyümüş ne güzel

göbiş göbişşş içinde var bebişşş :)))

al işte bi tane daha kıskanıyom ya koymayın böyle fotolar sanada maşallah cnm

cnm sende yemeyenlerdenmisin yaa hiç göbek yok nerdeyse maşallah

Kızlarr 26+4üz Oğluşumlaaa ...

bende bugün 26 haftalık oldum ama benim göbek aldı başını gitti yaa maşallah küçük sizinkiler

oh maşallah fiziğe bak bu haftaya göre çok iyisin

tşk ettık teyzosuuuuuuuu

kızlar ben de ilk defa gönderiyorum fotolarımı yeni çekebildim. Hepinize maşallah!!! Allah hepimizin bebişini korusun

bebişe yaramış belli ki sende bişy yok çünkü :) saphirecim teşekkür ederim ama tıka basa yiyorum hatta şimdide o kadar yemişimki karnım fena gergin rahatsız ediyor obur ben saol canımcım 4 kilo aldım ama ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…