2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

şekerim sende hep göbişini ekleyip kaçıyorrsun katılsana bizim sohbetlerimize :))) maşallah bu arada baya çıkmışşş

ya canim katilmak istiyorumdaa hepiniz kaynasmisinizz zatenn sonra gelme gibi olur diye:18:
bikere bise yazmistim yada sormustum kimse cevap vermedi bende daha bise yazmiyorum :)

ya canim katilmak istiyorumdaa hepiniz kaynasmisinizz zatenn sonra gelme gibi olur diye:18:
bikere bise yazmistim yada sormustum kimse cevap vermedi bende daha bise yazmiyorum :)

kız saçmalama katıl hep göbiş ekliyorsun görüyorum seni ama sohbete katılmıyorsun... soru sorma merhabadiye başla sonra soru sor cvp verirler niye vermesinler? sen yaz konuşuruz :)))

hasret maşallah göbüşüne tam erkek göbeği olmuş baya büyümüş oğluş e artık az kaldı şaka maka yakında kimler doğum yaptı diye konuşacaz ay çok heyecanlı

hasret maşallah göbüşüne tam erkek göbeği olmuş baya büyümüş oğluş e artık az kaldı şaka maka yakında kimler doğum yaptı diye konuşacaz ay çok heyecanlı
sağol cnm:) ewet bu keyifli günlerin sonuna yaklaşıyoruz

Buda bizden
28+2 Kızım ve ben

Eklentiler

• $IMG0077A.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 60
  • $IMG0067A.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 53
  • $IMG0071Aeeeee.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 56
bende aynısını senin fotona bakarken düşünürken 'ben baya hantallaştım' demiştim :) teşekkür ederim moral oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…