2011 Haziran Annelerinin Göbekleri ;-)

göbiş göbişin içinde var bebiş heeeeeeeeeeeee :KK1: anladık anladık fit annesin ne hava atıyorsun :63: bi öyle poz bi böyle psikolojim bozuldu :KK37: çok hoş gözüküyosun kızım :KK57: bu kadar fit olmak zorunda mısın :KK19:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
daha çok poz verecektimde zamanım yoktu acele çektim öyle anacım. vahh vahh sen benim 1 sene önceki hallerimi bi görsennnn, şimdiki hallerime fit demezdin:KK1::KK1:

bugün tam 26. haftamız bitti işte kızım ve ben :) ilk defa ekliyorum sizin için eşofmanla çektim :KK1: daha ekliycim belli aralıklarla :KK16:

bugün tam 26. haftamız bitti işte kızım ve ben :) ilk defa ekliyorum sizin için eşofmanla çektim :KK1: daha ekliycim belli aralıklarla :KK16:

yakamoz baya belli ve seninki ne kadar yukarda ne güzel benimki aşşağıda yaa. resmen bacaklarıma deyiyor. maşallah sana

bebek bu ne şıklık çok şeker görünüyor kumsalımız maşallah :nazar: merve hiç kilo almamış gibisin göbüşte o kadar çıkmamış haftana göre gayet fitsin yani :KK1: maşallah hepinize :nazar:

yakamoz baya belli ve seninki ne kadar yukarda ne güzel benimki aşşağıda yaa. resmen bacaklarıma deyiyor. maşallah sana

evet resimden bakınca dikkat ettim bende yukarıda olmasıda rahatsız ediyor ama ya eğilemiyorum şimdiden otururken rahat otursam bile rahatsız oluyorum :KK37:

merve yakamoz maşallah size Allahım korusun
Sağol canım Allah hepimizi korusun...:KK70:
bebek bu ne şıklık çok şeker görünüyor kumsalımız maşallah :nazar: merve hiç kilo almamış gibisin göbüşte o kadar çıkmamış haftana göre gayet fitsin yani :KK1: maşallah hepinize :nazar:

teşekkür ederim canım ayy çok mutlu oldum:KK62: halbuki 10 kiloyu depoladım bile şimdiden :KK37: göbişim mi? çıkmış çıkmış sana öyle geliyo :KK1:

sende çok tatlısın bu arada :KK70:

Son düzenleme:
Buda benim 26+4 haftalik koca göbüsüm

maşallah cnm kocaman olmuş göbüş:KK49::KK69:

:nazar: maşallahhhh.. kız sadce göbüşün büyümüş... hem de iyi büyümüş... sen gayet iyi gözüküyosun.. fatmacım senin de iyi... koca göbek zor oluyo, eğilemiyon kalkamıyon, nasıl olsa şişecek, benimki de sapphire'ninkine yakın, son 3 ayda napcaz bilmiyom :KK49:

teşekkür ederim cnm:KK69: şimdi iyice şiştim armut oldum yaa:KK9:

buda 24+2 gobegim cok seviyorum gobegimi:KK49: bu arada gobeklere masallah

Uploaded with ImageShack.us:KK49:

maşallah sadece göbüş büyümüş ne güzel :KK69::KK69:

maşallah maşallahh ne güzel bir göbek ne güzel bir hamiş böyle kıskandım :KK49::KK49:

Eki Görüntüle 157934 ay bende eklıyım barı göbüşşş bolumune bır göbekkkkk :)))))

maşallah:KK69: bu haziran annelerinin hepsi fit yaa sadece göbüşler büyümüş ne güzel:KK49::KK49:

göbiş göbişşş içinde var bebişşş :)))

al işte bi tane daha kıskanıyom ya koymayın böyle fotolar:KK9::KK9: sanada maşallah cnm:KK69:

cnm sende yemeyenlerdenmisin yaa:KK9: hiç göbek yok nerdeyse maşallah:KK69::KK69:

Kızlarr 26+4üz Oğluşumlaaa ...

bende bugün 26 haftalık oldum ama benim göbek aldı başını gitti yaa maşallah küçük sizinkiler:KK9:

oh maşallah fiziğe bak bu haftaya göre çok iyisin :KK69::KK69:

maşallah cnm kocaman olmuş göbüş:KK49::KK69:

teşekkür ederim cnm:KK69: şimdi iyice şiştim armut oldum yaa:KK9:

maşallah sadece göbüş büyümüş ne güzel :KK69::KK69:

maşallah maşallahh ne güzel bir göbek ne güzel bir hamiş böyle kıskandım :KK49::KK49:

maşallah:KK69: bu haziran annelerinin hepsi fit yaa sadece göbüşler büyümüş ne güzel:KK49::KK49:

al işte bi tane daha kıskanıyom ya koymayın böyle fotolar:KK9::KK9: sanada maşallah cnm:KK69:

cnm sende yemeyenlerdenmisin yaa:KK9: hiç göbek yok nerdeyse maşallah:KK69::KK69:

bende bugün 26 haftalık oldum ama benim göbek aldı başını gitti yaa maşallah küçük sizinkiler:KK9:

oh maşallah fiziğe bak bu haftaya göre çok iyisin :KK69::KK69:

tşk ettık teyzosuuuuuuuu:KK1::KK1::KK1:

kızlar ben de ilk defa gönderiyorum fotolarımı yeni çekebildim. Hepinize maşallah!!! Allah hepimizin bebişini korusun
$16032011181.jpg $22022011067.jpg

Sağol canım Allah hepimizi korusun...:KK70:

teşekkür ederim canım ayy çok mutlu oldum:KK62: halbuki 10 kiloyu depoladım bile şimdiden :KK37: göbişim mi? çıkmış çıkmış sana öyle geliyo :KK1:

sende çok tatlısın bu arada :KK70:

bebişe yaramış belli ki sende bişy yok çünkü :) saphirecim teşekkür ederim ama tıka basa yiyorum hatta şimdide o kadar yemişimki karnım fena gergin rahatsız ediyor obur ben :KK1: saol canımcım 4 kilo aldım ama ben :KK37:

X