2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bende folic plus ile elevit alıorum burdaki doktorum elevite gerek yok dedi ama izmirdeki doktorum eleviti önermişti ilk gebeliğimde sabahlarımı alıyorsun ilaçlarını merak ettim ben sabahları alıyorum ama bazıları gece alınırsa bulantı yapmaz diyor

ben ilaçlarımı çoğunlukla sabah saatlerinde almaya gayret gösteriyorum...bi de mutlaka ufak tefek bişeyler atıştırıp akabinde ilacımı içiyorum..çünkü özellikle vitamin hapı, çok midemi kaldırıyo benimsempatiksalakcinni

yaaaaaa niyeeeeee cvp vemiyosun :gitme:

canim sana bisi sormustum görmedin herhalde. seninle ayni haftadayiz 1 gün var aramizda. Doktora gittiginde degisiklik görebildinmi bebisde yani büyümüs mü? Bende yarin gitcem heyacnliyim cünkü

canım çok özür dilerim görmedim yaaaabilmiyorumkismile
valla bana göre kesinlikle vardı böyle sanki ayakları elleri hafiften oluşuyo gibiydi, ilk gittiğimde sadece kese ve yolk sac denilen keseciği görmüştüm 6. haftamdı...
zaten kalp atışı heyecanından pek bi detaylı da bakamadım...şiimdi fotolarını inceliyom

ay canim cok heycanli :) insallah bende yarin görürüm pitpitlari

ben elevit folbiol coraspin progestan kullanıyorum aman maaşallah bende pek bi ilaç kullanıyomuşum

beb sadece folbiol kullanıyorumm progestan verdi doktor yani önlen amaçlı die ama hiç içmedim içesim gelmedi... folbiolide aksamları içiyorum mide bulantısı yapıomus

kızlar bende haziran anne adayııym inş.18 eylül benimde adet tarihi..doktora gitinizmi siz yada kaç haftalıkken gittniz.benim bugün 5+2

slm kızlar moraalim çok bozuk nolur dua edin. Bugün doktor kontrolüm vardı 7+6 gündeyim ve sadece kese gördük bebek ve kalp atışı yok haftaya tekrar çağırdı geç döllenme olabilir mi sizce başına böle birşey gelen var mı? Nisan ayındada 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım çok üzgünüm ;(

canim benim pek bilgim yok ama dedgin gibi insallah gec döllenmedir. Peki ultrasonda kac haftalik cikti?

beb sadece folbiol kullanıyorumm progestan verdi doktor yani önlen amaçlı die ama hiç içmedim içesim gelmedi... Folbiolide aksamları içiyorum mide bulantısı yapıomus

progestan önemli bi ilaç eğer doktorun verdiyse iç canım
veya haber ver doktoruna içemedim de.bende iğnesini oluyorum
günde iki tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…