2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım valla arada belim agrıyo bacagım agrıyo basım agrıyo her yerımde var bişe herşeyi bebeğine bağlama için rahat olsun ki bebeğin rahat rahat uyusun dimi normal olacak agrılar

akşam biraz sinirlerim bozuldu gerildimde bugünde bacağım belim ağrıyınca korktum.sağol canım biraz içimi rahatlattınopuyorumnanaktanRabbim sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

medical parkda benım halam dogum yaptı 2 sene önce cok cok cok memnum ama sezeryandı hiç agrısı sancısı olmadı .. muayne ücretleri ve dogum benı bıraz aşdı gidemedım ama gitsem mehtap hanıma giderdim iyi bi doktormus tavsiye ederim

doğumu sordum söylemediler ama muayene 55 tlymiş.. emine hanıma gitmez de dışardan doktor getirtirsem ücreti ne olur hiç bilmiyorum şimdi onu araştırıyorum. mesela inci hanımın muayene 25 tlymiş... acele etmek istemiyorum ama günler de geçiyo muayene olmak için de sabırsızlanıyorumm:dance:

ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... uff belim agrıooooooo:KK43:

hoşgeldinkaydirigubbakcemile5aynen benimde belim bacağım karnım her yerim ağrıyo bide progestan içiyorum baş dönmesi yapıyo çok halsizim çookkk ama bebeğim için değer yeterki o sağlıklı bir şekilde büyüsün:CüvCüv:

hoşgeldinkaydirigubbakcemile5aynen benimde belim bacağım karnım her yerim ağrıyo bide progestan içiyorum baş dönmesi yapıyo çok halsizim çookkk ama bebeğim için değer yeterki o sağlıklı bir şekilde büyüsün:CüvCüv:

aynen öle napalım yaa benim ev uzak 20 dk sürüyo öğlenleride gidiorum eve sabah gel öğlen git gel akşam gt toplamöda 1 saat 20 dk yol gitmiş oluyorum yoruyo beni yaaaaaa.....:sm_confused:

slm haziran anneleri bende 6 haftalık hamileyim daha çok yeni dr bana sadece folik asit verdi ismi şu FOLBİOL siz hangisini kullanıyorsunu ve günde kaç defa benim folik asit günde 1 defa.başkada ilaç vermedi.2 hafta sonra kalp atışını duymak için gidicez tabi tahlillerde başlıyacak.

slm haziran anneleri bende 6 haftalık hamileyim daha çok yeni dr bana sadece folik asit verdi ismi şu FOLBİOL siz hangisini kullanıyorsunu ve günde kaç defa benim folik asit günde 1 defa.başkada ilaç vermedi.2 hafta sonra kalp atışını duymak için gidicez tabi tahlillerde başlıyacak.

slm canım bende 5+1 hamileyim forbiol kullanıyorum daha doktora gitmedim bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum kalp atışınıda duyarız inş.
kızlar bişi sorucam ben adetim 1 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım değerim 102,33 çıktı sizce nasıl?bu haftsa sağlık ocağında kan testi yaptırıp bakıcam değerim yükselmiş mi?

Son düzenleme:
slm canım bende 5+1 hamileyim forbiol kullanıyorum daha doktora gitmedim bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum kalp atışınıda duyarız inş.
kızlar bişi sorucam ben adetim 1 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım değerim 102,33 çıktı sizce nasıl?bu haftsa sağlık ocağında kan testi yaptırıp bakıcam değerim yükselmiş mi?

Canim degerin sanirim gayet normal. Bende 1 hafta gectiginde 800lerde cikmisti.

Bu arada ben yemek ismarladim simdi tavuklu salatami bekliyorum cok acikttim yahuucokacimcoook

bana da folik asit verdi sadece. folik plus kullanıyorum ben. ama folbiol da kullanmıştım daha önce. çok fark olduğunu sanmıyorum aralarında.

canım bu konuda hiçbi bilgim yok ama inş. endişe edeceğin bi durum yoktur canım.

kızlar beni uyku bastı çok fena zor çalışıyorum. mesai bitse de eve gitsem..esnemekten çenem ağrıdı.

simal06, ben de folbiol kullanıyorum günde 1 tane,
onun dışında elevit multivitamin,
pko hastası olduğum için de günde 2 tane glucophage, 1 tane de bebe aspirini alıyorum..

doktorcum bugünkü kontrolümüzde, bu ilaçları düzenli olarak kullanmamın bebikin sağlığını oldukça iyi etkillediğini ve olasi bi düşüğü engellediğini anlattı çok şükür içim rahatladı oldukça:nazar:

pko hastası olduğum için de günde 2 tane glucophage, 1 tane de bebe aspirini alıyorum..

doktorcum bugünkü kontrolümüzde, bu ilaçları düzenli olarak kullanmamın bebikin sağlığını oldukça iyi etkillediğini ve olasi bi düşüğü engellediğini anlattı çok şükür içim rahatladı oldukça:nazar:

canim sana bisi sormustum görmedin herhalde. seninle ayni haftadayiz 1 gün var aramizda. Doktora gittiginde degisiklik görebildinmi bebisde yani büyümüs mü? Bende yarin gitcem heyacnliyim cünkü

bende de pko var. glifor içiyordum uzun zamandır. baştan devam et glifora demişti. ama geçen haftaki kontrolde artık içme dedi. sana glucophage.ı ne zamana kadar içeceğini söyledi mi? erken mi bıraktırdı benim doktor acaba? aklıma takılıyor arada.

X