2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende haziran anne adayııym inş.18 eylül benimde adet tarihi..doktora gitinizmi siz yada kaç haftalıkken gittniz.benim bugün 5+2

5 hafftalıkken gitmişdik kese görulmusdu 6. haftayı bekleyebilirsin ama daha net görülür.

slm kızlar moraalim çok bozuk nolur dua edin. Bugün doktor kontrolüm vardı 7+6 gündeyim ve sadece kese gördük bebek ve kalp atışı yok haftaya tekrar çağırdı geç döllenme olabilir mi sizce başına böle birşey gelen var mı? Nisan ayındada 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım çok üzgünüm ;(
canım üzme kendini benım halamın 8. haftada görüldü kalp atışı aramız 10 gün falan var senınde öledir üzülme

progestan önemli bi ilaç eğer doktorun verdiyse iç canım
veya haber ver doktoruna içemedim de.bende iğnesini oluyorum
günde iki tane

ama ben evham yapmışdım ondan verdi ilk gittiğim doktordu şimdiki doktoruma söyledim fark etmez gerekli bi durum yok ama içebilirsin dedi

5 hafftalıkken gitmişdik kese görulmusdu 6. haftayı bekleyebilirsin ama daha net görülür.

canım üzme kendini benım halamın 8. haftada görüldü kalp atışı aramız 10 gün falan var senınde öledir üzülme

ama ben evham yapmışdım ondan verdi ilk gittiğim doktordu şimdiki doktoruma söyledim fark etmez gerekli bi durum yok ama içebilirsin dedi

anladım canım öncesini bilmediğim uyarmak istedim

slm kızlar moraalim çok bozuk nolur dua edin. Bugün doktor kontrolüm vardı 7+6 gündeyim ve sadece kese gördük bebek ve kalp atışı yok haftaya tekrar çağırdı geç döllenme olabilir mi sizce başına böle birşey gelen var mı? Nisan ayındada 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım çok üzgünüm ;(

inşallah görürsün haftaya :Saruboceq:

kızlar bende haziran anne adayııym inş.18 eylül benimde adet tarihi..doktora gitinizmi siz yada kaç haftalıkken gittniz.benim bugün 5+2

ben gittiğimde 4+6ydı görmüştük keseyi. ama bebeği ve kalp atışlarını görmemiştik. haftaya gideceğim onun için. inşallah görebiliriz.

yaren0144 ben ilk gittigimde tam 5 haftalikdi ne kese görebildim nede bebek. 6.haftada tekrar gittim kese ve bebisimi görmüstüm. Bence bir iki gün daha bekle öyle git.

Konuyu Toplam 14 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
hiç bu kadar kalabalık görmemiştim burayı :))

kızlar burdayım yazdıklarınızı okuyorum fakat azamıorum işler az yogunda

canım benimde 5+1 19 eylül tarihim bende daha doktora gitmedim adetim 1 gün geçince kan testi 102,33 çıktı idrar testi yaptım öyle öğrendim) kese görünmez die biraz daha geçsin diyorum öle gideyim hatta bayramdan sonra gideyim de kalp atışlarınıda aradan çıkartayım diyorum çok mu abarttım ne:))

Son düzenleme:
tesekkur ederim iyiki varsınız
bugün tv bozuldu ama sayenizde hiç yoklugunnu hissetmıyorum
a.s.a.s.

bu site gerçekten bizler için çok iyi oluyo bende işyerinde hiç sıkılmıyorum
hemde çok iyi dostlukların içinde oldum bebek özlemi çekenlerin topiğinde birbirmize
çok destek oluyoruz benim tedavi sürecimde arkadaşlar allah razı olsun çok dualar ettiler
bu sitede tanıdığım arkadaşların dualarının çok büyük payı hamile kalmamda

canım benimde 5+1 19 eylül tarihim bende daha doktora gitmedim (kan testi idrar testi yaptım öyle öğrendim) kese görünmez die biraz daha geçsin diyorum öle gideyim hatta bayramdan sonra gideyim de kalp atışlarınıda aradan çıkartayım diyorum çok mu abarttım ne:))
yok cnm o zamana kadar dayanamm ben.bu haftaiçeirisnde giidp hiç değilse keseyi görmek istiyorum:teytey:

amin Allahım herkesin bebeğini esirgesin.kzılar yusuf suresini okuyanının bebeği güzel olurmuş.40 gün boyunca hergün okuyun bence.başladım ben okumaya.

yok cnm o zamana kadar dayanamm ben.bu haftaiçeirisnde giidp hiç değilse keseyi görmek istiyorum:teytey:

aslında bende dayanamıyorum elimden gelse hemen gidicem ama işler yoğun en erken haftaya gidebilirim hayırlısı artık sen doktora gidersen gelişmelerden haberdar et bizi

bu site gerçekten bizler için çok iyi oluyo bende işyerinde hiç sıkılmıyorum
hemde çok iyi dostlukların içinde oldum bebek özlemi çekenlerin topiğinde birbirmize
çok destek oluyoruz benim tedavi sürecimde arkadaşlar allah razı olsun çok dualar ettiler
bu sitede tanıdığım arkadaşların dualarının çok büyük payı hamile kalmamda

doğru dualar dostluklar cok önemli ..allahım inşallah bebeğimizi kucagımıza almamızı nasip eder

X